Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5563
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Samsung N9005/N9000 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: ferret »

reddoors írta:A Hivatalos romok is N900 típusjelzéssel jönnek :
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?m ... 0#firmware

Mondjuk az a nagy tudású aki átjavította az utóbbi pár percben , nem ártana ha visszaírná . :)
Én voltam az a nagy tudású. Már visszaírtam. Ember legyen a talpán, aki követni tudja a samsung minden egyes alap típusára kiadott 20millió variánst és azok számozását.
These users thanked the author ferret for the post:
tnorbi (2013-12-19 csüt. 21:14:43)
Rating: 2.63%
Kép Kép
mistic86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010-10-02 szomb. 11:21:56
Készüléktípus: Samsung galaxy note 3
Nem:
Tartózkodási hely: London
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N9005/N9000 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: mistic86 »

Hello! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az android obb mappába nem enged másolni semmilyen mappát a számítógépről. Találkozott valaki ezzel a problémával ?
blackmail168
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012-07-25 szer. 20:54:24
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: blackmail168 »

[quote="mistic86"]Hello! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az android obb mappába nem enged másolni semmilyen mappát a számítógépről. Találkozott valaki ezzel a problémával ?[/quote

Szia.Ez nálam is probléma,lehet azért,mert nem rootolt a telefonom.Nálam enged másolni az android/obb mappába,de 90 valahány %-nál hibával leáll a másolás.Én ezt úgy oldottam meg,hogy a másolandó mappát géppel átmásolom vagy a belsőmemória gyökerébe,vagy a létrehozott letöltések mappába,majd a telefonon a total commanderrel átmásolom az android/obb mappába,így hiba nélkül átmásolja,és müködik az adott program.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: Segal »

blackmail168 írta:
mistic86 írta:Hello! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az android obb mappába nem enged másolni semmilyen mappát a számítógépről. Találkozott valaki ezzel a problémával ?
Szia.Ez nálam is probléma,lehet azért,mert nem rootolt a telefonom.Nálam enged másolni az android/obb mappába,de 90 valahány %-nál hibával leáll a másolás.Én ezt úgy oldottam meg,hogy a másolandó mappát géppel átmásolom vagy a belsőmemória gyökerébe,vagy a létrehozott letöltések mappába,majd a telefonon a total commanderrel átmásolom az android/obb mappába,így hiba nélkül átmásolja,és müködik az adott program.
Ennek semmi köze a roothoz nem kell hozzá.
Nálam amúgy simán megy minden bár ha kábeles összeköttetéssel próbáltam akkor kötekedett videóknál hogy ő konvertálni szeretné de ez csak próba volt anno.
Pc és telefon közti tartalomátvitelre én az Airdroid programot használom egyrészt mert vezetékmentes másrészt gyors harmadrészt meg semmibe nem köt bele és readásul még ingyenes is.
These users thanked the author Segal for the post:
mistic86 (2013-12-22 vas. 07:29:49)
Rating: 2.63%
mistic86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010-10-02 szomb. 11:21:56
Készüléktípus: Samsung galaxy note 3
Nem:
Tartózkodási hely: London
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: mistic86 »

Segal írta:
blackmail168 írta:
mistic86 írta:Hello! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az android obb mappába nem enged másolni semmilyen mappát a számítógépről. Találkozott valaki ezzel a problémával ?
Szia.Ez nálam is probléma,lehet azért,mert nem rootolt a telefonom.Nálam enged másolni az android/obb mappába,de 90 valahány %-nál hibával leáll a másolás.Én ezt úgy oldottam meg,hogy a másolandó mappát géppel átmásolom vagy a belsőmemória gyökerébe,vagy a létrehozott letöltések mappába,majd a telefonon a total commanderrel átmásolom az android/obb mappába,így hiba nélkül átmásolja,és müködik az adott program.
Ennek semmi köze a roothoz nem kell hozzá.
Nálam amúgy simán megy minden bár ha kábeles összeköttetéssel próbáltam akkor kötekedett videóknál hogy ő konvertálni szeretné de ez csak próba volt anno.
Pc és telefon közti tartalomátvitelre én az Airdroid programot használom egyrészt mert vezetékmentes másrészt gyors harmadrészt meg semmibe nem köt bele és readásul még ingyenes is.
Köszönöm a segítségeteket, tényleg az Airdroid volt a megoldás' :taps2:
Avatar
NBK
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-02-15 hétf. 15:31:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: NBK »

Segal írta: Pc és telefon közti tartalomátvitelre én az Airdroid programot használom egyrészt mert vezetékmentes másrészt gyors harmadrészt meg semmibe nem köt bele és readásul még ingyenes is.

Neked jól kezeli az sd kártyát? Nekem fent van a wifi file transfer és egészen mást ír mint az aidriod.

Airdroid
Kép

Wifi file transfer
Kép
iPhone 13 Pro Max 1TB
Rom: IOS 16 beta 3
Apple watch S5 44mm
Rom: watchOS 9 beta 3
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: Segal »

NBK írta:
Segal írta: Pc és telefon közti tartalomátvitelre én az Airdroid programot használom egyrészt mert vezetékmentes másrészt gyors harmadrészt meg semmibe nem köt bele és readásul még ingyenes is.

Neked jól kezeli az sd kártyát? Nekem fent van a wifi file transfer és egészen mást ír mint az aidriod.
Nekem sem látja jól de a lényeg hogy ennek ellenére kifogástalanul működik
Kép
These users thanked the author Segal for the post:
NBK (2013-12-25 szer. 09:31:06)
Rating: 2.63%
Avatar
NBK
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-02-15 hétf. 15:31:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: NBK »

Segal írta:
NBK írta:
Segal írta: Pc és telefon közti tartalomátvitelre én az Airdroid programot használom egyrészt mert vezetékmentes másrészt gyors harmadrészt meg semmibe nem köt bele és readásul még ingyenes is.

Neked jól kezeli az sd kártyát? Nekem fent van a wifi file transfer és egészen mást ír mint az aidriod.
Nekem sem látja jól de a lényeg hogy ennek ellenére kifogástalanul működik
Kép
Köszi, egyébként nagyon tetszetős a webes része.



Ui.: Persze a kérdés az az, hogy ha egyszer annyit teszel fel, amennyit a progi maximalizál, akkor mi fog történni. 26gb-nál letiltja a másolást?
iPhone 13 Pro Max 1TB
Rom: IOS 16 beta 3
Apple watch S5 44mm
Rom: watchOS 9 beta 3
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: Segal »

NBK írta:Ui.: Persze a kérdés az az, hogy ha egyszer annyit teszel fel, amennyit a progi maximalizál, akkor mi fog történni. 26gb-nál letiltja a másolást?
Egész biztosan nem mert nekem jelenleg 41 giga tartalom van a 64 gigás micro sd-n tehát simán fog utánna is másolni.
Egész egyszerűen arról van szó hogy a Note 3 még nincs besorolva az Airdroid progiba és így nem látja megfelelően. Erre tökéletes bizonyíték az is hogy a telefon képe se rajzolodik ki a gigák mellé hanem csak ezt a zöld robotos képet teszi ki. Anno S II-nél a telefon képe volt ott (mármint egy sajtókép nem az élőkép hogy épp mit csinálok a mobilon)
Erről képmentésem nincs de kis keresséssel találtam megfelelő méretű képet amit be tudok ide linkelni egy Nexusról tehát ha felismerné rendesen a telefont akkor valami ilyesmit kéne látnunk a gigák mellett csak persze Note 3-al :D
Kép
A lényeg viszont hogy tökéletesen működik a másolás utánna is :D
These users thanked the author Segal for the post:
NBK (2013-12-26 csüt. 15:57:13)
Rating: 2.63%
Avatar
NBK
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2010-02-15 hétf. 15:31:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 24 times

Re: Samsung N9005/N900 Galaxy Note 3

Hozzászólás Szerző: NBK »

Segal írta: Egész biztosan nem mert nekem jelenleg 41 giga tartalom van a 64 gigás micro sd-n tehát simán fog utánna is másolni.
Egész egyszerűen arról van szó hogy a Note 3 még nincs besorolva az Airdroid progiba és így nem látja megfelelően.
A lényeg viszont hogy tökéletesen működik a másolás utánna is :D
Köszi. Bár nekem nehéz elfogadnom azt, hogy nem mind1 milyen készülékben van 64gb kártya......ennek alap esetben nem így kellene lennie. A belinkelt kép meg kisértetiesen hasonlít az általam linkeltre, igaz nem tudhatjuk, hogy abban mekkora kártya volt.

Viszont elhiszem amit írsz mivel nálad is 64-es kártya van....nálam is az van.
iPhone 13 Pro Max 1TB
Rom: IOS 16 beta 3
Apple watch S5 44mm
Rom: watchOS 9 beta 3
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”