Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

hanczur írta:Az 5800-ba már az első héten belenyúltam.Csak kiváncsi voltam,gyüjtöm az infókat ,hogy mire meg lesz a teló ,ne legyek annyira amatőr.Androidos telóm még nem volt.Üdv
Én mondjuk követem az androidos eseményeket a legelső telefon (G1) óta de nekem is az sgs2 volt az első androidosom. Hidd el symbi után eszméletlen könnyű átszokni erre és utánna azon fogsz agyalni miért nem hamarabb lépted meg...
Főleg ezzel a telefonnal mert azért androidosba is vannak elcseszett telefonok de ez pont nem az. Szóval várjuk mielőbbi csatlakozásod :)
These users thanked the author Segal for the post:
hanczur (2011-11-30 szer. 20:55:37)
Rating: 2.63%
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: moco »

hanczur írta:Sziasztok!Az lenne a kérdésem , ha nem hivatalos helyről szerzek be appokat, és a marketről szedi le a frissitéseket stb. ,akkor azt ellenőrizni tudják vagy nincs belőle semmi probléma?
A fizetős progikat, amit nem marketen "vettél meg" úgy sem tudod majd marketen frissíteni.
Erre van a nokiaprogin a letöltések rész, vagy pár blackmarket program is.
These users thanked the author moco for the post:
hanczur (2011-11-30 szer. 20:55:01)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Nem akarok hazabeszélni, mert nem vagyok egy nagy GS2 rajongó, de aki a NOTE vásárlásán töri a fejét nagyon nagyon jól gondolja át. A mérete iszonyatosan hatalmas a GS2 után és a kijelzője a HD felbontás ellenére rosszabbnak tűnik.
Tudásban persze többet tud , de nagyon meg kell gondolni.....
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
hanczur
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 19:49:56
Készüléktípus: VK JB 6.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Györ-Moson-Sopron
Has thanked: 29 times
Been thanked: 14 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: hanczur »

Segal írta:
hanczur írta:Az 5800-ba már az első héten belenyúltam.Csak kiváncsi voltam,gyüjtöm az infókat ,hogy mire meg lesz a teló ,ne legyek annyira amatőr.Androidos telóm még nem volt.Üdv
Én mondjuk követem az androidos eseményeket a legelső telefon (G1) óta de nekem is az sgs2 volt az első androidosom. Hidd el symbi után eszméletlen könnyű átszokni erre és utánna azon fogsz agyalni miért nem hamarabb lépted meg...
Főleg ezzel a telefonnal mert azért androidosba is vannak elcseszett telefonok de ez pont nem az. Szóval várjuk mielőbbi csatlakozásod :)
Már most megvenném,de várok még egy kicsit,hátha a t-sek bedobnak valami jó akciót.Munkatársam már megvette...
Odab :censored: sz a kicsike... :whaaa:
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: doongoo »

hanczur írta:
Segal írta:
hanczur írta:Az 5800-ba már az első héten belenyúltam.Csak kiváncsi voltam,gyüjtöm az infókat ,hogy mire meg lesz a teló ,ne legyek annyira amatőr.Androidos telóm még nem volt.Üdv
Én mondjuk követem az androidos eseményeket a legelső telefon (G1) óta de nekem is az sgs2 volt az első androidosom. Hidd el symbi után eszméletlen könnyű átszokni erre és utánna azon fogsz agyalni miért nem hamarabb lépted meg...
Főleg ezzel a telefonnal mert azért androidosba is vannak elcseszett telefonok de ez pont nem az. Szóval várjuk mielőbbi csatlakozásod :)
Már most megvenném,de várok még egy kicsit,hátha a t-sek bedobnak valami jó akciót.Munkatársam már megvette...
Odab :censored: sz a kicsike... :whaaa:

nekünk mondod? :D
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

doongoo írta:nekünk mondod? :D
ez nagyon tetszett :D
Avatar
hanczur
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 19:49:56
Készüléktípus: VK JB 6.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Györ-Moson-Sopron
Has thanked: 29 times
Been thanked: 14 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: hanczur »

Hát nem is magamba írogatok... :taps2: Milyen fülest ajánlotok hozzá,ami jó is és nem drága?
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

hanczur írta:Hát nem is magamba írogatok... :taps2: Milyen fülest ajánlotok hozzá,ami jó is és nem drága?
Na itt kicsit el kell hogy keresítselek ha hangosan szereted hallgatni a zenét akkor némileg csalódás lesz a telefon. A nagyátlagnak persze bőven megfelel de aki használt már jobbat annak némileg csalódás. Egyszerűen a hangchip ennyit tud. Van persze hozzá mód hogy extra hangerőt nyerj de azzal meg torzul. Én mindenesetre egy sennheiser cx500-t használok hozzá de nem tudja a telefon leadni azt a teljesítményt amit a füles tudna. Kipróbáltam több másikkal de ugyanez a gond volt a telcsi a hibás.
These users thanked the author Segal for the post:
hanczur (2011-12-02 pén. 00:05:26)
Rating: 2.63%
Avatar
hanczur
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 19:49:56
Készüléktípus: VK JB 6.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Györ-Moson-Sopron
Has thanked: 29 times
Been thanked: 14 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: hanczur »

Segal írta:
hanczur írta:Hát nem is magamba írogatok... :taps2: Milyen fülest ajánlotok hozzá,ami jó is és nem drága?
Na itt kicsit el kell hogy keresítselek ha hangosan szereted hallgatni a zenét akkor némileg csalódás lesz a telefon. A nagyátlagnak persze bőven megfelel de aki használt már jobbat annak némileg csalódás. Egyszerűen a hangchip ennyit tud. Van persze hozzá mód hogy extra hangerőt nyerj de azzal meg torzul. Én mindenesetre egy sennheiser cx500-t használok hozzá de nem tudja a telefon leadni azt a teljesítményt amit a füles tudna. Kipróbáltam több másikkal de ugyanez a gond volt a telcsi a hibás.
Azért van más ami kárpótol ezért a hibáért.de egy 150 ezres telóba megcsinálhatták volna rendesen.Akkor nem költök arra feleslegesen,rendelek majd hozzá inkább egy autóstartót.Kösz a gyors választ.Üdv
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Segal »

hanczur írta:150 ezres telóba megcsinálhatták volna rendesen.Akkor nem költök arra feleslegesen,rendelek majd hozzá inkább egy autóstartót.Kösz a gyors választ.Üdv
messze nem kerül már 150-be a telefon. A fülessel viszont félreértettél. A gyárival katasztrofálisan szól, ha lecseréled akkor SOKKAL jobb lesz csak nem elég hangos, minőségra jobb. Annyit írtam hogy tudom nagyon jól hogy azok a fülesek amikkel én próbáltam többre képesek csak a telefon nem tudja kellően kihajtani. Ettől függetlenül a gyári fülest ki se csomagold semmi értelme azonnali cserére szorul.
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”