Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Limahl »

reddoors írta:Sokkal jobb mint amire számítottam , a mérete maradt a régi (s3) , ez egy nagyon jó pont. Ez egy nagyon kényelmesen használható méret. Összességében nagyon szuper a telefon. Úgy gondolom így "látatlanba" megéri lecserélni erre a NOTE II-őt.
Mostantól a többi gyártó ismét nagyon nagy "bajban" van, kb. 1 évig de akkor úgyis jön az s5 :) Az árára leszek kíváncsi...
hát én nem dobtam hátast töle,gs3-ra portolni fogják a dolgokat,2gb ram,fényképező ,amit alig használok,elöbb utobb bizti megveszem,mint idáig minden galaxyst, de hát nem villanyoz fel,nem pörögtem rá. :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Limahl írta:
reddoors írta:Sokkal jobb mint amire számítottam , a mérete maradt a régi (s3) , ez egy nagyon jó pont. Ez egy nagyon kényelmesen használható méret. Összességében nagyon szuper a telefon. Úgy gondolom így "látatlanba" megéri lecserélni erre a NOTE II-őt.
Mostantól a többi gyártó ismét nagyon nagy "bajban" van, kb. 1 évig de akkor úgyis jön az s5 :) Az árára leszek kíváncsi...
hát én nem dobtam hátast töle,gs3-ra portolni fogják a dolgokat,2gb ram,fényképező ,amit alig használok,elöbb utobb bizti megveszem,mint idáig minden galaxyst, de hát nem villanyoz fel,nem pörögtem rá. :D
Engem igen. :D Ez az első olyan S-széria amelyik azonnal megfogott. A NOTE II már most cserére van ítélve. Nem tudom mikorra várható a megjelenés , na és mennyi lesz az induló ára , annak függvénye lesz a vásárlás :).
Szerinte nagyon szép , és minőségi telefon. A többi gyártó ismét fényévvel lemaradva ...:)
Odaraknád mellé bármelyik jelenlegi gyártó csúcskészülékét , röhejes lenne.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

Hát ha nálunk a qualcomm-os változat lesz kapható akkor szinte alig fog többet hozni mint a mostani csúcskészülékek. A dizájnt is sajnálom hogy megmaradt.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Nekem már az is jobb, ha gyorsabb a hármastól.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Limahl »

moco írta:Nekem már az is jobb, ha gyorsabb a hármastól.
nekem nincs gond 3 as gyorsaságával,tárcsázó stb jkay megoldja,500 akárhány forintért :D a többi meg amugy is gyors,500 pénzért inkább veszek 1 jkayt,ha csak ez számit :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

dilajoska írta:Hát ha nálunk a qualcomm-os változat lesz kapható akkor szinte alig fog többet hozni mint a mostani csúcskészülékek. A dizájnt is sajnálom hogy megmaradt.
Szerintem nem ez a változat lesz kapható , de ha ez is lenne akkor is kb. 25-30 %-al gyorsabb működés várható.
Sőt még több mert 1.9 Ghz-es lesz a proci, nem is figyeltem. Így inkább 50-60% -al biztos gyorsabb lesz mint a jelenlegi S3.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

Akkor az én véleményem is.
Az biztos hogy megint jól telepakolták mindenféle szoftveres extrával. ( a bemutató alatt próbálták is hétköznapi módon bemutatni az előnyüket kisebb nagyobb sikerrel)
Gesztusok meg szemkövetéstől nem voltam elájulva, a kamerának azért vannak érdekes extrái. Örülök a wifi ac kiterjesztésének, de én is azok közé tartozom akik azért hasra nem estek a bemutatót látva.
A port az 100% hogy meglesz a gs3-ra de akár még régebbiekre is de az előd pár hibája csak ugyanúgy bentmaradt sőt jöt egy új is.
Nekem ami nem tetszik az a PoverVR, hogy lesz belőle 16 gigás, a pentitle matrix elrendezés és a dizájn. Meg a megjelenési időpontja hogy 2-3 héttel az új android bejelentése előtt érkezik.
Tulajdonképpen összefoglalva a dolgokat idén is arra játszott a Samsung ami tavaly nagyon bejött nekik. Erőbe éppencsak megelőzni a konkurenciát viszont rengeteg szoftveres extrát adni cserébe. A recept garantálható hogy idén is működni fog boritékolható a siker de én azért jobban örültem volna ha a fenti 4 (az android végett esetleg 5 de arról nem tehet a telefon) dolog nem kerül bele. A nagy kérdés innentől a NOTE 3. (szerintem az lesz az igazi erősebb gpu minimum ennek a 4 magos verzióját várom bele de jobb esetben a Mali-t, a pentitle matrix elrendezés elhagyását, mivel nagyobb lesz a dizájn is "szépül" és az már alapból 5.0-val jöhet tehát ami boritékolhatóan abba is bennemarad az a 16 gigás verzió megjelenése. A legnagyobb kérdés viszont azzal kapcsolatba hogy ott mit csinálnak a ceruzával ugyanis a GS 4 bemutatóján még meg is jegyezték hogy a NOTE II ceruzája ennél az ujjad és persze mutatták is amit már délután láthattunk a leak videóba hogy nem kell hozzáérned az ujjaddal és mégis mutatja nagyobba a képet és az boritékolható hogy ezt megkapja a NOTE 3 is a kérdés hogy emellé vajon jön a ceruza?
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Segal írta:Akkor az én véleményem is.
Az biztos hogy megint jól telepakolták mindenféle szoftveres extrával. ( a bemutató alatt próbálták is hétköznapi módon bemutatni az előnyüket kisebb nagyobb sikerrel)
Gesztusok meg szemkövetéstől nem voltam elájulva, a kamerának azért vannak érdekes extrái. Örülök a wifi ac kiterjesztésének, de én is azok közé tartozom akik azért hasra nem estek a bemutatót látva.
A port az 100% hogy meglesz a gs3-ra de akár még régebbiekre is de az előd pár hibája csak ugyanúgy bentmaradt sőt jöt egy új is.
Nekem ami nem tetszik az a PoverVR, hogy lesz belőle 16 gigás, a pentitle matrix elrendezés és a dizájn. Meg a megjelenési időpontja hogy 2-3 héttel az új android bejelentése előtt érkezik.
Tulajdonképpen összefoglalva a dolgokat idén is arra játszott a Samsung ami tavaly nagyon bejött nekik. Erőbe éppencsak megelőzni a konkurenciát viszont rengeteg szoftveres extrát adni cserébe. A recept garantálható hogy idén is működni fog boritékolható a siker de én azért jobban örültem volna ha a fenti 4 (az android végett esetleg 5 de arról nem tehet a telefon) dolog nem kerül bele. A nagy kérdés innentől a NOTE 3. (szerintem az lesz az igazi erősebb gpu minimum ennek a 4 magos verzióját várom bele de jobb esetben a Mali-t, a pentitle matrix elrendezés elhagyását, mivel nagyobb lesz a dizájn is "szépül" és az már alapból 5.0-val jöhet tehát ami boritékolhatóan abba is bennemarad az a 16 gigás verzió megjelenése. A legnagyobb kérdés viszont azzal kapcsolatba hogy ott mit csinálnak a ceruzával ugyanis a GS 4 bemutatóján még meg is jegyezték hogy a NOTE II ceruzája ennél az ujjad és persze mutatták is amit már délután láthattunk a leak videóba hogy nem kell hozzáérned az ujjaddal és mégis mutatja nagyobba a képet és az boritékolható hogy ezt megkapja a NOTE 3 is a kérdés hogy emellé vajon jön a ceruza?
Persze persze a NOTE III , aztán meg az S5 , aztán meg a NOTE IV , és az S6. Ezt lehet a végtelenségig folytatni. Én úgy gondolom , hogy ha a jelenlegi NOTE II méretét növelik teljesen mindegy milyen cucc van benne , a hétköznapi használatban nagyon nehézkes. Gondolok itt a telefonálásra ,és szöveges üzenetek írására meg úgy általában.... Mindenképpen kétkezes használatot igényel. Mivel én összesen kb. 1évig ilyen nagy telefont használtam/ok (NOTE I , NOTE II) közte 1hónapig S3-at , biztos vagyok abban ,hogy a HA NOTE III, nagyobb lenne a jelenlegi NOTE II -nél már nem felelne meg számomra a mindennapi használatra.
Ha valaki a hatalmas méretet vállalni tudja , akkor mindenképpen várni kell.
Az S4 viszont a kijelzőmérethez képest egy nagyon kompakt és használható készülék. Én inkább ennek a híve vagyok.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Segal írta:Akkor az én véleményem is.
Az biztos hogy megint jól telepakolták mindenféle szoftveres extrával. ( a bemutató alatt próbálták is hétköznapi módon bemutatni az előnyüket kisebb nagyobb sikerrel)
Gesztusok meg szemkövetéstől nem voltam elájulva, a kamerának azért vannak érdekes extrái. Örülök a wifi ac kiterjesztésének, de én is azok közé tartozom akik azért hasra nem estek a bemutatót látva.
A port az 100% hogy meglesz a gs3-ra de akár még régebbiekre is de az előd pár hibája csak ugyanúgy bentmaradt sőt jöt egy új is.
Nekem ami nem tetszik az a PoverVR, hogy lesz belőle 16 gigás, a pentitle matrix elrendezés és a dizájn. Meg a megjelenési időpontja hogy 2-3 héttel az új android bejelentése előtt érkezik.
Tulajdonképpen összefoglalva a dolgokat idén is arra játszott a Samsung ami tavaly nagyon bejött nekik. Erőbe éppencsak megelőzni a konkurenciát viszont rengeteg szoftveres extrát adni cserébe. A recept garantálható hogy idén is működni fog boritékolható a siker de én azért jobban örültem volna ha a fenti 4 (az android végett esetleg 5 de arról nem tehet a telefon) dolog nem kerül bele. A nagy kérdés innentől a NOTE 3. (szerintem az lesz az igazi erősebb gpu minimum ennek a 4 magos verzióját várom bele de jobb esetben a Mali-t, a pentitle matrix elrendezés elhagyását, mivel nagyobb lesz a dizájn is "szépül" és az már alapból 5.0-val jöhet tehát ami boritékolhatóan abba is bennemarad az a 16 gigás verzió megjelenése. A legnagyobb kérdés viszont azzal kapcsolatba hogy ott mit csinálnak a ceruzával ugyanis a GS 4 bemutatóján még meg is jegyezték hogy a NOTE II ceruzája ennél az ujjad és persze mutatták is amit már délután láthattunk a leak videóba hogy nem kell hozzáérned az ujjaddal és mégis mutatja nagyobba a képet és az boritékolható hogy ezt megkapja a NOTE 3 is a kérdés hogy emellé vajon jön a ceruza?
mikor elöször megláttam vidit azthittem s3 látok :D ezek gesztusok,meg mit tom én mik,2-3 napig izirájder,aztán meg sose fogom használni,mint pl multiwin,azt se használom semmire, nálam ez csak 1 gs3+ ,egyenlöre a gs3 mal sincs semmi gyorsaság problemom.a számok meg nem érdekelnek.
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

OFF:
A dögök...mit kapok? :D
Mosnivaló

Kép
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”