Samsung i8510 (innov8)

Samsung márkájú készülékek témái
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

A francnak kellett nekem rátalálni az ebay-re. :D

Már megint találtam egy jó kis autós tartót, ami sehol se nyomja a telefon egyik gombját sem, minden csatlakozó szabadon és csak 10$ szivargyújtó töltővel együtt, ingyenes szállítással. Persze, mikor már megvettem itthon egy drágábbat, rosszabbat. :evil:

Egyébként találtam 1550 mAh-s akkut is, de nem biztos, hogy beletenném a telefonomba. :)
kely1988
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-08-11 kedd 22:37:36
Készüléktípus: Nokia 5800XM Red
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: kely1988 »

delbarta írta: Egyébként találtam 1550 mAh-s akkut is, de nem biztos, hogy beletenném a telefonomba. :)
Egyébként az az érdekes hogy mobilarénás tesztben 1200mAh-s akksit írnak a telóhoz, a valóságban meg csak 1000mAh-es van benne, legalábbis nekem, ezt nem igazán értem...

Arra az elhatározásra jutottam hogy megválok a telótól, nemigazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ahogyan itt pár hsz-szel feljebb is írták...
Nokia symbianról nem szabad samsung symbianra váltani, ezt mostmár tapasztalatból mondom! :D
Pedig ez a teló volt nekem az etalon, most pedig itt fexik mellettem és elég vegyes érzéseket vált ki belőlem... Hiába a király fényképező, ami tényleg verhetetlen még mindig, legalábbis szerintem, kevés ahhoz hogy belopja magát a szívembe... az N95 8GB-omat valahogy jobban magaménak éreztem, ez az I8510 olyan idegen nekem, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam... Most az 5800-t szeretném kipróbálni, annyira dicsérik a nokia érintőkijelzőseit... Addig meg lehet visszakunyerálom barátnőmtől az N95-öst... :taps2:
Mindezektől függetlenül egy nagyon frankó kis teló ez, tud mindent amit kell, és ez a lényeg!

Ha valakit érdekelne megvételre az írjon PM-et, vagy keressen telón! Csere is érdekelhet 5800-ra vagy Omniára! A teló Borsodban van, pontosabban Miskolcon!
Itt a telszámom: 70/2195897
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

delbarta írta:A francnak kellett nekem rátalálni az ebay-re. :D

Már megint találtam egy jó kis autós tartót, ami sehol se nyomja a telefon egyik gombját sem, minden csatlakozó szabadon és csak 10$ szivargyújtó töltővel együtt, ingyenes szállítással. Persze, mikor már megvettem itthon egy drágábbat, rosszabbat. :evil:
Végül mégsem bírtam ki és megrendeltem az ebay-ről ezt a tartót. :whistle:
Nagyon kíváncsi vagyok a minőségére, és hogy rendben megérkezik-e.
Avatar
slimtomi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-08-12 szer. 22:06:09
Készüléktípus: SAMSUNG i8510 Innov8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: slimtomi »

Hát rendelek egyet én is, mert nagyon olcsó, és autós navigációhoz elengedhetetlen :D
Remélem nem bóvli...
Nem a hardverekből kellene havonta kiadni újat, hanem azok programozásában kellene picit jobban elmélyülni. Ez a technika jövője!
schulcz86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-04-23 csüt. 19:48:02
Készüléktípus: Samsung InnoV8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: schulcz86 »

A normális dolog, hogy nagyon lelassult a telóm? Képek nézegetésénél lassabban vált sokkal, mint korábban, soxor beakad 2 kép között (félig ez, félig az látszik), valamint a képnézegetőből való kilépés ált 6-7mp! Kamera is nagyon lassan indul mostanság. Érik egy firmfrissítés? Magyart vagy a legújabb angolt érdemes feltenni?
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

schulcz86 írta:A normális dolog, hogy nagyon lelassult a telóm? Képek nézegetésénél lassabban vált sokkal, mint korábban, soxor beakad 2 kép között (félig ez, félig az látszik), valamint a képnézegetőből való kilépés ált 6-7mp! Kamera is nagyon lassan indul mostanság. Érik egy firmfrissítés? Magyart vagy a legújabb angolt érdemes feltenni?
Hát, ha tudsz angolul és nem hiányzik nagyon a magyar t9 akkor természetesen az angol, mivel frissebb. Egyébként az újban sem lesz villámsebességű a gyári képnéző. Én nem is használom, helyette a resco photo viewer-t használom. Ott mappát is ki lehet választani és sokkal gyorsabb, használhatóbb. Próbáld ki először ezt.
Avatar
mesa82
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:46:47
Készüléktípus: S8500 Wave+I8510i Innov8
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: mesa82 »

Üdv!
Nem tud valaki egy olyan videót, vagy leírást, ami arról szól, hogy hogyan lehet szétszerelni a telefont?
Most láttam az omniaHD topicban,hogy arról van egy szétszerelési útmutató, és érdekelne az i8510-is,hogyan lehetne szétszedni!
Előre is köszönöm!
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

mesa82 írta:Üdv!
Nem tud valaki egy olyan videót, vagy leírást, ami arról szól, hogy hogyan lehet szétszerelni a telefont? Most láttam az omniaHD topicban,hogy arról van egy szétszerelési útmutató, és érdekelne az i8510-is,hogyan lehetne szétszedni! Előre is köszönöm!
Szia. Feltöltöttem neked, mert már találom honnan szedtem: Samsung i8510 Service Manual (8.1MB) (A kék keret jobb alsó sarkában van a letöltés link.)

Az 5. fejezetben van a telefon robbantott rajza, és a utána képekben a szétszedés.
schulcz86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009-04-23 csüt. 19:48:02
Készüléktípus: Samsung InnoV8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: schulcz86 »

delbarta írta:
schulcz86 írta:A normális dolog, hogy nagyon lelassult a telóm? Képek nézegetésénél lassabban vált sokkal, mint korábban, soxor beakad 2 kép között (félig ez, félig az látszik), valamint a képnézegetőből való kilépés ált 6-7mp! Kamera is nagyon lassan indul mostanság. Érik egy firmfrissítés? Magyart vagy a legújabb angolt érdemes feltenni?
Hát, ha tudsz angolul és nem hiányzik nagyon a magyar t9 akkor természetesen az angol, mivel frissebb. Egyébként az újban sem lesz villámsebességű a gyári képnéző. Én nem is használom, helyette a resco photo viewer-t használom. Ott mappát is ki lehet választani és sokkal gyorsabb, használhatóbb. Próbáld ki először ezt.
Köszi, akkor előbb kipróbálom azt, de nem csak a képnézegetőjével van a gond, úgy általánosságba lelassult a telefon, gyorsabb volt. T9 egyáltalán nem hiányzik, mivel életemben nem használtam, angolul pedig tudok. Kérdés h akkor lesznek-e ékezeteim sms-nél pl?

Valamint olyan progi érdekelne, amivel le lehet védeni fájlokat (történetesen képeket), hogy azokat ne lehessen megnézni jelszó nélkül sehogy sem? Mivel ugye a teló képnézegetője mindent összevegyít egybe, így nincs lehetőség eldugni semmit sem, pedig privát képeket nem ártana..

Valamint mp3 lejátszónál nem lehet olyan csinálni, hogy mondjuk 1 mappából csináljon 1 lejátszási listát? Egyenként kiválogatni az összesből nagyon macera 500 zenénél... :(
delbarta
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 17:40:57
Készüléktípus: SGS3 NeatROM v6.3 [4.3]
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung i8510 (innov8)

Hozzászólás Szerző: delbarta »

schulcz86 írta:Kérdés h akkor lesznek-e ékezeteim sms-nél pl?
Lesznek. Kivéve a hosszú ő és ű betűket, ahelyett a kalapost tudod használni.
Valamint olyan progi érdekelne, amivel le lehet védeni fájlokat (történetesen képeket), hogy azokat ne lehessen megnézni jelszó nélkül sehogy sem? Mivel ugye a teló képnézegetője mindent összevegyít egybe, így nincs lehetőség eldugni semmit sem, pedig privát képeket nem ártana.
Az xplore-al meg tudod csinálni. Odamész a fájlhoz, 6-os gomb, bejelölöd a rejtett opciót, elfogadod és már nem is látszik a galériában.
Valamint mp3 lejátszónál nem lehet olyan csinálni, hogy mondjuk 1 mappából csináljon 1 lejátszási listát? Egyenként kiválogatni az összesből nagyon macera 500 zenénél... :(
Én erre az Mp3tag pc-s szoftvert használom. Még az asztali gépen megnyitod vele a mappát és van ott olyan opció, hogy lejátszási lista készítése minden fájlból vagy csak a kijelöltekből. Nagyon jó kis program és teljesen ingyenes. Még az album képet is bele tudod csomagolni az mp3-ba, így nem lesz gond a megjelenítésével, bármilyen programot is használsz.
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”