Samsung i8510 (innov8)

Samsung márkájú készülékek témái
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

ere233 írta:Üdv telefon vásárlás előtt állok és nézegettem az innov8 at is az lenne a kérdésem érdemes e venni ilyen teló mik a hátrányai és mik az előnyei ami érdekel milyen a kijelző milyen a kamera gps mennyire hangosak a csengőhangok és milyen a beszélgetés közbe a hangminőség és mennyit bír az aku előre is kösszi ja igen és hól érdemes megvenni a telót mert magyar garisat nem látok már
Igazából azt tudom elmondani amit a kolléga már elmondott: ez egy nagyon jó teló, nagyon jó specifikációkkal! Én N95 8GB-ról váltottam, és véleményem szerint egyértelműen jobb teló...
Nekem az akksi a legnagyobb gondom, tegnap tele akksival kb 30 perc navigáció után, ma reggelre úgy lemerült hogy kikapcsolt...
Pedig a navin kívül mást nem is csináltam vele... Na jó azért 1 új teló akksija biztos jobban bírja mint ez...
A másik negatívum az hogy a Samsung nem hajlandó újabb firmware-t kiadni a telóhoz magyar nyelvvel, ami azt jelenti hogy egy kb 1 éves szoftverrel kell beérnie azoknak akik nem akarnak angol nyelvet a telójukra...
De igazából nem is tudok nagyon más telót amit elfogadnék ehelyett, max I8910 vagy N86, dehát ezeknek egyelőre nem emberi az ára...
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta:
tnorbi írta:Hellósztok !! Egyik napról a másikra a gépem nem ismeri fel a telót !! "usb eszközt nem lehet felismerni" de a töltés elindul !! Azt hittem h a gépemmel van valami de másikon se ismerte fel !!! Valami tipp ?? Próbáltam h reset a telónak és a mem egységnek is de ugyan az :duhos2: !!! HELP előre is kszi !!
marad a kábel mint ludas nézz körül ismeresőseidnél nincs e valakinek micro usb-s kábele /nokiás is jó hozzá/ és próbáld meg azzal csatlakoztatni a géphez
Köszi ! majd utána nézek ! De ha a kábel a rossz akkor hogy lehet h tölti a telót ??
Boss9106
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 16:20:53
Készüléktípus: Samsung i8510 INNOV8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: Boss9106 »

Hali , lenne egy ELADÓ 8Gb-os Innov8-em 65 ezert FT-ért , dobozos összes tartozék , gari nincs .
Fóton átvehető (Újpesttől 10km) esetleg Bp!
06 30 406 47 33
eddig:3310,V200,6210,6310i,5210,T630,K700,W550,W900,3250,W800,E900,W800,6230i,W810,D900,w800i(3.)7610,W880,N73,N80,N91,N73ME,N95,Iphone,N95 8gb->INNOV8
Avatar
slimtomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 22:06:09
Készüléktípus: SAMSUNG i8510 Innov8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: slimtomi »

tnorbi írta:
Segal írta:
tnorbi írta:Hellósztok !! Egyik napról a másikra a gépem nem ismeri fel a telót !! "usb eszközt nem lehet felismerni" de a töltés elindul !! Azt hittem h a gépemmel van valami de másikon se ismerte fel !!! Valami tipp ?? Próbáltam h reset a telónak és a mem egységnek is de ugyan az :duhos2: !!! HELP előre is kszi !!
marad a kábel mint ludas nézz körül ismeresőseidnél nincs e valakinek micro usb-s kábele /nokiás is jó hozzá/ és próbáld meg azzal csatlakoztatni a géphez
Köszi ! majd utána nézek ! De ha a kábel a rossz akkor hogy lehet h tölti a telót ??
Ez úgy történik, hogy az USB kábele 4+1 vezetákből áll. Ha gagyi, akkor csak négy. Szóval a 4-ből a középső kettő az I/O vezeték, ami megtörhetett nálad. A két szélső pedig a talppont (GND) és a +5 volt ami elvileg nem tört meg nálad, ezért a telód megkapja az áramot, tehát képes töltést felvenni - ehhez nincs szükség az I/O vezetékekre. Az a +1 kábel pedig az árnyékolás lenne...
Ha a kábelcsere sem működik, akkor lehet felmondta a szolgálatot a telód USB vezérlője, vagy a csatlakozó kopott szét, esetleg forrasztás elengedte stb.
Nem a hardverekből kellene havonta kiadni újat, hanem azok programozásában kellene picit jobban elmélyülni. Ez a technika jövője!
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

slimtomi írta:
Ez úgy történik, hogy az USB kábele 4+1 vezetákből áll. Ha gagyi, akkor csak négy. Szóval a 4-ből a középső kettő az I/O vezeték, ami megtörhetett nálad. A két szélső pedig a talppont (GND) és a +5 volt ami elvileg nem tört meg nálad, ezért a telód megkapja az áramot, tehát képes töltést felvenni - ehhez nincs szükség az I/O vezetékekre. Az a +1 kábel pedig az árnyékolás lenne...
Ha a kábelcsere sem működik, akkor lehet felmondta a szolgálatot a telód USB vezérlője, vagy a csatlakozó kopott szét, esetleg forrasztás elengedte stb.
THX így már értem !! De az a durva h most megint működik :yeah:
Avatar
slimtomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 22:06:09
Készüléktípus: SAMSUNG i8510 Innov8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: slimtomi »

THX így már értem !! De az a durva h most megint működik :yeah:
Hogy szakszerűen fogalmazzak: The problem has been solved. :)
Nem a hardverekből kellene havonta kiadni újat, hanem azok programozásában kellene picit jobban elmélyülni. Ez a technika jövője!
Avatar
baboka87
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 14:59:50
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: baboka87 »

A kábelhiba esetén nem biztos, hogy a kábellel van gond... Laptopot és asztali gépet is használok. A laptopon ubuntu és sp2es XP van, mind 2 OS azonnal felismeri a telcsit, az asztali gépen XP sp2 van telepítve, ott a 4 USB közül egyik sem képes felismerni. Egyszer rákéne szánni magam és új USB drivert kéne adni neki, csak lusta vagyok megcsinálni, mert általába úgyis laptopon piszálom a telót. :)

A 20 dolláros fmtranszmitteres autós okosság engem is érdekelne, ha valaki megrendelte és már meg is kapta, egy pár sort irhatna róla PM be vagy a fórumba biztos többeket érdekel. Előre is köszi. :)

A leendő tulajoknak kifejezetten tudom ajánlani ezt a telefont, február óta használom és nagyon megvagyok vele elégedve. Nem tökéletes, de én nagyon szeretem. :) Ami pl idegesít: a kamera funkciók között a sorozatfelvétel csak VGA felbontásba mükszik.

Az örökös készenléti idő probléma csak magamat tudom ismételni: az firm frissítés, garmin/launch in background: off, beállítások/telefon/hálózat/hálózat mód: GSM, témahatások: off, autómatikus fényerősség: ki és a fényerő minimumra állítása. Ezek után 4 napig mennie kell, persze ha nem napi 2 filmet néztek meg, és órákig neteztek és játszotok stb...
ere233
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 10:57:25
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: ere233 »

baboka87 írta:A kábelhiba esetén nem biztos, hogy a kábellel van gond... Laptopot és asztali gépet is használok. A laptopon ubuntu és sp2es XP van, mind 2 OS azonnal felismeri a telcsit, az asztali gépen XP sp2 van telepítve, ott a 4 USB közül egyik sem képes felismerni. Egyszer rákéne szánni magam és új USB drivert kéne adni neki, csak lusta vagyok megcsinálni, mert általába úgyis laptopon piszálom a telót. :)

A 20 dolláros fmtranszmitteres autós okosság engem is érdekelne, ha valaki megrendelte és már meg is kapta, egy pár sort irhatna róla PM be vagy a fórumba biztos többeket érdekel. Előre is köszi. :)

A leendő tulajoknak kifejezetten tudom ajánlani ezt a telefont, február óta használom és nagyon megvagyok vele elégedve. Nem tökéletes, de én nagyon szeretem. :) Ami pl idegesít: a kamera funkciók között a sorozatfelvétel csak VGA felbontásba mükszik.

Az örökös készenléti idő probléma csak magamat tudom ismételni: az firm frissítés, garmin/launch in background: off, beállítások/telefon/hálózat/hálózat mód: GSM, témahatások: off, autómatikus fényerősség: ki és a fényerő minimumra állítása. Ezek után 4 napig mennie kell, persze ha nem napi 2 filmet néztek meg, és órákig neteztek és játszotok stb...

Én pont ilyet akarok venni azt értem hogy frisiteni kell de mi van akkor ha nem akar valaki angol nyelvet magyar helyett pl én is így vagyok vele mert ha frssitesz angol lesz
Avatar
baboka87
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 14:59:50
Készüléktípus: N8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: baboka87 »

Nézz körül az I8510 Flash topicba, ott megtalálod a választ a kérdésedre. A legfrissebb szoft mellé is lehet magyar nyelvet beállítani, csak volt aki azt írta, hogy akkor a programok egy része nem lesz benne vagy valami hasonló. Fogdostál már ilyet élőbe? Csak nehogy úgy járj mint már páran, hogy itt a fórumba áradoztak róla, hogy kell egy ilyen kell egy ilyen és amikor megvették, akkor egy nagy csalódás volt a részükről és ők többnyire nokiáról átpártolók voltak. A szoft ugyan az mint egyes nokiákon (S60 9.3 fp 2), de akadnak kompatibilitási gondok a nokiás progikkal.
ere233
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-08-20 csüt. 10:57:25
Készüléktípus: nokia n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: ere233 »

baboka87 írta:Nézz körül az I8510 Flash topicba, ott megtalálod a választ a kérdésedre. A legfrissebb szoft mellé is lehet magyar nyelvet beállítani, csak volt aki azt írta, hogy akkor a programok egy része nem lesz benne vagy valami hasonló. Fogdostál már ilyet élőbe? Csak nehogy úgy járj mint már páran, hogy itt a fórumba áradoztak róla, hogy kell egy ilyen kell egy ilyen és amikor megvették, akkor egy nagy csalódás volt a részükről és ők többnyire nokiáról átpártolók voltak. A szoft ugyan az mint egyes nokiákon (S60 9.3 fp 2), de akadnak kompatibilitási gondok a nokiás progikkal.

természetesen volt már a kezemben és ki is próbáltam de 10 15 perc ugye nem elég hogy megitéljem a telefont én is nokiáról váltanák ilyenre ami megfogott a minősége nagyon ott van és a kamera is szuper jó csak olvasgattam az aksi gondokról ezért hátráltam egy kicsit meg illetve hogy kevés frissítés jön ki hozzá de akkor ezek szerint meg lehet oldani a magyar nyelvet illetve nem tudom ha most veszek ilyen telefont az is lehet hogy a legújabb szft lesz rajta
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”