Samsung N7000 Galaxy Note

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Segal írta:
Macika írta:Én is pont így gondolom, mint Te. Csak akkor lesz Note2-m, ha marad a kissé szögletes dizájn...
Az a baj hogy van egy amerikai vállalat aminek egy gyümölcs szerepel a logojába és a kedvenc hobbija a perelgetés....
Számomra teljesen egyértelmű hogy emiatt kapott a Gs3 is ilyen dizájnt hogy a legkisebb mértékbe se hasonlítson az iPhone-ra. Ez sikerült is de ugye milyen áron...
Szóval tutira jobban fog hasonlítani a gs3-ra mint a régi NOTE-ra ez gyakorlatilag boritékolható a kérdés hogy mennyire tudják lekerekíteni.
Én azért szeretem a kerek formákat , nincs is azoknál szebb egy férfi szemnek! :) Kicsit nyitottabbnak kell lenni. Amúgy én teljesen meg vagyok elégedve a "sima" NOTE-val is , ha lenne rá JB. szerintem meg is maradna még egy ideig . :) Arra amire én használom maradéktalanul megfelel , és nem győzöm hangsúlyozni , hogy 3hónap elteltével is egy páratlan telefonnak gondolom ....
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
tnorbi
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 5000
Csatlakozott: 2009-05-26 kedd 12:50:40
Készüléktípus: Huawei Mate 9
Nem: Férfi
Has thanked: 493 times
Been thanked: 507 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: tnorbi »

Segal írta:
Macika írta:Én is pont így gondolom, mint Te. Csak akkor lesz Note2-m, ha marad a kissé szögletes dizájn...
Az a baj hogy van egy amerikai vállalat aminek egy gyümölcs szerepel a logojába és a kedvenc hobbija a perelgetés....
Számomra teljesen egyértelmű hogy emiatt kapott a Gs3 is ilyen dizájnt hogy a legkisebb mértékbe se hasonlítson az iPhone-ra. Ez sikerült is de ugye milyen áron...
Szóval tutira jobban fog hasonlítani a gs3-ra mint a régi NOTE-ra ez gyakorlatilag boritékolható a kérdés hogy mennyire tudják lekerekíteni.
Ne is haragudj de pl az S2 miben hasonlít a szifonhoz? Méret? Kijelzőméret? Felbontás? Anyaghasználat? Belső? Oprendszer? Gombkiosztás? Vagy a logó? Nem az van, hogy hasonlít a két telefon, hanem, hogy a buta amerikaiknál mindent meg lehet csinálni... Kb olyan eset, h a nő megmikrózza a macskáját, és csodálkozik, hogy sült macska lesz belőle, majd bepereli a gyártót... S3 meg van akinek tetszik, van akinek nem... Én spec régóta vágytam egy sötétkék telóra, de nem gondoltam, hogy majd a Samutól kapom meg... :D És messze jobban néz ki számomra mint az S2...
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Macika »

Segal írta:
Macika írta:Én is pont így gondolom, mint Te. Csak akkor lesz Note2-m, ha marad a kissé szögletes dizájn...
Az a baj hogy van egy amerikai vállalat aminek egy gyümölcs szerepel a logojába és a kedvenc hobbija a perelgetés....
Számomra teljesen egyértelmű hogy emiatt kapott a Gs3 is ilyen dizájnt hogy a legkisebb mértékbe se hasonlítson az iPhone-ra. Ez sikerült is de ugye milyen áron...
Szóval tutira jobban fog hasonlítani a gs3-ra mint a régi NOTE-ra ez gyakorlatilag boritékolható a kérdés hogy mennyire tudják lekerekíteni.
Pedig olvastam valahol, hogy gyümölcsből pálinkát kell csinálni, nem telefont...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Segal »

tnorbi írta:Ne is haragudj de pl az S2 miben hasonlít a szifonhoz? Méret? Kijelzőméret? Felbontás? Anyaghasználat? Belső? Oprendszer? Gombkiosztás? Vagy a logó? Nem az van, hogy hasonlít a két telefon, hanem, hogy a buta amerikaiknál mindent meg lehet csinálni... Kb olyan eset, h a nő megmikrózza a macskáját, és csodálkozik, hogy sült macska lesz belőle, majd bepereli a gyártót... S3 meg van akinek tetszik, van akinek nem... Én spec régóta vágytam egy sötétkék telóra, de nem gondoltam, hogy majd a Samutól kapom meg... :D És messze jobban néz ki számomra mint az S2...
Én abszolute nem haragszom egyszerűen csak a saját bőrőmön tapasztaltam hogy már ketten is azt kérdezték tőlem hogy "ez iPhone?" amikor elsőre meglátták. Ugye annak megvan a hype-ja és elég sokan a fekete szinből és a formából arra következtetnek. Persze mi kockák abszolute nem tartozunk ebbe a kategóriába de hidd el ez nem amcsi only itt is nagyon sokan összekeverik.
Nézd én örülök annak hogy neked tetszik ez a kinézet és azzal is tisztába vagyok hogy nem fog 2 félét csinálni a Samsung sőt azzal is hogy ezt a kinézetet már nem fogja tudni támadni az Apple mivel ott már végképp nincs külső hasonlóság.
Én csak reménykedem benne hogy a NOTE talán legalább egy picit szögletesebb lesz de a főbb vonásait tutira örökölni fogja a gs3-nak.
mancskusz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2009-09-11 pén. 17:28:02
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 5
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 5 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: mancskusz »

Ez ugyan nem a Note 2,de azért még is csak Note!http://www.technet.hu/hir/20120803/mar_ ... te_101-et/
ROM:gyári
Howkeddlee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 12:41:47
Készüléktípus: Galaxy Note2-GS3-G.Note-GS2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Howkeddlee »

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,de sajnos nem jártam sikerrel! Az S3 telefonomra szerettem volna felrakni a háttérképet illetve a világítás progit,de a háttérképnél keveset jelenít meg a képből,a torchwidget-et pedig nem telepíti fel... :sad:
Lehet hogy ezt nem itt kellene megkérdeznem,de bocs érte ha most hibázom,de nem tud valaki ajánlani egy hasonló olyan zseblámpa progit,mint amilyen a note-é is volt? Hogy 2 módon tud világítani - gyengébben ill. erősebben...

Nagyon köszönöm!
Samsung Galaxy Note II (N7100)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Segal »

Howkeddlee írta:Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,de sajnos nem jártam sikerrel! Az S3 telefonomra szerettem volna felrakni a háttérképet illetve a világítás progit,de a háttérképnél keveset jelenít meg a képből,a torchwidget-et pedig nem telepíti fel... :sad:
Lehet hogy ezt nem itt kellene megkérdeznem,de bocs érte ha most hibázom,de nem tud valaki ajánlani egy hasonló olyan zseblámpa progit,mint amilyen a note-é is volt? Hogy 2 módon tud világítani - gyengébben ill. erősebben...

Nagyon köszönöm!
az első problémád azért van mert a NOTE kijelzője 1280x800 pixeles volt a gs3 meg "csak" 1280x720 pixeles ezért levág 80 pixelt.
A második résznál meg ha rootolva van a telefon akkor egyszerűen csak be kéne másolni (majd a gs3 tulajok megírják ha esetleg változott a pontos hely de alapesetbe) a system/app könyvtárba az apk fájlt és max a jogokat beállítani hozzá root explorer-el de alapesetbe nem szokta kérni a telefon. Ettől függetlenül nem garancia a sikerre de egy próbát megér.
Howkeddlee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 12:41:47
Készüléktípus: Galaxy Note2-GS3-G.Note-GS2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Howkeddlee »

Segal írta:
Howkeddlee írta:Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,de sajnos nem jártam sikerrel! Az S3 telefonomra szerettem volna felrakni a háttérképet illetve a világítás progit,de a háttérképnél keveset jelenít meg a képből,a torchwidget-et pedig nem telepíti fel... :sad:
Lehet hogy ezt nem itt kellene megkérdeznem,de bocs érte ha most hibázom,de nem tud valaki ajánlani egy hasonló olyan zseblámpa progit,mint amilyen a note-é is volt? Hogy 2 módon tud világítani - gyengébben ill. erősebben...

Nagyon köszönöm!
az első problémád azért van mert a NOTE kijelzője 1280x800 pixeles volt a gs3 meg "csak" 1280x720 pixeles ezért levág 80 pixelt.
A második résznál meg ha rootolva van a telefon akkor egyszerűen csak be kéne másolni (majd a gs3 tulajok megírják ha esetleg változott a pontos hely de alapesetbe) a system/app könyvtárba az apk fájlt és max a jogokat beállítani hozzá root explorer-el de alapesetbe nem szokta kérni a telefon. Ettől függetlenül nem garancia a sikerre de egy próbát megér.
Köszönöm Segal a segítséged! A képet egy képszerkesztővel megoldom majd,a "zseblámpa" dolgot meg valami új progival szeretném megoldani...
Ezért keresek valami olyan progit,ami hasonló a Note gyári világítás progijához! Amúgy az s3 telefonom nem rootolt...
Samsung Galaxy Note II (N7100)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Macika »

Közben kijött a v10.6-os NoteCore kernel!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
gyurcsok
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2009-06-18 csüt. 20:17:22
Készüléktípus: GT-N7000
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: gyurcsok »

Macika írta:Közben kijött a v10.6-os NoteCore kernel!
Ez a 10.6os nekem szívja akksit, 10.2 tökéletes volt egyelőre én maradok annál.
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”