Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Samsung márkájú készülékek témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: reddoors »

nylacika írta:
bulika25 írta:hello.
szerintetek melyiket rakjam fel,mert nem igazán tudom,hogy mi a külömbség.js5 jp9 jpy vagy js3 jp9 jpy.
most jpu 2.2.1 van fent.köszönöm
JS8. Az a legutolsó 2.2.1-es, ha nem tévedek. Link az első oldalon.
Vagy az aláírásomban! :)
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
marcedli
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2009-09-11 pén. 12:39:50
Készüléktípus: Samsung Galaxy S+Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: marcedli »

nylacika írta:
bulika25 írta:hello.
szerintetek melyiket rakjam fel,mert nem igazán tudom,hogy mi a külömbség.js5 jp9 jpy vagy js3 jp9 jpy.
most jpu 2.2.1 van fent.köszönöm
JS8. Az a legutolsó 2.2.1-es, ha nem tévedek. Link az első oldalon.
a ZSJPK a legutolsó, de az ázsiai rom, én is inkább a js8-at javaslom
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kleingy »

A drága SGS-em tegnap elkezdte életében először az FC-zést. Mit és hol kéne a kernelben módosítani, hogy kussoljon? (FC-zik, kényszerbezárós ablakocskákat dobál a Mapsre meg az AppBrain-re).
Ja és az iGO már másodszorra "tűnik el" csak úgy. .apk telepítés, reinstall után jó... Érti a franc (ez a hiba igazából már a gyári rommal is megvolt).

szerk: Megint előjött a hiba, hogy nem tudok hívni és nem vagyok elérhető!!! Anno ezért frissítettem a telefont Darky-ra. Ahogy nézem, ez a hatás 2-3 hétig tart... Miazisten van ezzel a telefonnal???

Persze újraindítás volt ötször, akkut is kivettem, megigazítottam a SIM-et és microSD-t is. Semmi változás. Lehet, hogy meg kell válnom ettől az SGS-től... Azért ez nagyon nem normális dolog, hogy néha működik, néha nem. Ez így nem telefon, nemhogy okostelefon. Ha csak néha működik, akkor kukában a helye. Én maximális megbízhatóságot várok el egy telefontól, nem ezt... Ez így kabaré.
CM9
nylacika
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2009-02-18 szer. 16:35:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 51 times
Been thanked: 32 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: nylacika »

Érdeklődnék a shell használóktól, hogy minek tudható be az a dolog, hogy telepítés után nem talál licenszet, majd utána nem látja a home képernyők között, nem ajánlja fel alapértelmezettnek. Ugrott vele minden fél órásra sikerült beállítási procedúrám! :duhos2:
Avatar
zsolie
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2010-01-30 szomb. 23:41:38
Készüléktípus: SGS4 XXUBMGA
Has thanked: 20 times
Been thanked: 10 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: zsolie »

Új HC kernel test verzió (k13 T-1), voodoo sound v7-el:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... &page=1479
Avatar
marcedli
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2009-09-11 pén. 12:39:50
Készüléktípus: Samsung Galaxy S+Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: marcedli »

kleingy írta:A drága SGS-em tegnap elkezdte életében először az FC-zést. Mit és hol kéne a kernelben módosítani, hogy kussoljon? (FC-zik, kényszerbezárós ablakocskákat dobál a Mapsre meg az AppBrain-re).
Ja és az iGO már másodszorra "tűnik el" csak úgy. .apk telepítés, reinstall után jó... Érti a franc (ez a hiba igazából már a gyári rommal is megvolt).

szerk: Megint előjött a hiba, hogy nem tudok hívni és nem vagyok elérhető!!! Anno ezért frissítettem a telefont Darky-ra. Ahogy nézem, ez a hatás 2-3 hétig tart... Miazisten van ezzel a telefonnal???

Persze újraindítás volt ötször, akkut is kivettem, megigazítottam a SIM-et és microSD-t is. Semmi változás. Lehet, hogy meg kell válnom ettől az SGS-től... Azért ez nagyon nem normális dolog, hogy néha működik, néha nem. Ez így nem telefon, nemhogy okostelefon. Ha csak néha működik, akkor kukában a helye. Én maximális megbízhatóságot várok el egy telefontól, nem ezt... Ez így kabaré.
hát akkor rakj fel bármi más romot, lehetőleg egy teljesen tiszta installal...(repartition, valami alaprom, aztán jöhet a custom... azt nem írom melyiket, úgyis kitalálod, melyiket mondanám ;)
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: moco »

nylacika írta:Érdeklődnék a shell használóktól, hogy minek tudható be az a dolog, hogy telepítés után nem talál licenszet, majd utána nem látja a home képernyők között, nem ajánlja fel alapértelmezettnek. Ugrott vele minden fél órásra sikerült beállítási procedúrám! :duhos2:
a hasznos programok topikban leírták, hogy hogy kell telepíteni, hogy ne kérjen licencet. nem fogod megtalálni, egy idő után. újra kell telepíteni. nem az igazi még.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
kleingy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 21:40:34
Készüléktípus: i9100
Nem:
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 8 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: kleingy »

marcedli írta:hát akkor rakj fel bármi más romot, lehetőleg egy teljesen tiszta installal...(repartition, valami alaprom, aztán jöhet a custom... azt nem írom melyiket, úgyis kitalálod, melyiket mondanám ;)
Köszi a tippet, most visszaraktam azt, ami volt (az nagyon tetszett). De mivel nem raktam vissza rá semmit, lehet újrarakok vmi mást helyette. Ez a főzés nekem még nem tiszta, úgyhogy azt hagyom. :) De nem tudom, megéri-e egyáltalán az újrarakás, ugyanis először a gyári rommal szállt el, majd másodjára főzöttel is. Ugyanúgy. Amúgy a full sztori:

"Először gyári Telenoros, 2.2 rommal 4 hét után dobta el a teljes szolgáltatást (látszólag van térerő és minden oké, mert hiba nincs, de valójában nem tudok hívni, engem nem lehet elérni, SMS se megy, hibaüzenet nincs, egyszer csak azt veszem észre, hogy nem tudok telefonálni, mert nem csöng ki. Kihangosítva csak serceg a telefon, aztán x másodperc után megszakítja a vonalat).

Volt először JPU+Darky 9.5 felrakás a hiba után, az megoldotta a gondot. De most, 2 hét után megint előjött a hiba: újraindítás, akksi kivétel nem segít, nandroid backup mentés visszaállítás után sem változott semmi (1 héttel azelőtt mentettem), Darky megint CMW-ből felment, úgy se változott semmi, wipe cache és dalvic cache törlés se hozott semmit. Úgyhogy most full újraraktam az egészet (JPU+Darky). Mi a bánat szállhat el benne ilyenkor???"
CM9
Avatar
robert07
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2009-10-18 vas. 19:49:07
Készüléktípus: LG G3
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Has thanked: 156 times
Been thanked: 20 times

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: robert07 »

sziasztok!
szeretnék valamit, nemtudom lehetséges e.. : az nagyon tetszett. ilyet nem lehet 2.2-n? adwLauncer jó lenne de hol mozog a háttér, hol nem és gyakrabban nem. senkinél nem működik normálisan? esetleg nem létezik olyan rom amiben. mozog a háttér a menüben?
köszönöm a segítséget!
G3 3/32GB Titan V10I-EUR-XX
baranyzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-12-16 csüt. 16:47:45
Készüléktípus: i9000 pda kwjpf phone xxjp
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung Galaxy S - trükkök, modding, romolás

Hozzászólás Szerző: baranyzo »

Hali :)
Az akku üzemidővel még mindig nem vagyok megelégedve. Azt szeretném kérdezni, hogy a ZSJPE modemet csak CWM lehet feltenni ?? Mert én nem tudok egy tisztességes CWM-et feltenni...egyszerűen nem sikerül...... :(
Lehet most nagyon butát kérdezek a ZSJPE.zip-ből ha kiszedem a modem.bint akkor azt Odin-nal feltudom tenni ???
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”