Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hunhool »

posi írta:Sziasztok.

S4 tulajoktól kérdezném Nekik mennyit bir az akksijuk nagyjából? Az enyémet egész este töltöttem, 9kor vettem le és most 3órakor 33%on van pedig sok mindent nem csináltam vele...ez normális? Mert az S2-S3asom is simán kibirt egy napot...

Elöre is köszi a segitséget.
Gyari rom van fent,vagy valami mokkolt?
Nekem a gyarival volt hasonlo tapasztalatom,a sok uj ficsoor szivacskent szivja az akksit.
Meg butan is nez ki(de ez mas tema)
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Nálam tök jó az akksi idő. Simán egy nap. Alap rom, de van fönt vagy 4 launcher, a next launchert használom most.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: carlosca »

Szép estét samusok.
Nem hagyott a gondolat nyugodni és belestem ide. A célom az volt, hogy rákérdezzek miért esett ekkorát az ára ezen becses készüléknek ráadásul ilyen hamar, és most nem az E digitálra gondolok. Sok helyen már úgy néz ki mint ha minden eddig megvett s4 fent lenne használtként eladásra szánva egy egy ismert portálon fórumon mondjuk, hogy jóárban, és nem sufnis gsm es hanem 2év garis egyben kifizetett készülékek is.

Félig már látok(olvasok) itt dolgokat, kijelző difi, aksi difik, de vajon még mi, vagy csak ennyi sarkalja eladásra a tulajt?

Csak mert gondolkodóba estem 1en pót telónak, de lehet eltántorodom vagy meghátrálok kicsit, nem tudom hogy jól teszem e, s3 csalódás után nem akarok újra bele esni a hibába.

További kellemest.
XXUAMG8 XEH
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hunhool »

carlosca írta:Szép estét samusok.
Nem hagyott a gondolat nyugodni és belestem ide. A célom az volt, hogy rákérdezzek miért esett ekkorát az ára ezen becses készüléknek ráadásul ilyen hamar, és most nem az E digitálra gondolok. Sok helyen már úgy néz ki mint ha minden eddig megvett s4 fent lenne használtként eladásra szánva egy egy ismert portálon fórumon mondjuk, hogy jóárban, és nem sufnis gsm es hanem 2év garis egyben kifizetett készülékek is.

Félig már látok(olvasok) itt dolgokat, kijelző difi, aksi difik, de vajon még mi, vagy csak ennyi sarkalja eladásra a tulajt?

Csak mert gondolkodóba estem 1en pót telónak, de lehet eltántorodom vagy meghátrálok kicsit, nem tudom hogy jól teszem e, s3 csalódás után nem akarok újra bele esni a hibába.

További kellemest.
"kijelzo difi,akksi difi": vilagosits mar fel,mert nem tudom mirol beszelsz :o
Eladasra a lehetseges valaszok:
-ujabb mas gyartok teloja(pl oppo,sony,stb)
-ujabb sgs4 modell:i9500,i9505g(ami sztem a legvaloszinubb a gyari android miatt)
nekem is csalodas volt a gs3,de ezzel maximalisan meg vagyok elegedve.Darabig parhuzamban hasznaltam az oppoval,de azt eladtam,mert egyszeruen katasztrofalis az akksiideje.
de nem offolok.
These users thanked the author hunhool for the post:
carlosca (2013-07-02 kedd 16:38:46)
Rating: 2.63%
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Nekem nincs semmi bajom ezzel a telefonnal. Olyan jó, mint anno az S2 volt. Vagyis jobb. :)
These users thanked the author moco for the post:
carlosca (2013-07-02 kedd 16:38:35)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
szutty
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2010-09-13 hétf. 21:33:09
Készüléktípus: SGS 4 SGS 4 mini Note 10.1
Has thanked: 66 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: szutty »

carlosca írta:Szép estét samusok.
Nem hagyott a gondolat nyugodni és belestem ide. A célom az volt, hogy rákérdezzek miért esett ekkorát az ára ezen becses készüléknek ráadásul ilyen hamar, és most nem az E digitálra gondolok. Sok helyen már úgy néz ki mint ha minden eddig megvett s4 fent lenne használtként eladásra szánva egy egy ismert portálon fórumon mondjuk, hogy jóárban, és nem sufnis gsm es hanem 2év garis egyben kifizetett készülékek is.

Félig már látok(olvasok) itt dolgokat, kijelző difi, aksi difik, de vajon még mi, vagy csak ennyi sarkalja eladásra a tulajt?

Csak mert gondolkodóba estem 1en pót telónak, de lehet eltántorodom vagy meghátrálok kicsit, nem tudom hogy jól teszem e, s3 csalódás után nem akarok újra bele esni a hibába.

További kellemest.
Szerintem is egy nagyon jól sikerült teló. Én a costum romok híve vagyok, mivel azok "gyorsabbak", de s4 nél még meg sem fordult a fejemben. Persze az alap dolgokat mindenféleképpen meg kell csinálni. Root (ami a teló kézhezvételétől számított 2 órán belül meg is volt) és a rengeteg felesleges cucc törlése vagy fagyasztása.
These users thanked the author szutty for the post:
carlosca (2013-07-02 kedd 16:38:27)
Rating: 2.63%
SGS 4 mini: stock
SGS 4:Wanam 1.5
Note 10.1: stock + root
Avatar
carlosca
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2010-01-23 szomb. 18:33:52
Készüléktípus: SGS 4 Mini I9195
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: carlosca »

hunhool írta: "kijelzo difi,akksi difi": vilagosits mar fel,mert nem tudom mirol beszelsz :o
Eladasra a lehetseges valaszok:
-ujabb mas gyartok teloja(pl oppo,sony,stb)
-ujabb sgs4 modell:i9500,i9505g(ami sztem a legvaloszinubb a gyari android miatt)
nekem is csalodas volt a gs3,de ezzel maximalisan meg vagyok elegedve.Darabig parhuzamban hasznaltam az oppoval,de azt eladtam,mert egyszeruen katasztrofalis az akksiideje.
de nem offolok.
Jó értem én oké köszönöm,
Amúgy a kijelzőt több helyen olvastam egyiket pont itt reddoors kollega írta. viewtopic.php?f=55&t=3526&start=520#p372295
Aztán most nem tom hogy xda-n vagy android hungary-n is olvastam ilyet.
Amúgy ha cserélnek általában htc one-t akarnak. Vagy csak kp-t.
Ha jó akkor jó, nincs mit tovább ragozni, ezen kívül csak a TW ami még /már uncsi nekem tudom persze launcher stb. Ezért próbálkozok más gyártókkal is ami kellemes meg lepetés volt számomra.
De akkor lehet beújítok egy s4 et is. Persze az LG mellé.
Vagy még várok kicsit a 800 asokra. "Qualcomm Snapdragon 800-as SoC 2,3 GHz-es akár dupla/tripla teljesítményt is nyújthat elődeihez képest Adreno 330 al."
Nah majd lesem a piacot és alakul.

Köszönöm.

@Mócóka: néked úgy szint köszönöm.
@szutty: és neked is.
These users thanked the author carlosca for the post:
moco (2013-07-02 kedd 18:12:23)
Rating: 2.63%
XXUAMG8 XEH
alexander103
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011-07-24 vas. 11:35:44
Készüléktípus: i9500 UBUBMG1
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: alexander103 »

Sziasztok! Még tudnátok mondani, hogy az eredeti Samsung S-view tok ablakán át lehet-e nyúlni, vagy van rajta valami átlátszó műanyag? A telefon még nem érkezett meg de a tok igen és ezen nincs ilyen plasztik. Kéne lennie? Attól félek hogy nem eredeti és nem fog működni vele. Köszi a választ!
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

alexander103 írta:Sziasztok! Még tudnátok mondani, hogy az eredeti Samsung S-view tok ablakán át lehet-e nyúlni, vagy van rajta valami átlátszó műanyag? A telefon még nem érkezett meg de a tok igen és ezen nincs ilyen plasztik. Kéne lennie? Attól félek hogy nem eredeti és nem fog működni vele. Köszi a választ!
Szia. Átlátszó műanyag.
Amúgy előszörre jópofi a dolog, de aztán rájössz, hogy sok funkcióját így nem tudod használni a telefonnak. Nekem is volt, odáig is voltam érte....vagy fél óráig. Aztán eladtam gyorsan.
These users thanked the author moco for the post (total 2):
alexander103 (2013-07-07 vas. 08:46:52) • Macika (2013-07-07 vas. 12:12:04)
Rating: 5.26%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hertert »

röpke pillantás nevezetű dolog mindenkinél működik? hiába hadonászok kikapcsolt képernyőnél az érzékelőknél, semmi nem történik. be kell ezt állítani egyáltalán?
http://phoneblog.hu/2013/07/02/samsung- ... zornyeteg/
ebben a videóban láttam, hogy elvileg ilyen is létezik :)
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”