Samsung i8910 HD

Samsung márkájú készülékek témái
bedugen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 15:53:54
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: bedugen »

Sziasztok.
A GSMLine-tól vettem a telót 0 percesen. Lengyelül jelentkezett be, átkellett állitani magyarra. A doboz és minden papír hozzá lenygyel.
A kérdésem: ha visszaállítom lengyelre és hajlandó frissiteni, akkor elvesznek a magyar dolgok? Pl: qwerty bill, ékezet.
denyboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 18:10:49
Készüléktípus: i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: denyboy »

én is a gsmline-tól vettem, szintén lengyelül, én is szeretném frissíteni mert kiváncsi vagyok az új softra
zerosux
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009-01-28 szer. 15:41:33
Készüléktípus: SAMSUNG i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: zerosux »

kiváncsi lennék úgy összesitve hogy mik az eddigi legzavaróbb szoftveres problémák a telefonnal valamint mit sikerült eddig javítani a legújabb XXII1 fw-be?!
ltnine2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2009-03-20 pén. 23:07:22
Készüléktípus: Samsung Galaxy S JF5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: ltnine2 »

bedugen írta:Sziasztok.
A GSMLine-tól vettem a telót 0 percesen. Lengyelül jelentkezett be, átkellett állitani magyarra. A doboz és minden papír hozzá lenygyel.
A kérdésem: ha visszaállítom lengyelre és hajlandó frissiteni, akkor elvesznek a magyar dolgok? Pl: qwerty bill, ékezet.
Szerintem lengyelország sem kapott frissítést! Ugyh kár ezen gondolkozni, de ha van most benne magyar, akkor a köv. szoft is tartalmazni fogja. Hanyas language kódú a telefon?
http://www.i8910.blog.hu Tippek, trükkök érdekességek egy helyen
bedugen
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-09-23 szer. 15:53:54
Készüléktípus: Samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: bedugen »

ltnine2 írta:
bedugen írta:Sziasztok.
A GSMLine-tól vettem a telót 0 percesen. Lengyelül jelentkezett be, átkellett állitani magyarra. A doboz és minden papír hozzá lenygyel.
A kérdésem: ha visszaállítom lengyelre és hajlandó frissiteni, akkor elvesznek a magyar dolgok? Pl: qwerty bill, ékezet.
Szerintem lengyelország sem kapott frissítést! Ugyh kár ezen gondolkozni, de ha van most benne magyar, akkor a köv. szoft is tartalmazni fogja. Hanyas language kódú a telefon?
Köszi a választ.
Nyelvi csomag : 12
Ja és átállítottam lengyelre és nem talált frissitést.
ltnine2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2009-03-20 pén. 23:07:22
Készüléktípus: Samsung Galaxy S JF5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: ltnine2 »

bedugen írta:
Köszi a választ.
Nyelvi csomag : 12
Ja és átállítottam lengyelre és nem talált frissitést.
Nekem és a többi magyar garisnak is 12-es a nyelvi kódja... Szóval felesleges visszaállítani a nyelvet(egyébként a nyelv nem befolyásolja a frissíthetőséget), egy időben jön majd rá a frissítés.
http://www.i8910.blog.hu Tippek, trükkök érdekességek egy helyen
Bdany
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:27
Készüléktípus: N95 6630 7650 770
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kapcsolat:

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: Bdany »

zerosux írta:kiváncsi lennék úgy összesitve hogy mik az eddigi legzavaróbb szoftveres problémák a telefonnal valamint mit sikerült eddig javítani a legújabb XXII1 fw-be?!
Ami engem zavar: Pc Studiohoz ha csatlakoztatva volt hamarabb merül, szal PC Studio után mindig restart kell.
Wifit eldobálja ha nincsen aktív le vagy feltöltés.
Hang videó alatt amr.

Ezeken kívül minden oké :)

Még amit hallottam újabb szoftban más a java az lehet jobban bírja a qvga játékokat, bár nem nagyon próbáltam csak a midnight poker 3Dt de az megadta magát.
http://www.n95.hu Nokia N95-el és egyéb S60-as telefonokkal foglalkozó információs oldal :)
benceje
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-02-28 szomb. 13:16:28
Készüléktípus: Samsung Omnia HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: benceje »

ltnine2 írta:
denyboy írta:sziasztok, próbáltam frissíteni a telót, és azt írja ki a software updater hogy nem támogatja a csatlakoztatott típust. Nektek is ezt írja ki?
Igen, magyar (és még sok más) régióra nincs új szoft... Flashelni lehet, de az nem hivatalos megoldás.
A flash főzött rommal gázos! Vigyázzatok!
pld.:
http://forums.samsungi8910omnia.com/sam ... phone.html

Én megjártam! a bootloader nem indul. Valószínű JTAG a megoldás... Amúgy a teló, és a szoft jó, lásd régebbi írásom!
casca20
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-06-02 kedd 19:07:02
Készüléktípus: nokia n95 + samsung i8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: casca20 »

sziasztok!!

nekem a galeria es a video fajlok tele lettek contentslistel... ezek micsodak? hogy kerultek oda? torolni se lejatszani se lehet :\
vkinek vmi otlet esetleg?
Avatar
duce79
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1084
Csatlakozott: 2009-05-08 pén. 08:06:06
Készüléktípus: lg v30+
Nem: Férfi
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: duce79 »

Sziasztok! Nálam napokig nem volt elérhető az app store, de ma végre délben újra aktiv lett, bővebb tartalommal. Sőtt, az olasz fun club is elérhető, 4euro-s heti dijért. Részleteket nem tudok, de az app store-on van egy-két gratis dolog... Ciao!
Asus N53S(Windows 8.1pro) - LG G Pad 8.3(stock 4.4.2) - Chromecast - Nokia lumia 630 dual sim - Samsung Galaxy Note 4
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”