Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Amate »

A zenehallgatási élmény (mondjuk azonos, közepes minőségű Galaxy s) fülessel milyen az s2-höz, vagy még inkább az s3-hoz képest? s2-s3 között tudom, hogy van pozitív irányú fejlődés: és most mi a helyzet?
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Amate »

Hívnak a szolgáltatós szirénhangok, de igyekszem nekik ellenállni, mert már nem szeretem a sz.függő telókat: inkább egyben leperkálom majd az árát. Na nem most. :down:
Avatar
hunhool
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:11:14
Készüléktípus: Google Nexus5 32gb black
Tartózkodási hely: Nottingham,UK
Has thanked: 27 times
Been thanked: 38 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: hunhool »

Amate írta:Hívnak a szolgáltatós szirénhangok, de igyekszem nekik ellenállni, mert már nem szeretem a sz.függő telókat: inkább egyben leperkálom majd az árát. Na nem most. :down:
akkor ki kell ütni...de ez nem publikus,viszont pofon egyszerű :D
Google Nexus5 32gb Black
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Szóóóval. Gyorsabb, mint a hármaska. Egyből megnyílik a névjegyzék, a fájlkezelő.
Szerintem hangosabb is. A kijelzőnél ÉN nem vettem észre akkora különbséget, hogy felordítsak.
Ami nekem nem tetszik, az a gyári időjárás widget. Randa.
Aztán hiányzik a fényképező megnyitása lezárt képernyőnél. (oldalra fordítod a telefont)
Ezt én sokat használtam.
Viszont rengeteg csomó jó cucc van benne, ami tetszik.
Pl. képernyővédő, lapozás ...
Egyelőre ennyi :)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

moco írta:Szóóóval. Gyorsabb, mint a hármaska. Egyből megnyílik a névjegyzék, a fájlkezelő.
Szerintem hangosabb is. A kijelzőnél ÉN nem vettem észre akkora különbséget, hogy felordítsak.
Ami nekem nem tetszik, az a gyári időjárás widget. Randa.
Aztán hiányzik a fényképező megnyitása lezárt képernyőnél. (oldalra fordítod a telefont)
Ezt én sokat használtam.
Viszont rengeteg csomó jó cucc van benne, ami tetszik.
Pl. képernyővédő, lapozás ...
Egyelőre ennyi :)
Eleinte hármaska is gyors volt majd ha belakod rendesen kiderül lassul e. Igaz hogy 2x annyi ramja van de megint telepakolták millió plusz funkcióval meg a felbontás is nőtt.
Az időjárás widgetbe nekem az nem tetszett hogy egyszerűen nem illik oda és piszok nagy de nekem már az is elég lenne ha átlátszó lenne a háttere sokkal jobban illeszkedne és kisebbnek is tűnne.
Fényképezőz nem néztem de biztos ki lehet tenni az ikonját a lezárt képernyőre tudom félmegoldás a tiédhez képest de a semminél több.
A feloldás tényleg piszok látványos de nekem a gyári launcher nem tetszik. A fényképező volt még a nagyon durva már a bal felső sarokba is állítgathasz dolgokat, alul ugye a nyílnál is és még a szokásos jobb oldalon is szó szerint percekig ismerkedtem vele. Tetszett hogy ilyen galérialapozgatós képekkel oldották meg a váltásokat egész egyszerűen látványos.

Kicsit más tegnap rákérdeztem várható e hivatalosan az Exynos-os verzió és az egyértelmű válasz a nem volt.
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: doongoo »

Macika írta:
doongoo írta:
Macika írta: Jaaaa, ha Ausztriába akarod kivinni szervizeltetni, akkor jó. :)
Itthon csak a nevedre szóló számla (ami lehet külföldi eredetű is), plusz az érvényes, Samsung által kiadott Garanciajegy együttes megléte esetén van HW-s garancia rá.
Az órád esetén lehet, hogy volt világgarancia rá, de a Samsung nem ismeri ezt a fogalmat. Ahogy egyetlen általam ismert mobiltelefon-gyártó sem...
USA-ból, E-bayről is kapható névre szóló számla és garanciajegy.
Egy a lényeg, vásárlás előtt kell minden esetleges kérdést tisztázni, hogy az embert ne érjék meglepetések.
A probléma a magyar szervekkel van! Azon nincs mit megbeszélni az eladóval.
Mert ELVILEG 30 USD felett vám(+ÁFA)köteles az EU-n kívülről érkező csomag. Akkor is, ha netán ajándék!
40-50 USD-ig általában nem szoktak foglalkozni vele, de egy 800 USD-s nagyságrendű cuccal szinte biztos, hogy fognak. Szerintem.
És nem lehet okoskodni, ahhoz, hogy elhiggyék, 30 USD-nél kevesebbet fizettél érte, ahhoz be kell mutatni az eredeti PayPal (vagy bankkártyás) bizonylatot.

220 vásárlás felett vagyok az E-bay-en, nekem eddig egyszer vámoltak csak meg egy ~78 USD-s tételt. Ez volt a második legdrágább rendelésem, az elsőt érdekes módon nem vámolták.
Hát nekem eddig szerencsém volt, vettem onnan már 380 USD-ért is műszaki cikket és azt sem zargatták a vámosok...
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Segal írta:
moco írta:Szóóóval. Gyorsabb, mint a hármaska. Egyből megnyílik a névjegyzék, a fájlkezelő.
Szerintem hangosabb is. A kijelzőnél ÉN nem vettem észre akkora különbséget, hogy felordítsak.
Ami nekem nem tetszik, az a gyári időjárás widget. Randa.
Aztán hiányzik a fényképező megnyitása lezárt képernyőnél. (oldalra fordítod a telefont)
Ezt én sokat használtam.
Viszont rengeteg csomó jó cucc van benne, ami tetszik.
Pl. képernyővédő, lapozás ...
Egyelőre ennyi :)
Eleinte hármaska is gyors volt majd ha belakod rendesen kiderül lassul e. Igaz hogy 2x annyi ramja van de megint telepakolták millió plusz funkcióval meg a felbontás is nőtt.
Az időjárás widgetbe nekem az nem tetszett hogy egyszerűen nem illik oda és piszok nagy de nekem már az is elég lenne ha átlátszó lenne a háttere sokkal jobban illeszkedne és kisebbnek is tűnne.
Fényképezőz nem néztem de biztos ki lehet tenni az ikonját a lezárt képernyőre tudom félmegoldás a tiédhez képest de a semminél több.
A feloldás tényleg piszok látványos de nekem a gyári launcher nem tetszik. A fényképező volt még a nagyon durva már a bal felső sarokba is állítgathasz dolgokat, alul ugye a nyílnál is és még a szokásos jobb oldalon is szó szerint percekig ismerkedtem vele. Tetszett hogy ilyen galérialapozgatós képekkel oldották meg a váltásokat egész egyszerűen látványos.

Kicsit más tegnap rákérdeztem várható e hivatalosan az Exynos-os verzió és az egyértelmű válasz a nem volt.
Be van lakva teljesen.
Igen, ki lehet tenni a lezár képernyőre, de az az elforgatásos dolog nekem nagyon bejött.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
doongoo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2010-12-06 hétf. 10:23:51
Készüléktípus: Galaxy S2 [Biftor v10]
Nem: Férfi
Has thanked: 50 times
Been thanked: 82 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: doongoo »

moco írta:
Segal írta:
moco írta:Szóóóval. Gyorsabb, mint a hármaska. Egyből megnyílik a névjegyzék, a fájlkezelő.
Szerintem hangosabb is. A kijelzőnél ÉN nem vettem észre akkora különbséget, hogy felordítsak.
Ami nekem nem tetszik, az a gyári időjárás widget. Randa.
Aztán hiányzik a fényképező megnyitása lezárt képernyőnél. (oldalra fordítod a telefont)
Ezt én sokat használtam.
Viszont rengeteg csomó jó cucc van benne, ami tetszik.
Pl. képernyővédő, lapozás ...
Egyelőre ennyi :)
Eleinte hármaska is gyors volt majd ha belakod rendesen kiderül lassul e. Igaz hogy 2x annyi ramja van de megint telepakolták millió plusz funkcióval meg a felbontás is nőtt.
Az időjárás widgetbe nekem az nem tetszett hogy egyszerűen nem illik oda és piszok nagy de nekem már az is elég lenne ha átlátszó lenne a háttere sokkal jobban illeszkedne és kisebbnek is tűnne.
Fényképezőz nem néztem de biztos ki lehet tenni az ikonját a lezárt képernyőre tudom félmegoldás a tiédhez képest de a semminél több.
A feloldás tényleg piszok látványos de nekem a gyári launcher nem tetszik. A fényképező volt még a nagyon durva már a bal felső sarokba is állítgathasz dolgokat, alul ugye a nyílnál is és még a szokásos jobb oldalon is szó szerint percekig ismerkedtem vele. Tetszett hogy ilyen galérialapozgatós képekkel oldották meg a váltásokat egész egyszerűen látványos.

Kicsit más tegnap rákérdeztem várható e hivatalosan az Exynos-os verzió és az egyértelmű válasz a nem volt.
Be van lakva teljesen.
Igen, ki lehet tenni a lezár képernyőre, de az az elforgatásos dolog nekem nagyon bejött.
Várjuk majd az akksitapasztalatokat is...
ZOPO ZP980 2GB/32GB
stock rooted

Ha segítettem, nyomj egy köszönömöt!
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: moco »

Van már rá 3 betűs is...most teszi fel mindjárt Laci64 ;)
Kipróbálva, tökéletes.
These users thanked the author moco for the post (total 2):
doongoo (2013-04-29 hétf. 13:50:36) • Jegi (2013-04-29 hétf. 14:06:21)
Rating: 5.26%
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Jegi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2009-03-08 vas. 07:53:28
Készüléktípus: Nexus 4
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Jegi »

Az akksi nálam eddig jobban áll mint az S3-nál. Jó lesz ez... :)
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”