Samsung GT-i9500/9505/i9506/i9515 Galaxy S4

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
robert07
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 19:49:07
Készüléktípus: LG G3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Has thanked: 156 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: robert07 »

e téma megnyitásáért is kaphatna akkor pénzt a Samsungtol Segal, hisz itt annyian hergelik magukat a készülékkel kapcsolatban, hogy megveszik már mérgükben xD alig várom, hogy lássam az aláírásokban egy 6hónap múlva, hogy kinek van s4 készüléke :D
G3 3/32GB Titan V10I-EUR-XX
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Segal »

robert07 írta:e téma megnyitásáért is kaphatna akkor pénzt a Samsungtol Segal, hisz itt annyian hergelik magukat a készülékkel kapcsolatban, hogy megveszik már mérgükben xD alig várom, hogy lássam az aláírásokban egy 6hónap múlva, hogy kinek van s4 készüléke :D
milyen igazad van írok is nekik hogy kérem az eladásból származó 1%-ot a reklámért :P
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Segal írta:
robert07 írta:e téma megnyitásáért is kaphatna akkor pénzt a Samsungtol Segal, hisz itt annyian hergelik magukat a készülékkel kapcsolatban, hogy megveszik már mérgükben xD alig várom, hogy lássam az aláírásokban egy 6hónap múlva, hogy kinek van s4 készüléke :D
milyen igazad van írok is nekik hogy kérem az eladásból származó 1%-ot a reklámért :P
tedd is gyorsan ;) :D

félreértések elkerülése végett,én csak annyit tennék hozzá,nem rosz teló,söt,csak én gs3 hoz képest nem látom azt a 100 120 130 ezer ft + abszolute,de nagyon nem.az ár itt a gond nem kicsit,elszálltak maguktol. :D
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
robert07
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 19:49:07
Készüléktípus: LG G3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Has thanked: 156 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: robert07 »

Segal írta:
robert07 írta:e téma megnyitásáért is kaphatna akkor pénzt a Samsungtol Segal, hisz itt annyian hergelik magukat a készülékkel kapcsolatban, hogy megveszik már mérgükben xD alig várom, hogy lássam az aláírásokban egy 6hónap múlva, hogy kinek van s4 készüléke :D
milyen igazad van írok is nekik hogy kérem az eladásból származó 1%-ot a reklámért :P
pluuussz 1-2 s4-et még a zsebbe, hogy mondjuk különböző törésteszteket tudj megosztani ebben a témában :D
tényleg elszálltak am. én 1 évet vártam idáig az S-ekkel, csak utánna vettem meg az újat. Ilyenkor utolértem rendre az ilyen Limahl féle gurukat, viszont itt elment még úgy ~6hónap közös társalgás aztán a többség ment feljebb :) ha a tendenciát pl Limahl követni szeretnéd, akkor kövi hónapban meg kell venned a négyest! nekem már 5. hónapja s3-am van :) :)
(elnézést a mellébeszélésért)
G3 3/32GB Titan V10I-EUR-XX
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Amate »

Macika írta:
Amate írta:Ööööö, szerintem megegyezhetünk abban, hogy ha az átlagfizetésükhöz, vagy a vásárlóerejükhöz mérjük az árat, mi fogjuk inkább szívni a fogunkat, bármilyen árról is lesz szó. Ugyanúgy, mint a szifon gyártójának számítógépei esetében is: ami ott simán hozzáférhető és ELTERJEDT, arra nekünk kb. ingünk-gatyánk-vagyonunk is rámehet. Nekem legalább is biztosan. :?
Hát ugye, aki nem tudja megfizetni, az nem veszi meg. És ennyi.
Én legalábbis így vagyok vele.

200e Ft-ból egy 4fős család elél majd' 1,5 hónapig.
Ha nincs gyerek, két felnőtt szűkebben (pl. kerékpárral járva melóba) 2-2,5 hónapig is akár...

Nagyon sok pénz az egy telefonért, ami ráadásul alig tud többet, mint a korábbi verzió, ami alig több, mint a feléért megkapható ma már újonnan.

Azok vegyék meg trendiként, akiknek nem okoz gondot 2kiló kifizetése és szívesen villognak vele a plázákban! Az első hetes vásárlók 90%-a ilyen. A 10%-uk az meg olyan fajta kocka, akinek KELL hogy az elsők között legyen AZ újdonság. De az ilyen nem panaszkodik, mert ha nem eszik 2 hétig, akkor is megveszi.

Azért az igényeket össze illik egyeztetni a lehetőségekkel, én legalábbis azt vallom...

Ez a véleményem.
Csupán arra próbáltam célozni (az utolsó mondatom kicsit drámai lett és félrevezető), hogy NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN lényegesen szűkösebb anyagi lehetősége van egy magyarnak egy amerikaihoz képest, ugyanakkor az ár mindenkinek ugyanaz, sőt "néha" a gazdagabb kapja meg olcsóbban a cuccot. Ha az ár azonos, a hozzájutás anyagi feltételei akkor sem azonosak, pedig azért messze nem kerül csilliókba ez a cucc: nem egy luxusautóról van szó, de még csak nem is egy high-end hifi-berendezésről, vagy arról hogy a "kedvezményezett" országokban gazdagok is élnek. Engem az ilyen árszabásokkor nem kicsit bosszant a dolog, de ez már messze túlmegy a fórum keretein.

Mindemellett egyetértek veled: aki nem tudja anyagi csőd nélkül megvenni, ne erőltesse. A magam részéről nem okoz gondot a készülék megvásárlása, de az tény, hogy a (havi) fizumból nem tudnám kifizetni, ha nem gyűjtögetnék egyéb munkákból.
Avatar
wonthy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 22:52:19
Készüléktípus: Samsung Galaxy S7 edge
Has thanked: 29 times
Been thanked: 8 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: wonthy »

Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: Macika »

Nem ez a jó szó rá, azt hiszem, NAGYON nem...

Nyomokban néha tesztnek néz ki...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

http://www.sammobile.com/2013/04/24/sam ... galaxy-s4/ Nem lehetett volna ezzel kezdeni...
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Macika írta:
Nem ez a jó szó rá, azt hiszem, NAGYON nem...
Nyomokban néha tesztnek néz ki...
egyre több ilyen önjelölt "tech-újságíró" nő ki a susnyásból :) "győzött a profizmus" ja :lol: szegénykém ő tényleg komolyan azt hiszi hogy azt az eladott 10-20-50 millio darabot ilyen exynos geek-ek vették meg? és majd most jól nem fogják megvenni a qualcommot. a samsungnál már biztos fonják a köteleket amivel a vezetőség majd kollektív öngyilkosságot követ el a közelgő csőd miatt.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Samsung GT-i9500 Galaxy S4

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

tnorbi írta:http://www.sammobile.com/2013/04/24/sam ... galaxy-s4/ Nem lehetett volna ezzel kezdeni...
na ha ez igaz akkor arra kíváncsi leszek. ha a samsungnak sikerülne ezt az erős vasat belerakni egy nem túl bumszli házba minimum IP67-el, az tényleg üdítő újdonság lenne.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”