Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

"Egyszer azt hittem, hogy tévedtem.
De szerencsére tévedtem."


1. Nem illendő tapló módon leoltani az új fórumost (aki május közepe óta rendszeresen olvassa az itteni SGS II fórumot, csak tegnap kora estétől ma délig hagyott ki véletlenül egy iciri-piciri hozzászólást). Ha már volt, egyszerűen nem kell reagálni.
2. Régi fórumos vagyok már, velem nem lehet szórakozni.
3. Tényleg törölni kellene a sok sületlenséget és elolvasni, hogy legutóbb mit kérdeztem.
4. Visszaveszek, de ehhez az is kellene, hogy a továbbiakban végre a frankó telefonunkról beszélgessünk, és ne rólam.
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

Lion írta:
Amate írta:Csak megy tovább a 'sztetés.
Én ugyan nem csesztettelek. :no: Ha meg olvastad, akkor tudod, hogy egyelőre ennyi az összes hír. Nincs frissítés egyelőre.
Meg mit frissítsenek? Nekem jól megy minden :up: legalábbis amit használok.
Ami meg nincs beépítve, azt tudja valamelyik app.
Nem tudom, mennyi az összes hír, mert külső forrásokat olvasgatva BÁRMIKOR, bárkitől jöhet újabb. Hogy a hírnök nem én leszek, az már biztos.
- Vissza olvasó üzemmódba -
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Témaváltás:

Volt már olyanra példa, hogy egy főzött Romban megtalálható módosítást eredeti Romban alkalmaztak? Mármint SGS2-nél.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

Amate írta:"Egyszer azt hittem, hogy tévedtem.
De szerencsére tévedtem."


1. Nem illendő tapló módon leoltani az új fórumost (aki május közepe óta rendszeresen olvassa az itteni SGS II fórumot, csak tegnap kora estétől ma délig hagyott ki véletlenül egy iciri-piciri hozzászólást). Ha már volt, egyszerűen nem kell reagálni.
2. Régi fórumos vagyok már, velem nem lehet szórakozni.
3. Tényleg törölni kellene a sok sületlenséget és elolvasni, hogy legutóbb mit kérdeztem.
4. Visszaveszek, de ehhez az is kellene, hogy a továbbiakban végre a frankó telefonunkról beszélgessünk, és ne rólam.
Senki nem akart rólad beszélni.
Egy 'hoppá bocs, nem láttam, hogy volt már' helyett elkezdted fényezni a tévedhetetlen egódat...
Aki taplómód viselkedett, reagált az ő tévedhetetlenségét ért 'kritikára', az te vagy, kedves újonc és nem az, aki leírt annyit, hogy "Volt már" (ÉRTED? Két szót!!!).
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

nagy.renato írta:Témaváltás:

Volt már olyanra példa, hogy egy főzött Romban megtalálható módosítást eredeti Romban alkalmaztak? Mármint SGS2-nél.
Nem hiszem, hogy figyelnék a nagy Samsungnál az ilyet.
Hiszen jóval előrébb vannak, mint a jelen.
A Nokiáról vannak pontos infóim, ők 2-3 évvel előrébb voltak folyamatosan (amikor annyira ment nekik, mint a Samsungnak mostanában).
Amikor kijött egy új készülék, akkor már egy 2 évvel későbbre tervezett modellel foglalkozott a fejlesztés.
Igaz, ma már nem lehet ennyivel előre dolgozni, mert meg kell nézni, mi volt 2 éve az Androidból (nagyjából 2-3 modell az ismeretlenségben), de meggyőződésem, hogy akkor is a tervezéshez képest töredéknyi ember foglakozik a supporttal.

A maximum szerintem, ami elvárható, az az, hogy a beérkezett panaszokat orvosolják.
These users thanked the author Macika for the post:
Amate (2011-06-24 pén. 02:11:27)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Macika írta:Nem hiszem, hogy figyelnék a nagy Samsungnál az ilyet.
Hiszen jóval előrébb vannak, mint a jelen.
A Nokiáról vannak pontos infóim, ők 2-3 évvel előrébb voltak folyamatosan (amikor annyira ment nekik, mint a Samsungnak mostanában).
Amikor kijött egy új készülék, akkor már egy 2 évvel későbbre tervezett modellel foglalkozott a fejlesztés.
Igaz, ma már nem lehet ennyivel előre dolgozni, mert meg kell nézni, mi volt 2 éve az Androidból (nagyjából 2-3 modell az ismeretlenségben), de meggyőződésem, hogy akkor is a tervezéshez képest töredéknyi ember foglakozik a supporttal.

A maximum szerintem, ami elvárható, az az, hogy a beérkezett panaszokat orvosolják.
Egyetértek. De nem csak a Samunál van ez, hanem az összes nagy hardver ÉS szoftvergyártónál. Konkrétan tudom pl. az IBM-ről és a Microsoftról is, hogy van egy csapat a jelenlegi verzióra és van egy, amelyik már az 1-2 év múlva (!) kiadandó szoftvert fejleszti. Az előbbi csapat tényleg csak a jelenlegi verziót orvosolja maximum.
Emiatt a konstrukció miatt ilyen dolgok is megeshetnek (élő példa):
- "A" verziójú (nem béta!) szoftvert kiadják
- Kiderül egy hiba, kiadják a frissítést
- Eltelik 1 év, megjelenik a "B" verzió. Megjegyzés: "A" és "B" főverziók, pl. 7.0 és 8.0
- Kiderül, hogy UGYANAZ a hiba benne van a "B" verzióban is! Én meg: "WTF???"
És akkor várhatok ennek is a javítására :angry:

Ez azért van, mert az alap mag részből dolgozik mindkét csapat. Ha az hibás, akkor... ez van.

Visszatérve az eredeti kérdéshez: én még (de ez csak én vagyok) SOHA nem hallottam olyat, hogy bármelyik okostelefon szoftverébe betettek volna bármilyen frissítést/javítást, ami nem a hivatalos mérnököktől származik. Pedig jó lett volna, Samu Omnia HD-re olyan ROM-okat írtak magánemberek - köztük pl. HyperX, faenil vagy a magyar Bukest és Taylor kollégák :Notworty: ), hogy besz*rás. A Samu mérnökei a kanyarban se voltak hozzájuk képest.
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Lion írta: Visszatérve az eredeti kérdéshez: én még (de ez csak én vagyok) SOHA nem hallottam olyat, hogy bármelyik okostelefon szoftverébe betettek volna bármilyen frissítést/javítást, ami nem a hivatalos mérnököktől származik. Pedig jó lett volna, Samu Omnia HD-re olyan ROM-okat írtak magánemberek - köztük pl. HyperX, faenil vagy a magyar Bukest és Taylor kollégák :Notworty: ), hogy besz*rás. A Samu mérnökei a kanyarban se voltak hozzájuk képest.
Igen. Pont ezért kérdeztem, hogy van-e rá esély. Azt szokás mondani, hogy jótól lopni - jelen esetben jó frissítést/javítást - nem bűn. Olvastam, hogy a 1,2-es órajel miatt van egy bizonyos mértékű túlmelegedés - tudom, hogy nem nagy mértékű és nem elkezdeni, most offokkal védeni a telefon hírnevét, tudom hogy első osztályú -. Az lenne jó, ha gyárilag megoldanák ennek csökkentését, amennyiben a felhasználó úgy kívánja. Gondolom létezik rá szoftveres megoldás, de gyárit, igazit, eredetit én szívesebben használok.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: moco »

Legyetek szívesek átfáradni az OFF topikba, a nem konkrétan a Samsung GT-i9100 Galaxy S II témával kapcsolatos beszélgetésekkel. Köszönöm.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
elviscarmaster
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011-06-01 szer. 00:33:34
Készüléktípus: samsung galaxy s2
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: elviscarmaster »

sziasztok. miert van az hogy ha bekapcsolom a telot mindig megjelenik egy sarga 3 szog benne egy felkiatojel,egyebkent tokeletesen mukodik
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

elviscarmaster írta:sziasztok. miert van az hogy ha bekapcsolom a telot mindig megjelenik egy sarga 3 szog benne egy felkiatojel,egyebkent tokeletesen mukodik
Valószínűleg rootoltad, azért.
Vissza kell rakni root után az eredeti kernelt és eltűnik.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”