Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Samsung márkájú készülékek témái
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

Elnézést kívánok. Most néztem be a Samsunghoz (meg ide) és a frissítés update-je csak most jelent meg nekem. Egyébként szívesen.
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Amate írta:Elnézést kívánok. Most néztem be a Samsunghoz (meg ide) és a frissítés update-je csak most jelent meg nekem. Egyébként szívesen.
Újoncként, 5 hozzászólással szerintem nem kellene megsértődni. Se duzzogni. Csak visszaolvasni, de azt sokat.
Peace!

Erről jut eszembe:
"Szerénység, Virág elvtárs, szerénység. Ha van valami, amit szeretek magamban, az a szerénység." - Bástya elvtárs
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

Tipikus... Tudtam, hogy nem fogjátok kibírni anélkül, hogy az újoncságomat emlegetítek fel elsőként, de sebaj. Csak úgy zárójelben megjegyzem, hogy elég gyakran olvasom az oldalt és vissza is olvasok, de ez az 1 nyamvadt hozzászólás kimaradt, mert volt egy idősáv, amit már nem láthattam. Megláttam a telefonomon az újdonságot és azonnal felnyomtam ide. De hát ennyit a jó szándékról, arról hogy valaki meg akarja osztani mással az újdonságot.

Egyébként pedig: lyóvanNA!!! :-DDDD
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Amate írta:Tipikus... Tudtam, hogy nem fogjátok kibírni anélkül, hogy az újoncságomat emlegetítek fel elsőként, de sebaj.
Olyan jól esett... :lol: Amúgy nem vagyok ilyen harapós. Arra van itt más ember.
De hát ennyit a jó szándékról, arról hogy valaki meg akarja osztani mással az újdonságot.
Na! Nem ám elmegy a kedved! Én örülök, ha új dolgot találsz. :yeah:
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: moco »

Amate írta:Elnézést kívánok. Most néztem be a Samsunghoz (meg ide) és a frissítés update-je csak most jelent meg nekem. Egyébként szívesen.
Én nem vettem észre, hogy bárki is lecseszerintett volna, mert leírtad, amit találtál. Te igen? Még Macika sem írt semmi ilyesfélét. :D
Erre - "Egyébként szívesen." ... meg inkább nem mondok semmit. Még jó, hogy beújítottuk a köszönöm gombot, mert köszönömöt elég ritkán kapott anno az ember. Meg kellett szokni...ennyi :)
:offtopic2: vége :)
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

Szerintem lapozzunk... :D Tud valaki bármilyen, SGSII-re szánt, hivatalos frissítésről (firmware)? Más: a kamerafrissítés mibenléte elég észrevehetetlen volt számomra...Ha jól láttam, már ketten vagyunk így a dologgal: Muzsikus2 és a szintén zenész. :-D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amate 2011-06-23 csüt. 21:12:35-kor.
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Amate írta:Szerintem lapozzunk... :D Tud valaki bármilyen SGSII-re szánt komolyabb, hivatalos frissítésről (firmware)?
Csak párat kell visszaolvasnod, "most" beszélgettünk róla, hogy mikor lesz. :yes:
viewtopic.php?f=55&t=2978&start=450#p270852
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Amate
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011-05-30 hétf. 18:12:50
Készüléktípus: SGS4 [XXUAME2] - SGS2 [XWLS8]
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Amate »

Lion írta:
Amate írta:Szerintem lapozzunk... :D Tud valaki bármilyen SGSII-re szánt komolyabb, hivatalos frissítésről (firmware)?
Csak párat kell visszaolvasnod, "most" beszélgettünk róla, hogy mikor lesz. :yes:
viewtopic.php?f=55&t=2978&start=450#p270852
Csak megy tovább a 'sztetés. Ezt már én is olvastam pár napja, köszönöm. Akkor a "komolyabb" szót kihúzom és marad a "frissítés", valamint a "firmware". Eddig Nokiám volt és ott azért időnként becsúszott 1-2 frissítés. Igaz, ez a készülék újabb, és a sztereó hangszórókat leszámítva klasszisokkal jobb, mint a Nokia 5800-am volt, de még azt hiszem, van mit dolgozniuk... pl. akku üzemidején. Tudom, tudom, erről is volt már szó itt, csak reménykedem, hogy a nagy kétmagos dobbantásig (Ice Cream...) kitalálnak valami áthidaló megoldást. A kamerát már elkezdték bizgerálni, ezért érdeklődöm.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Macika »

Amate írta:
Lion írta:
Amate írta:Szerintem lapozzunk... :D Tud valaki bármilyen SGSII-re szánt komolyabb, hivatalos frissítésről (firmware)?
Csak párat kell visszaolvasnod, "most" beszélgettünk róla, hogy mikor lesz. :yes:
viewtopic.php?f=55&t=2978&start=450#p270852
Csak megy tovább a 'sztetés.
Csak nem tudom megállni szó nélkül, pedig ki akartam maradni.

Ha annyira tökéletesnek hiszed magadat, hogy egy 'volt már' és egy 'csak vissza kellett volna olvasni' megjegyzés maradandó károkat okoz az egodban, akkor szerintem nem kéne fórumozz.
Vagy pedig elfogadni, ha TÉNYLEG igazuk van, akik kiigazítanak. ÉS NEM CSESZTETNEK!

Ha nem tévedtél, kérd ki magadnak, támogatni foglak benne, hidd el!!!
De ha tévedtél, akkor pedig vedd tudomásul és maradj csendben!

Nem bűn, ha nem tudsz naponta 6-8 órát a fórumon tölteni, nem bűn, ha nem olvastál el minden hsz-t a fórumban (mert fizikailag lehetetlen), nem bűn, ha beírtál olyat, amit már mások hamarabb megtettek előtted. Az a gond, ha így viselkedsz/válaszolsz, ahogy tetted/teszed.

Részemről is befejezettnek tekintem, remélem, lenyugszanak mostmár a kedélyek.

Ha elolvastad, kérném, hogy a modik töröljék ezt, a többi nem idevalóval együtt.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Lion
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2009-09-15 kedd 06:10:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Has thanked: 55 times
Been thanked: 6 times

Re: Samsung GT-i9100 Galaxy S II

Hozzászólás Szerző: Lion »

Amate írta:Csak megy tovább a 'sztetés.
Én ugyan nem csesztettelek. :no: Ha meg olvastad, akkor tudod, hogy egyelőre ennyi az összes hír. Nincs frissítés egyelőre.
Meg mit frissítsenek? Nekem jól megy minden :up: legalábbis amit használok.
Ami meg nincs beépítve, azt tudja valamelyik app.
Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) [4.3 MKF / 3.4.0-2082040]
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”