Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

hertert írta:tudja valaki milyen felbontásúak a gyári háttérképek?
valamint hogy miképpen lehet teljes képernyőre kitenni az adott teljes hátteret, nem pedig csak egy levágott részét?
Külön progi kell hozzá. Én ezt használom, igaz mozog, ha lapozok
https://play.google.com/store/apps/deta ... .wallpaper
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

Befutott egy sajtókép az Active változat AT&T változatáról. (tehát ez amerikai változat lesz)

Kép

Az is egyre biztosabb hogy ebbe csak 8 megapixeles kamera kerül. (A többi műszaki paraméter megegyezik)
Nagy valószínűség szerint június 20-án ezt is bejelentik. (meg a Zoom változatot)
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hertert »

új szoftver elérhető T-s verzióra :)
frissített már valaki?
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Árulja már el nekem valaki , hogy csak én botlok kijelzőhibás GS4-be , vagy ezek ilyenek? Tegnap ismét haveromnál voltam , csak a kedvemért bontottunk fel 2 dobozt és egyik készülék kijelzője sem volt tökéletes. A múlthetinél a fekete szín sötétvörös volt , a mostaniaknál a feketével nem volt gond , viszont a szürke színe csíkos volt. Max. fényerőnél is látszott. Hosszanti fekete csíkos árnyalat volt bennük. A többi színnel nem volt gond. Hát ez elég bosszantó így .
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

reddoors írta:Árulja már el nekem valaki , hogy csak én botlok kijelzőhibás GS4-be , vagy ezek ilyenek? Tegnap ismét haveromnál voltam , csak a kedvemért bontottunk fel 2 dobozt és egyik készülék kijelzője sem volt tökéletes. A múlthetinél a fekete szín sötétvörös volt , a mostaniaknál a feketével nem volt gond , viszont a szürke színe csíkos volt. Max. fényerőnél is látszott. Hosszanti fekete csíkos árnyalat volt bennük. A többi színnel nem volt gond. Hát ez elég bosszantó így .
1. A kezdeti szériákba mindig vannak hibák főleg a kijelzőknél amit szép lassan a gyártás során kijavítanak
2. Többször szó volt róla hogy vannak problémái a Samsungnak a FullHD kijelző gyártással
3. Téged ismerve kifejezetten vadászod a hibát a készülékekbe :mrgreen:

Kb ennyi. Sajna az utóbbi 2-3 évbe nagyon felgyorsultak a dolgok és nem egyszer meg nem kétszer hallani hogy 1-1 készülék valami komolyabb hibával jelenik meg mert egyszerűen brutális mértékben fejleszteni kell mert a konkurencia is teszi és ha majdnem kész van valami akkor inkább azt kell beletenni és nem a halálbiztosat mert utóbbi nyilván butább valamibe. Max az első széria vásárlói inkább betatesztelőknek minősülnek és ha valami hiba van akkor kijavítják nekik de a lényeg hogy az újabb legyen benne mert különben a konkurencia beleteszi te meg egyből piacot vesztesz. Persze millió más dolgon is múlik a dolog főleg a marketingen de a lényeg hogy ez a helyzet várhatóan csak rosszabb lesz.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Segal írta:
reddoors írta:Árulja már el nekem valaki , hogy csak én botlok kijelzőhibás GS4-be , vagy ezek ilyenek? Tegnap ismét haveromnál voltam , csak a kedvemért bontottunk fel 2 dobozt és egyik készülék kijelzője sem volt tökéletes. A múlthetinél a fekete szín sötétvörös volt , a mostaniaknál a feketével nem volt gond , viszont a szürke színe csíkos volt. Max. fényerőnél is látszott. Hosszanti fekete csíkos árnyalat volt bennük. A többi színnel nem volt gond. Hát ez elég bosszantó így .
1. A kezdeti szériákba mindig vannak hibák főleg a kijelzőknél amit szép lassan a gyártás során kijavítanak
2. Többször szó volt róla hogy vannak problémái a Samsungnak a FullHD kijelző gyártással
3. Téged ismerve kifejezetten vadászod a hibát a készülékekbe :mrgreen:

Kb ennyi. Sajna az utóbbi 2-3 évbe nagyon felgyorsultak a dolgok és nem egyszer meg nem kétszer hallani hogy 1-1 készülék valami komolyabb hibával jelenik meg mert egyszerűen brutális mértékben fejleszteni kell mert a konkurencia is teszi és ha majdnem kész van valami akkor inkább azt kell beletenni és nem a halálbiztosat mert utóbbi nyilván butább valamibe. Max az első széria vásárlói inkább betatesztelőknek minősülnek és ha valami hiba van akkor kijavítják nekik de a lényeg hogy az újabb legyen benne mert különben a konkurencia beleteszi te meg egyből piacot vesztesz. Persze millió más dolgon is múlik a dolog főleg a marketingen de a lényeg hogy ez a helyzet várhatóan csak rosszabb lesz.
Az túlzás , hogy vadászom de ez egyszerűen szúrja a szemem. Tényleg! Sajnos kapásból észreveszem a hibákat nem tehetek róla . Ott van előtted egy Full HD kijelző és csíkos a szürke árnyalat :) Mindez egy halom pénzért. Főleg úgy , hogy már legyártottak belőle 10 millió darabot. Ez egy nagy kaka így :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: rydair »

Bakker, Má' megnézem én is magamnak, ma úgyis jönnek egy S4-ért (remélhetőleg) :lol:
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

rydair írta:Bakker, Má' megnézem én is magamnak, ma úgyis jönnek egy S4-ért (remélhetőleg) :lol:
Ezzel a programmal különösen jól látszik . Max. fényerőn https://play.google.com/store/apps/deta ... HBpeGVsIl0.

Megnéztem 5db-ot , egy volt talán hibátlan , az is a 8magos kiadásból i9500
Huawei MATE 9 Android 7
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

reddoors írta:
rydair írta:Bakker, Má' megnézem én is magamnak, ma úgyis jönnek egy S4-ért (remélhetőleg) :lol:
Ezzel a programmal különösen jól látszik . Max. fényerőn https://play.google.com/store/apps/deta ... HBpeGVsIl0.

Megnéztem 5db-ot , egy volt talán hibátlan , az is a 8magos kiadásból i9500
szoftveres hiba van a kijelzőnél, ezt javítani fogják, vagy vöröses a fekete vagy alacsony fényerőn lilás elszineződés van a görgetésnél
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Jó és a szürke alapon fekete csíkokat?
Huawei MATE 9 Android 7
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”