Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
robert07
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 19:49:07
Készüléktípus: LG G3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Has thanked: 156 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: robert07 »

mindenkinek olyan fóliája van ami nem az egész üveg felületet takarja?nem szép látvány hogy oldalt marad még kb 3 mili, felül csak a hangszóró magasságáig, alul pedíg a menügomb alsó részéig tart csak.. fullban kitakarna mint s1-2nél akkor az ok. (azzal magyarázták a boltban hogy nincs teljes fólia, a nagyobb lejönne mert íve van az üveg széleinek)
G3 3/32GB Titan V10I-EUR-XX
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: joe3 »

apaszka írta:Üdv!
A fiamnak már egy ideje vettem ilyen telót,de most én is az N8 amat leakarom cserélni! Nagyon tetszik! Egyedül a G.Glass üvegről olvastam,hogy nagyon kényes? Tényleg?
Én most vettem ilyen telót, fólia nincs rajta (megrendelés alatt van). Nem kényes vagy legalábbis nekem nincs gondom vele új lenyomat szinte alig látszik karcolásra még nem tudok mit mondani.

(Úgy nézem elég sok nokiás válassza a sgs3 :D .
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

moco írta:
apaszka írta:Üdv!
A fiamnak már egy ideje vettem ilyen telót,de most én is az N8 amat leakarom cserélni! Nagyon tetszik! Egyedül a G.Glass üvegről olvastam,hogy nagyon kényes? Tényleg?
Szia. Naa :D
Szerintem nem kényes. Egyik telómon sem volt soha fólia és semmi karc nem volt rajta. Jó, én tokban hordtam. Most ugyan van rajta fólia (GS3 2.számú), mert így vettem.
Rajta hagyom, mert max. annyiban jobb hogy nem látszik annyira az ujjlenyomat.
De szerintem fölösleges rá bármi is, bírja a gyűrődést.
Szerintem meg kényes:-(:-) Elsők közt vettem,nem kaptam rá hirtelen fóliát jó árban.1 hét után jött meg a fóliarendelésem.Addig egy karcot simán beszereztem:-(
OnePlus3
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: apaszka »

joe3 írta:
apaszka írta:Üdv!
A fiamnak már egy ideje vettem ilyen telót,de most én is az N8 amat leakarom cserélni! Nagyon tetszik! Egyedül a G.Glass üvegről olvastam,hogy nagyon kényes? Tényleg?
Én most vettem ilyen telót, fólia nincs rajta (megrendelés alatt van). Nem kényes vagy legalábbis nekem nincs gondom vele új lenyomat szinte alig látszik karcolásra még nem tudok mit mondani.

(Úgy nézem elég sok nokiás válassza a sgs3 :D .
Igen! A symbian támogatottsága 0 lett! Már semmi szolgáltató nem ad ki rá semmi! Még a Deezer sem! Alig tudtam lemondani! Barátomnak 808 a van ,de dettó! A rendszerét a hokia sajnos leírta,vagy is leíratták velük! :tease: A winfosos meg nem jön be! Nem engedi testre szabni még a kezelő felületet sem! :hmm2: Már 99 ért lehet 2 év garival venni,és 95 ért 1 év ,de az bolti,ami nem tetszik! :bolond2: Igaz a hivatalos Samu szerviz átvevőhelyen vannak Fehérváron,és már sok telót ott vettem,de óckodom a sima GSM garanciától ? !
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: apaszka »

robert07 írta:mindenkinek olyan fóliája van ami nem az egész üveg felületet takarja?nem szép látvány hogy oldalt marad még kb 3 mili, felül csak a hangszóró magasságáig, alul pedíg a menügomb alsó részéig tart csak.. fullban kitakarna mint s1-2nél akkor az ok. (azzal magyarázták a boltban hogy nincs teljes fólia, a nagyobb lejönne mert íve van az üveg széleinek)
Én tegnap rendeltem komplett fóliát rá! Igaz még telóm sincs meg,de mire megjön???
http://t7.hu/08qo 6 $ 95 :taps2:
Avatar
joe3
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2010-08-27 pén. 08:01:54
Készüléktípus: Galaxy S4 mini - Lumia 640
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Has thanked: 54 times
Been thanked: 88 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: joe3 »

apaszka írta:
joe3 írta:
apaszka írta:Üdv!
A fiamnak már egy ideje vettem ilyen telót,de most én is az N8 amat leakarom cserélni! Nagyon tetszik! Egyedül a G.Glass üvegről olvastam,hogy nagyon kényes? Tényleg?
Én most vettem ilyen telót, fólia nincs rajta (megrendelés alatt van). Nem kényes vagy legalábbis nekem nincs gondom vele új lenyomat szinte alig látszik karcolásra még nem tudok mit mondani.

(Úgy nézem elég sok nokiás válassza a sgs3 :D .
Igen! A symbian támogatottsága 0 lett! Már semmi szolgáltató nem ad ki rá semmi! Még a Deezer sem! Alig tudtam lemondani! Barátomnak 808 a van ,de dettó! A rendszerét a hokia sajnos leírta,vagy is leíratták velük! :tease: A winfosos meg nem jön be! Nem engedi testre szabni még a kezelő felületet sem! :hmm2: Már 99 ért lehet 2 év garival venni,és 95 ért 1 év ,de az bolti,ami nem tetszik! :bolond2: Igaz a hivatalos Samu szerviz átvevőhelyen vannak Fehérváron,és már sok telót ott vettem,de óckodom a sima GSM garanciától ? !
99-ért 2-év garival hol? Én nézelődtem de ennyiért sehol nem láttam főleg 2-év garisat nem. (Vagy ez nettó?) Szerintem a 2-év gari a nyerő.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: Limahl »

apaszka írta:
robert07 írta:mindenkinek olyan fóliája van ami nem az egész üveg felületet takarja?nem szép látvány hogy oldalt marad még kb 3 mili, felül csak a hangszóró magasságáig, alul pedíg a menügomb alsó részéig tart csak.. fullban kitakarna mint s1-2nél akkor az ok. (azzal magyarázták a boltban hogy nincs teljes fólia, a nagyobb lejönne mert íve van az üveg széleinek)
Én tegnap rendeltem komplett fóliát rá! Igaz még telóm sincs meg,de mire megjön???
http://t7.hu/08qo 6 $ 95 :taps2:
nekem volt már gs1 ,2,3 és semelyiken nem volt semmi,még mindig megvan mind a családban,de semmi karc,semmi,pedig lányom nyüstöli szépen öket,nem is tudnám elképzelni azzal,brrrrrr. :D
These users thanked the author Limahl for the post:
apaszka (2012-12-30 vas. 11:39:44)
Rating: 2.63%
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
robert07
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 19:49:07
Készüléktípus: LG G3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Has thanked: 156 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: robert07 »

kár fitoktatni, hogy kinek karcos kinek nem :D
rohadtul nem karcállóak és kész.. valkinek 5évig 0 valakinek 2hónap után már jönnek. munkától, felhasználási területektől, sokmindentől függhet mikor jönnek az elsők :)
These users thanked the author robert07 for the post:
szutty (2012-12-30 vas. 15:35:16)
Rating: 2.63%
G3 3/32GB Titan V10I-EUR-XX
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: apaszka »

robert07 írta:kár fitoktatni, hogy kinek karcos kinek nem :D
rohadtul nem karcállóak és kész.. valkinek 5évig 0 valakinek 2hónap után már jönnek. munkától, felhasználási területektől, sokmindentől függhet mikor jönnek az elsők :)
Na ez nem volt egyértelmű! Bocsánat! Ez nem segítség! :whaaa: Ja valakinek fasza, valakinek szopás::: Én melyik oldalon állok? Nem mindegy!? :ehes:
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

HA van fenn ,mi baj lehet? ha nincs........akkor?
These users thanked the author robrobzon for the post:
apaszka (2012-12-30 vas. 20:38:12)
Rating: 2.63%
OnePlus3
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”