Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
jani25
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2013-02-24 vas. 18:10:59
Készüléktípus: Note 4 N910F
Nem: Férfi
Has thanked: 129 times
Been thanked: 40 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: jani25 »

bazy írta:
robrobzon
Igazából nem tudom, mit számít, vagy mit jelent, csak feltűnt, hogy amikor gyári volt rajta, akkor még nem volt ott, most meg igen. De ha nem gáz, nem valami bugot jelez, akkor megnyugodtam :mrgreen:
Vissza kell rakni a régi bootloadert!
http://pdafanclub.com/forum/index.php?topic=4537.0
az oldal legalján leírt módon kicsit hosszadalmas én nem csináltam meg.
These users thanked the author jani25 for the post:
bazy (2013-06-23 vas. 13:42:57)
Rating: 2.63%
fudejovagy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2011-10-28 pén. 14:29:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2 JB 4.1.2
Nem: Férfi
Has thanked: 33 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: fudejovagy »

hali! látom van valami leak 4.2.2 valaki letudná írni nekem,vagy tudna adni linket ahova le van írva hogy hogy tudom feltelepíteni? gyári 4.1.2 m van és nem szeretnék piros felkiáltójelet arra is sztnék megoldást majd! köszi előre is :)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: Segal »

fudejovagy írta:hali! látom van valami leak 4.2.2 valaki letudná írni nekem,vagy tudna adni linket ahova le van írva hogy hogy tudom feltelepíteni? gyári 4.1.2 m van és nem szeretnék piros felkiáltójelet arra is sztnék megoldást majd! köszi előre is :)
ugyanúgy kell felrakni mint az összes többit. Ha nem tudod az első hozzászólásba le van írva.
Ugyan nem követem ezt a piros háromszög dolgot de ha jól vettem ki a régi bootloadert kell felrakni ahoz hogy ne jöjjön.
Avatar
dandu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012-02-27 hétf. 16:01:17
Készüléktípus: N7100
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: dandu »

a hamarosan megjelenő frissítésröl 4.2.2: http://mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_a_ ... sites.html
Avatar
kiss110
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2009-04-09 csüt. 13:16:38
Készüléktípus: Samsung s3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kárpátalja
Has thanked: 55 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: kiss110 »

Sziasztok.Segitség kellene,rootolni szeretnék egy telefont de valamiért nem látja az odin,mi lehet a gond?A driverek telepitve vannak
Avatar
dandu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012-02-27 hétf. 16:01:17
Készüléktípus: N7100
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: dandu »

kiss110 írta:Sziasztok.Segitség kellene,rootolni szeretnék egy telefont de valamiért nem látja az odin,mi lehet a gond?A driverek telepitve vannak
vagy kábel, vagy drájvereket ujra ,e célra legjobb a Kiest felrakni (de nem használni)
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Fasza, kint a 4.3... Mi meg a biszemb*stom 4.2.2-re várunk... Gratula samu :up:

Komolyan nevetséges, hogy ennyit kell várni a frissítésekre, ami még felháborítóbb, h a szemünkbe hazudnak. Már a Note 3 is nagyon elgondolkoztat, hogy megéri e a samsung, vagy inkább Google phone. Vagy Note3+CM
Avatar
jani25
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2013-02-24 vas. 18:10:59
Készüléktípus: Note 4 N910F
Nem: Férfi
Has thanked: 129 times
Been thanked: 40 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: jani25 »

tnorbi írta:Fasza, kint a 4.3... Mi meg a biszemb*stom 4.2.2-re várunk... Gratula samu :up:

Komolyan nevetséges, hogy ennyit kell várni a frissítésekre, ami még felháborítóbb, h a szemünkbe hazudnak. Már a Note 3 is nagyon elgondolkoztat, hogy megéri e a samsung, vagy inkább Google phone. Vagy Note3+CM
A bdsrstnt hihetetlen a Samu...
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: moco »

kodell írta:sziasztok!
olyan problémám lenne hogy van egy samsung galaxy note 10.1-es készülék és hiába dugom rá a pendrive ot nem látja a pen-t! root-olt a készülék de ugyan az a probléma. Ha tudtok segítsetek!
Nem a legmegfelelőbb topicba írtam tudom de itt hamarabb kapok választ!
kodell ez nem így működik. Akár írhattad volna a Nokiás topikokba is, azok is pörögnek. Legalább a Note topikokba írtad volna. Másold be oda. :Notworty:
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung Galaxy S III (GT-I9300) - trükkök, modding, romo

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:Fasza, kint a 4.3... Mi meg a biszemb*stom 4.2.2-re várunk... Gratula samu :up:

Komolyan nevetséges, hogy ennyit kell várni a frissítésekre, ami még felháborítóbb, h a szemünkbe hazudnak. Már a Note 3 is nagyon elgondolkoztat, hogy megéri e a samsung, vagy inkább Google phone. Vagy Note3+CM
Ez egy ürdögi kör. Ha Nexus-ra váltanál lenne frissítésed de a sok extra az nem ha meg valamelyik gyártó telefonja mellett voksolsz akkor eleinte még jobban is jársz de aztán jön a késés meg esetleg magyarázkodás hogy miért nem tudják kiadni...
Ettől függetlenül azért kiváncsi lennék rá mi is az a létfontosságú előrelépés a 4.2.2.-be amiért elképzelhetetlen dolog számodra az élet nélküle?
Most ne azt írd hogy frissebb meg jobb meg szebb stb hanem valami konkrét példát ami 4.1.2.őn nem elérhető vagy hiányos stb.
Nem bosszantásból írom mielőtt félreértenéd mégcsak nem is trollkodásból hanem csak azért mert így sohasem leszel elégedett mert ha lesz 4.2.2. akkor hírtelen már az sem lesz jó mert az is már egy elavult sz*r mert itt a 4.3 és ha az nmég meg is jelenne a GS III-ra amit nem hiszek de tegyük fel addigra meg már lenne 5.0 és így tovább.
Régen még tényleg nagyon durva fejlesztések voltak és lehetett konkrét példákat is felhozni amit a régebbi nem tudott de jb óta gyakorlatilag semmit csak olyanokat írnak hogy optimalizáció meg kis apróságok amiket tulajdonképpen már a 4.1.2.-es főzetek is tartalmaznak.
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”