Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

felteszem a sammobilos jb-t, max rootolom, meglátom milyen. talán ebben az évszázadban kijön a végleges jb.....
NeatROM
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: Segal »

sastojas írta:az nem semmi! nálam 8 óra alatt lemegy nullára, míg más romnál közel ugyanennyi használatnál több mint a fele meg marad.....
ne aggódj nálam is eleinte rendbe volt minden aztán egyszer csak úgy döntött hogy zabálni fogja nekem is az akksit.
Utánna következett a szervíz és mivel ugye tök szűzen kaptam vissza a telefont a gondolat hogy inkább mégis a jólbevált 5.1.3.-as VK romot hegesztgetem a JB-be megjelent extra vagy frissebb dolgokkal mint hogy a jb-be próbáljam belehegeszteni a régi ics extráit.
Azóta hihetetlen módon megint életképes az akksim és nincsenek a bosszantó hibák...
Én azt mondom hihetetlenül jó lesz ez a jb ha összeáll mert amibe gyárilag jobb abba már most az de még nincs annyi extra dolog hozzá. Majd ha lesz és esetleg egybe is gyúrja valaki akkor egy szuper kis rom lehet a végeredmény de egyelőre inkább csak bosszúságot okoz legalábbis nekem.
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

ha a sammobilos jb van fent és a beállítások-eszköz névjegye-szoftver frissítése alatt mit frissít adott esetben? lehet hülye a kérdés, de arra gondolok, ha lesz sammobilon új jb akkor azt is frissíti?
NeatROM
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: doongoo »

sastojas írta:ha a sammobilos jb van fent és a beállítások-eszköz névjegye-szoftver frissítése alatt mit frissít adott esetben? lehet hülye a kérdés, de arra gondolok, ha lesz sammobilon új jb akkor azt is frissíti?
nem, csak akkor frissít majd, ha lesz lesz hivatalos samu féle ROM kiadva, de akkor is csak úgy, ha stimmel a fent lévő romverzód a product kódodhoz
These users thanked the author doongoo for the post:
sastojas (2013-01-09 szer. 14:33:42)
Rating: 2.63%
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

tudom mi a vélemény a kiesről, de kíváncsi lettem volna mit ír ki a romra, de nem csatlakozik. fél órája csak homokozik, és bármit csinálok nem kapcsolódik a telóhoz. ötlet valakinek??
NeatROM
Avatar
kissati66
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 09:42:55
Készüléktípus: Nexus 5 MPA44G 6.0 Marshmallow
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr, Erdély
Has thanked: 30 times
Been thanked: 15 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kissati66 »

Sziasztok! Feltettem a kollégám S2-jére az LSJ romot, egy ideig rendben volt, mostanság pedig a programok számára fenntartott területet kevesli a status bar-on... Azt írja a Beállítások -> Tárhely -> Eszközmemóriánál, hogy: Összes terület 1,97 Gb, Alkalmazások 350 Mb, Szabad terület 33,01 Mb... vagyis 1,6 Gb egyszerűen felszívódott. Megszámoltam, 21 app van rajta. Találkozott már valaki ezzel a tárhely problémával? Az enyémen kicsit jobb a helyzet, de 580 Mb nálam is "hiányzik". Valakinek valami ötlet FR-en kívül?
Avatar
eclipse
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-12-06 vas. 09:35:01
Készüléktípus: Galaxy S4 I9506 LTE 4.4.2
Has thanked: 66 times
Been thanked: 11 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: eclipse »

kissati66 írta:Sziasztok! Feltettem a kollégám S2-jére az LSJ romot, egy ideig rendben volt, mostanság pedig a programok számára fenntartott területet kevesli a status bar-on... Azt írja a Beállítások -> Tárhely -> Eszközmemóriánál, hogy: Összes terület 1,97 Gb, Alkalmazások 350 Mb, Szabad terület 33,01 Mb... vagyis 1,6 Gb egyszerűen felszívódott. Megszámoltam, 21 app van rajta. Találkozott már valaki ezzel a tárhely problémával? Az enyémen kicsit jobb a helyzet, de 580 Mb nálam is "hiányzik". Valakinek valami ötlet FR-en kívül?
Esetleg aksi ki-be? Mintha olvastam volna, hogy valakinek segített.
Avatar
sastojas
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 17:57:36
Készüléktípus: S3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 285 times
Been thanked: 45 times
Kapcsolat:

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: sastojas »

szóval nem kapok segítséget kies ügyben? rádugom, felismeri a telót, de csak teker, és sehol semmi. már kiolvastam a google-t, de nem találtam épkézláb megoldást... :(
NeatROM
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: laci64 »

sastojas írta:szóval nem kapok segítséget kies ügyben? rádugom, felismeri a telót, de csak teker, és sehol semmi. már kiolvastam a google-t, de nem találtam épkézláb megoldást... :(
Hát nem sokan használják a kiest.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
BlackOps
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2408
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:23:35
Készüléktípus: Galaxy S6 Duos
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung Galaxy S II - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: BlackOps »

laci64 írta:
sastojas írta:szóval nem kapok segítséget kies ügyben? rádugom, felismeri a telót, de csak teker, és sehol semmi. már kiolvastam a google-t, de nem találtam épkézláb megoldást... :(
Hát nem sokan használják a kiest.
Pontosan az ilyenek miatt.
Galaxy S6 Duos SM-G920FD :cool3:
G920FXXU3COI9
PHOENIX SEGÉDLET ver.:2.0
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”