Samsung N7000 Galaxy Note

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Macika »

Howkeddlee írta:
ferret írta:Ez nem normális. Ott valami beragadt, ami leszívta.
Hmm...és mi lehetett,mikor szinte minden kikapcsoltam rajta?
Feltettem töltőre. A gyorsítótárat most nézem,"millió" alkalmazás fut rajta egyszerre pl.FM radio is,pedig ezt még mióta megvettem a telefont,még soha el nem indítottam :o ,amúgy csomóról fogalmam sincs micsoda. De kilőttem amiket tudom micsodák,meglátjuk majd... egyre érdekesebb ez a telefon... :)
Nálam tegnap este éjfél után kicsivel kapcsolt ki, 50 órát ment egyfolytában töltés/USB nélkül.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Macika »

Howkeddlee írta:
Howkeddlee írta:
ferret írta:Ez nem normális. Ott valami beragadt, ami leszívta.
Hmm...és mi lehetett,mikor szinte minden kikapcsoltam rajta?
Feltettem töltőre. A gyorsítótárat most nézem,"millió" alkalmazás fut rajta egyszerre pl.FM radio is,pedig ezt még mióta megvettem a telefont,még soha el nem indítottam :o ,amúgy csomóról fogalmam sincs micsoda. De kilőttem amiket tudom micsodák,meglátjuk majd... egyre érdekesebb ez a telefon... :)
Az normális,hogy automatikusan visszakapcsolgatja a telefon a leállított dolgokat,holott el sem indítok rajta semmit?
Gyorsítótárat nézem,és az előbb kikapcsolt FM radio ismét ittvan,igaz csak 2,2mb ot használ,de használ. Közben a google play áruház is elkezdett futni,pedig az előbb még nem is volt itt 7,8mb,és még sorolhatnám. Ez természetes dolog hogy őket itt látom?
Hozzáteszem,nincs a neten a telefon,sőt a mobilhálózatból is csak a sima gsm-et használom,nem is a kettős módot.
Milyen ROM-od van rajta?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
xeex
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 15:06:22
Készüléktípus: Samsung galaxy note+Nokia N97
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: xeex »

Howkeddlee írta:
Howkeddlee írta:
ferret írta:Ez nem normális. Ott valami beragadt, ami leszívta.
Hmm...és mi lehetett,mikor szinte minden kikapcsoltam rajta?
Feltettem töltőre. A gyorsítótárat most nézem,"millió" alkalmazás fut rajta egyszerre pl.FM radio is,pedig ezt még mióta megvettem a telefont,még soha el nem indítottam :o ,amúgy csomóról fogalmam sincs micsoda. De kilőttem amiket tudom micsodák,meglátjuk majd... egyre érdekesebb ez a telefon... :)
Az normális,hogy automatikusan visszakapcsolgatja a telefon a leállított dolgokat,holott el sem indítok rajta semmit?
Gyorsítótárat nézem,és az előbb kikapcsolt FM radio ismét ittvan,igaz csak 2,2mb ot használ,de használ. Közben a google play áruház is elkezdett futni,pedig az előbb még nem is volt itt 7,8mb,és még sorolhatnám. Ez természetes dolog hogy őket itt látom?
Hozzáteszem,nincs a neten a telefon,sőt a mobilhálózatból is csak a sima gsm-et használom,nem is a kettős módot.
Én is találkoztam a napokban a dologgal, és bár nem nagyon értek az androidhoz, olvasgattam kicsit. Néha beragadhat egy alapprogram is, és nem engedi, hogy a telefon "deep sleep" állapotban legyen. Két programot ajánlottak a probléma diagnosztizálására, az egyik a CPUspy, amivel meg tudod nézni, hogy a telefonod milyen arányban pörgeti a procit. Éjjel ugye főleg a már említett "deep sleep" a normális, ami alatt pár százalékot esik csak az akksi. Viszont sokszor beragad 200 MHz-en, aminek köszönhetően nekem másfél óra alatt 17 százalékot esett.
Megállapítottuk, hogy valami ugye nem kóser, de nem tudjuk, mi az. Erre való a másik program, ami megmutatja, hogy melyik folyamat mennyit használta, vagy mennyiszer ébresztette fel a telefonunkat. A neve: BetterBatteryStats. Fontos, hogy itt nem a programok alatti csík nagyságát kell nézni, hanem a százalékokat, ami nekem ha jól működik a legmagasabbnél 1,2-ig megy fel.
Ezekkel oldogatom a problémát jelenleg hivatalos GB-n root nélkül, és várom a hivatalos ICS-t amit majd a root segítségével úgy akarok beállítani, hogy a felesleges programokat leblokkolom, hogy ne lehessen őket elindítani. Remélem majd az is sikerül. Jelenleg így viszont látom, ha sokat eszik a teló (deep sleep van akkor is, ha lezárom a kijelzőt), és esetleg orvosolni tudom vagy célzott programleállítással, vagy restart segítségével, és reménykedem, hogy nem indul újra a hibáért felelős program. Egyenlőre ez bejött nekem.
These users thanked the author xeex for the post:
Howkeddlee (2012-06-25 hétf. 21:07:05)
Rating: 2.63%
Avatar
zito
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-05-19 kedd 14:52:07
Készüléktípus: NOTE_paranoidandroid
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: zito »

Üdv Mindenki!

ezt próbáltátok már?

Nekem bejön, hogy "félig" tab-om is van a rom által :D
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

Az s3 és a note a között szeretnék dönteni. Tudnátok segíteni. A méret nem lenne gond.
Rom: NG1
Howkeddlee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 12:41:47
Készüléktípus: Galaxy Note2-GS3-G.Note-GS2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Howkeddlee »

Macika írta: Milyen ROM-od van rajta?
Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszi a segítséget! Még töltőn van a telefon,de hamarosan indulnom kell úgyis,így majd kiderül hogy megint merül-e?!

A hivatalos verzió fut még rajta,amivel kijött a 2.3.6. s nem szívesen váltanék a hivatalos ICS 4.-re,csak ha muszáj!
Samsung Galaxy Note II (N7100)
Avatar
eriklili13
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:20:04
Készüléktípus: Samu N8010+sgs+sgs2CM 1.1.3
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 139 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: eriklili13 »

kisdobos írta:Az s3 és a note a között szeretnék dönteni. Tudnátok segíteni. A méret nem lenne gond.

Egy percig se gondolkozz!!!
Note a nyerő a robbanós SGS III-as szemben! :taps1:


A hirekben volt hogy egy ir ferfinel robbant egy SGSIII
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eriklili13 2012-06-25 hétf. 23:12:11-kor.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: reddoors »

kisdobos írta:Az s3 és a note a között szeretnék dönteni. Tudnátok segíteni. A méret nem lenne gond.
Ember legyen a talpán aki megmondja neked melyik a jobb választás:).
Igazából én azt javasolnám , hogy a szokásaidnak megfelelő módon válassz. Gondolok itt arra , hogy mire fekteted a hangsúlyt (internetezés , fotó , kijelzőméret stb.).
Ha van lehetőséged próbáld ki mindkettőt vásárlás előtt.
Én meg vagyok elégedve a NOTE-al, rosszat nem igazán tudok mondani 1,5 hónap használat után. Nem győzöm hangsúlyozni , hogy messze a legjobb "szerkezet" mit valaha használtam. Az ICS stabil!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors 2012-06-25 hétf. 21:44:48-kor.
Huawei MATE 9 Android 7
Howkeddlee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 12:41:47
Készüléktípus: Galaxy Note2-GS3-G.Note-GS2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: Howkeddlee »

eriklili13 írta:
kisdobos írta:Az s3 és a note a között szeretnék dönteni. Tudnátok segíteni. A méret nem lenne gond.

Egy percig se gondolkozz!!!
Note a nyerő a robbanós SGS III-as szemben! :taps1:
Robbanós sgs3?? ezt nem is hallottam... :)

Szerintetek érdemes frissíteni a gyári 2.3.6.ról a gyári ICS-re? Kiessel vagy wi-fi-n frissítenék! Miben lesz majd más?
Samsung Galaxy Note II (N7100)
kisdobos
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 952
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 13:18:56
Készüléktípus: Galaxy Note4
Tartózkodási hely: Cegléd
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung N7000 Galaxy Note

Hozzászólás Szerző: kisdobos »

reddoors írta:
kisdobos írta:Az s3 és a note a között szeretnék dönteni. Tudnátok segíteni. A méret nem lenne gond.
Ember legyen a talpán aki megmondja neked melyik a jobb választás:).
Igazából én azt javasolnám , hogy a szokásaidnak megfelelő módon válassz. Gondolok itt arra , hogy mire fekteted a hangsúlyt (internetezés , fotó , kijelzőméret stb.).
Ha van lehetőséged próbáld ki mindkettőt vásárlás előtt.
Én meg vagyok elégedve a NOTE-val, rosszat nem igazán tudok mondani 1,5 hónap használat után. Nem győzöm hangsúlyozni , hogy messze a legjobb "szerkezet" mit valaha használtam. Az ICS stabil!
Internet és fotózás nálam.
Rom: NG1
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”