Samsung i8910 HD

Samsung márkájú készülékek témái
Photo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 14:50:23
Készüléktípus: I8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: Photo »

Szajko53-nak

Most ennek a valasznak mi ertelme volt? Szepen felvilagositottak, hogy felesleges olyan linkeket betenni, amik csak plusz, es felesleges feladatokat adnak az egyszeru usereknek. Ha mar ugyis regisztraltak az NP-re akkor egyszerubb mindenkinek innen leszedni. Ha segiteni szeretnel akkor inkabb ide vezesd a progi keresoket, raadasul meg idegen nyelveket sem kell tudniuk hozza. Neha az egyszerubb megoldasok tobbet ernek. Udv.: Feri
kati30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 07:42:57
Készüléktípus: i8910
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: kati30 »

ltnine2 írta:
kati30 írta:
Szia Mandala! Eszméletlen jó lett a billentyűzeted,köszönet érte! Ezerszer jobb mint amit a HD blogról lehet leszedni. Azt nem értem mit szenvedett ba srác több mint két hétig azzal a vacakkal,ha neked egy ilyen praktikus és kényelmes billentyűzetet sikerült összehoznod 5 nap alatt. Ráadásul azona blogon kő keményen megy a nya...ás csak azért mert jó a körítés ahhoz a módosított billentyűzethez. Mégegyszer köszi,és természetesen 10 pont.
Természetesen a megjegyzésem nem a blog létrehozójának szól,hanem azoknak akik ész nélkül nya...nak!!!
U.i.: Szerintem a háttérkép is nagyon jó lett.
Ha egy icipicit értelnél hozzá, láthatnád, mi okozhatja az elkészítési idő különbségét. Sajnos a blogon bemutatott billentyűzet értelmére sem jöttél rá a hozzászólásod alapján.
Na,akkor már csak azért is reagálok,hogy észrevedd nem egy 1 hozzászólásos tegnap regisztrálós valaki írt. A véleményem úgy gondolom nem kell titkolnom senki előtt és akkor is vállalom ha netán ez sért téged! Hozzáteszem nem ez volt a szándékom,de ha magadra vetted akkor nyílván van némi alapja! Abban igazatok van,hogy nem értek hozzá hogyan is épül fel egy ilyen program. Abban is igazad van,hogy talán nem látom át a te billentyűzeted minden funkcióját. Én csak azt írtam, /és ezt fenn is tartom/ hogy sokkal gyorsabban ehet írni a mandala billentyűzetével mint eddig bármelyikkel. Nem csempészte bele a nevét a programba,és szólt "ez csak módosítás". Ezt most nem bántásból írtam(mint ahogy eddig sem)! Egyébként azért írok keveset,mert csak akkor szólok hozzá valamihez,ha azt arra érdemesnek tartom! Ez most egy ilyen eset volt! Sajnálom ha megsértettelek,de a blogodat olvasgatva akkor is az a véleményem,hogy keményen megy a nyal...s sok ember részéről feléd-neked! Ez van!
ltnine2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2009-03-20 pén. 23:07:22
Készüléktípus: Samsung Galaxy S JF5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD

Hozzászólás Szerző: ltnine2 »

kati30 írta:
Na,akkor már csak azért is reagálok,hogy észrevedd nem egy 1 hozzászólásos tegnap regisztrálós valaki írt. A véleményem úgy gondolom nem kell titkolnom senki előtt és akkor is vállalom ha netán ez sért téged! Hozzáteszem nem ez volt a szándékom,de ha magadra vetted akkor nyílván van némi alapja! Abban igazatok van,hogy nem értek hozzá hogyan is épül fel egy ilyen program. Abban is igazad van,hogy talán nem látom át a te billentyűzeted minden funkcióját. Én csak azt írtam, /és ezt fenn is tartom/ hogy sokkal gyorsabban ehet írni a mandala billentyűzetével mint eddig bármelyikkel. Nem csempészte bele a nevét a programba,és szólt "ez csak módosítás". Ezt most nem bántásból írtam(mint ahogy eddig sem)! Egyébként azért írok keveset,mert csak akkor szólok hozzá valamihez,ha azt arra érdemesnek tartom! Ez most egy ilyen eset volt! Sajnálom ha megsértettelek,de a blogodat olvasgatva akkor is az a véleményem,hogy keményen megy a nyal...s sok ember részéről feléd-neked! Ez van!
kati30: Csatlakozott: 2010-02-23 kedd 07:42:57 (Ez pont tegnap volt) Hozzászólások: 2 (Tehát amikor az ominózus hozzászólást írtad, 1 volt). Ne keveredj ellentétekbe!
Nem, te ennél sokkal többet írtál... Én nem szólok bele olyan dolgokba, amihez nagyond de nagyon nem értek. Ilyen például nem basztatom a romfőzőket, hogy mit kellene. Mert nem értek hozzá.
Ha annyit írtál volna, hogy x és y közül y használhatóbb, az oké. De nem ennyit írtál, 90%-ban személyeskedsz.

Részemről vége a személyeskedésnek, legközelebb egy szót sem fogok pocsélolni személyeskedésre.
http://www.i8910.blog.hu Tippek, trükkök érdekességek egy helyen
samsungi8510
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2009-05-06 szer. 06:09:14
Készüléktípus: SamsungGS2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: samsungi8510 »

Egy másik oldalon olvasgattam, hogy kik és milyen módszerekkel verik szét a fórumokat és a blogokat. Kati30 ról írtak név nélkül. A javaslat az volt, hogy ne is válaszoljunk ilyen hozzászólásokra. Ez egy remek fórum, szóljon a készülékről továbbra is :taps2:
Avatar
qpica
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2009-04-23 csüt. 21:48:14
Készüléktípus: n7100
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: qpica »

Kedves kati30 !
Ki tudnád nekem fejteni, hogy a te olvasatodban mit jelent a "nyal...s" és esetleg be tudnál ide másolni párat, ha kő keményen megy csak, hogy hiteles legyél?

"Ezerszer jobb mint amit a HD blogról lehet leszedni. Azt nem értem mit szenvedett ba srác több mint két hétig azzal a vacakkal,ha neked egy ilyen praktikus és kényelmes billentyűzetet sikerült összehoznod 5 nap alatt."
Ezzel a kijelentéssel nem a sértés volt a szándékod? Legyél olyan kedves és fejtsd ki hogy mi volt a szándékod, nyilván le tudod írni.
Válaszodat előre is köszönöm és izgatottan várom!( Véleményem szerint örüljünk neki, hogy van némi választék ezen a téren így mindenki el tudja dönteni, hogy....kinek a pap kinek a paplan.)
bukest
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 09:00:22
Készüléktípus: Sony Ericsson Xperia Arc
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: bukest »

Lányok, fiúk, hölgyek, urak.

Már én se bírom szó nélkül :D Előre bocsi a belevau miatt :D Pár gondolat merült fel bennem miközben nézegettem a hozzászólásokat a témával kapcsolatban. Tehát, miért kell itt, ilyen formában egymást "szapulni"? Én személy szerint annak örülök hogy többen is próbálkoznak pár dologgal. Igazából azoknak akik csak használják ezeket csak egy plussz hogy tudnak válogatni. Távol álljon tőlem hogy igazságot osszak, nem ez a szándékom. Személy szerint feleslegesnek tartom az ilyen vitákat, személyeskedéseket. Hogy kinek, hol, milyét ny*lják az szerintem nem egy ilyen fórum témája. Nem akarok én védeni senkit. Én speciel nem használom egyik dolgot se, de biztos meg van mind a kettőnek az előnye, hátránya. Nem vagyunk egyformák. Azért mert nekem tetszik valami az nem azt jelenti hogy másnak nem tetszhet más. Pláne sz*rul esne ha a munkám illetve a rá fordított időt kritizálnák így. Nekem is van olyan ami nem tetszik(páram talán tudtok is róla ;) ) de ezt nem itt a fórumon tettem közzé mindenki szeme láttára. Tudom hogy vannak szókimondó emberek, de ez nem minden esetben jó dolog. Akarva, akaratlanul is meg lehet bántani mást. Összegezve. Szerintem hagyjuk inkább az ilyen személyeskedéseket és mindenki használja azt ami neki tetszik. Örüljünk annak hogy lehet válogatni. :)

Ui.: már c++ban is keresem a megoldást :D :D :D

bukest

szerk.: mire ezt megírtam egy csomó hasonló bejegyzést írtak. Jó hogy mindenki inkább a lehetőséget, a választékot látja és nem azt hogy melyik jó vagy rossz. Ez ugyanis szubjektív.
Sony Ericsson Xperia Arc, CyanogenMod-7.1.0-XperiaArc-LT15i-KANG
mandala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:57:32
Készüléktípus: Samsung I8910HD HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: mandala »

Sziasztok! Írtam az előbb én is pár keresetlen szóban ennek a Katinak,de valamiért nem került ide! Mivel nincs kedvem mégegszer leírni az egészet így zanzásítom! Kati! nincs igazad,és tényleg bunkó vagy! Én pedig öreg,hogy ezt szó nélkül eltűrjem bárkitől is! Nem kell reagálnod, sőt... kérlek ne tedd! Éppen eleget tettél már! Neked hála már azt is megbántam,hogy belekezdtem az egészbe,azt pedig főleg,hogy közzétettem! Remélem örülsz!
ltnine2
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2009-03-20 pén. 23:07:22
Készüléktípus: Samsung Galaxy S JF5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: ltnine2 »

mandala írta:Sziasztok! Írtam az előbb én is pár keresetlen szóban ennek a Katinak,de valamiért nem került ide! Mivel nincs kedvem mégegszer leírni az egészet így zanzásítom! Kati! nincs igazad,és tényleg bunkó vagy! Én pedig öreg,hogy ezt szó nélkül eltűrjem bárkitől is! Nem kell reagálnod, sőt... kérlek ne tedd! Éppen eleget tettél már! Neked hála már azt is megbántam,hogy belekezdtem az egészbe,azt pedig főleg,hogy közzétettem! Remélem örülsz!
Csak ne bánd meg kérlek!
http://www.i8910.blog.hu Tippek, trükkök érdekességek egy helyen
mandala
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:57:32
Készüléktípus: Samsung I8910HD HTC HD2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: mandala »

Tudod...az bosszant,hogy jót akartam de az ilyenek miatt elmegy a kedvem az egésztől. Pontosan tudom milyen pepecs munka mennyi türelmet és odafigyelést igényel,erre kritizálják az ember munkáját.
banistvan
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 14:32:10
Készüléktípus: Samsung Galaxy S 2
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.ker.
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Samsung i8910 HD (takarítás alatt)

Hozzászólás Szerző: banistvan »

KÖSZÖNJÜK EMESE (Kati) :stupid: :stupid: :stupid:
Samsung I8910 Omnia HD
N3310 N3410 N3510i N3650 N3660 N70 N95
Félrelépéseim:GH198 GA318 T10s T200 meg még 1 pár
Válasz küldése

Vissza: “Samsung”