Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: doongoo »

jani25 írta:
Segal írta:
jani25 írta:Remélem igaz a hír!
Akkor megvan a kiszemelt!!!
http://www.telefonguru.hu/hir/Fotokon_a ... _2013-5-17
a hír igaz ezzel semmi baj nincs de USA Only lesz....
Ez tuti hogy csak amcsiknak?
play storeban lesz vehető a cikk szerint, ott meg nálunk ugye csak appok vannak, de egyéb cuccok nem
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:
reddoors írta:Szerintem semmi köze az ÁFÁS számlának a javításhoz. Ha Magyarországra szánták akkor miért ne javítanák érvényes garancialevéllel?
Nemhogy számlát de még adás vételit sem kér a samsung szervíz bőven elég nekik a garancialevél a lényeg hogy egyezzen az számsor a papiron és az akksi alatt.
Khmmm, Te ebben biztos vagy?

Csak azért, mert (sokan tudják) egy >300 fős flottát kezelek, az egyik tagunk az én javaslatomra a P...N...-nál vett S2 készüléket, megfizetve a gyári Samsung garanciát pluszban, de olyan olvashatatlan macskakaparással volt kitöltve a garanciajegy, hogy az Aradi utcából elhajtották őket JOGOS garanciális javításnál. A dátumot sem tudtuk kiolvasni. A bélyegző is alig volt olvasható (azért aki legalább fél éve van a mobil-szakmában, az felismeri, melyik cég pecsétje az), de az IMEI-szám az a ragacson volt, tehát 100%-osan tisztán volt olvasható.
Azzal hajtották el őket, hogy ez a garanciajegy nem jó, jobb felül hologramos kellene legyen. AMI HAZUGSÁG! Egyik mobilszolgáltató sem ad ki hologramos Samsung garanciajegyet, az csak a háztartási készülékekhez van.
Ekkor mentem én is oda velük, én is láttam, hogy nincs vita, nem olvasható a dátum, ekkor mondták, hogy csak abban az esetben javítják meg, ha bemutatják a számlát is. (az meg ugye nem volt :) )

De mondhatom a fiam Galaxy W-jének az esetét, amit a Telenornál vettünk 2011 novemberében, idén márciusban tönkrement a µUSB csatlakozója, szintén az Aradi utcában szóba nem álltak velem a HIVATALOS forrású készülékkel, garanciajeggyel, ameddig a számlát is nem csatoltam mellé, olyannyira, hogy a TELJES javítás idejére el is vették...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:
Limahl írta:ha kijött,akkor forráskodok is meglesznek,semmi perc alatt megcsinálják mint már irtam,és mivel egyezik a i9505 tel simán flesselhető lesz rá,de nekem az a sima android,rut,és gagyi nagyon,rakj fel egy ciánt és látod mire gondolok.
Ez oké hogy tutira rárakható lesz nemhivatalos formába de egy GS4 tulaj pont azért vett GS4-et és nem egy Nexust mert bejönnek neki a Samsung adta extrák (ha nem is mind).
Tehát ha kijön egy frissebb stock akkor azért kemény döntés lesz meghozni hogy bevállalják e. Persze a főzelékkészítőknek baromi hasznos cucc lesz de akkor sem olyan alap mintha a Samsung adta volna ki. Ami sokkal lényegesebb lehet az a nyitott bootloader mert ha a szakik rájönnek a különbségre és megoldják vagy a kettőből összeollóznak egyet akkor jóesetbe letudható GS4-en ez a probléma. Majd meglátjuk mi lesz egyelőre jelenjen meg egyáltalán a telefon, kerüljön ki a szoftvere nameg ugye jelentsenek be egy frissebb androidot mert amíg az nem jön addig a stock tulajdonképpen csak hátránnyal rendelkezik.
És mi lesz a külső SD-vel?
Elvileg a Nexus nem támogatja...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

Macika írta:És mi lesz a külső SD-vel?
Elvileg a Nexus nem támogatja...
Maga a szoftver támogatja csak a Google felfogása nem. Viszont ez a telefon nem Nexusként kerül a köztudatba hanem a GS4 lecsupaszított változataként. Elsősorba nem is átlagfelhasználóknak szánja a Google hanem fejlesztőknek mivel új Nexust egyelőre nem tudtak bejelenteni (nincs új android verzió ugye) az LG meg szoftveresen hiába támogatja a legújabb verziót hardveresen se nem FullHD, se nem LTE képes stb.
Viszont ezekből a telefonokból egyre több van és kénytelenek voltak meghozni valamiféle öszvérmegoldást. Persze egyből jöhet a kérdés hogy de akkor miért nem egy Motorola formájába a válasz roppant egyszerű mert ha azok is érkeznek valamikor már tudható hogy nem a legfelső kategóriába fognak indulni hanem max GS III féle tudást lehet várni hardveresen csak meg lesz spékelve az extráikkal (itt csak pletykák vannak mint pl az érintős hátlap) és persze egyből a legújabb android. (mivel az garantálható hogy stock lesz ezért tutira lesz rá egyből frissítés annak ellenére hogy nem Nexus családba fog érkezni)
Tulajdonképpen a Google elsődleges célja ez lenne hogy minél több modell legyen jöjjön stock verzióval mert akkor egyből lehet rá frissítés és sok frissítés is jöhetne csak ez legalább triplán nem jó a gyártóknak (nincsenek akkor ugye saját boltok, megkülönböztető dizájn, saját extra szoftverek és ami a leginkább fájó a kifogás elvesztése hogy miért is nem kaphat meg egy modell egy új verziót)
Tehát eléggé patthelyzet mert hiába gyökeresen nagy az ellentét (egyre nagyobb) a gyártók és a Google között egymásra vannak utalva.
These users thanked the author Segal for the post (total 2):
Macika (2013-05-17 pén. 21:33:06) • hunhool (2013-05-18 szomb. 23:50:07)
Rating: 5.26%
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

A Kijelző hogy érzékeli az újunkat hozzáérés nélkül?
Rom: NG1
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

kisdobos írta:A Kijelző hogy érzékeli az új ujjunkat hozzáérés nélkül?
jól.
These users thanked the author moco for the post:
hunhool (2013-05-19 vas. 20:57:28)
Rating: 2.63%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hertert »

6. napja van meg a teló, és 3 karc is van rajta, az egyik elég hosszú... ezt azért elég durvának érzem egy gorilla glass 3-nál!
azt hiszem kedden visszavezet az utam a Tréhez :(
mit gondoltok, milyen esélyeim vannak?
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hunhool »

hertert írta:6. napja van meg a teló, és 3 karc is van rajta, az egyik elég hosszú... ezt azért elég durvának érzem egy gorilla glass 3-nál!
azt hiszem kedden visszavezet az utam a Tréhez :(
mit gondoltok, milyen esélyeim vannak?
Elképzelni nem tudom hogy hoztad össze,de tényleg :hmm2:
Vidd vissza és reklamálj(teljesen jogosan,hisz pont ezt visítják mindenhol,hogy mennyire tutti a kijelző,hogy nem karcolódik)
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hunhool »

moco írta:
kisdobos írta:A Kijelző hogy érzékeli az új ujjunkat hozzáérés nélkül?
jól.
:mrgreen:
Google Nexus5 32gb Black
hertert
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 23:50:46
Készüléktípus: Samsung Galaxy S4 White Frost
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Samsung GT-i9505 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hertert »

hunhool írta:
hertert írta:6. napja van meg a teló, és 3 karc is van rajta, az egyik elég hosszú... ezt azért elég durvának érzem egy gorilla glass 3-nál!
azt hiszem kedden visszavezet az utam a Tréhez :(
mit gondoltok, milyen esélyeim vannak?
Elképzelni nem tudom hogy hoztad össze,de tényleg :hmm2:
Vidd vissza és reklamálj(teljesen jogosan,hisz pont ezt visítják mindenhol,hogy mennyire tutti a kijelző,hogy nem karcolódik)
én sem, zsebemben volt vagy a kezeim között eddig, semmi pénzérme és társai közé nem került. N8-ason 2,5 év alatt semmi karc, nagyon vigyázok a telefonjaimra :)
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”