Nokia Asha 302

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
mcfly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-06-15 szomb. 18:05:20
Készüléktípus: Nokia Asha 311
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Asha 302

Hozzászólás Szerző: mcfly »

Sziasztok! Asha 311-es készülékem van, de ilyen topikot nem találtam és agyban a 302-höz ez elég közel áll. Az a gondom, hogy ha nincs wifi hálózat, akkor a 3G kapcsolattal se az áruház, se a facebook, twitter alkalmazások, sem pedig a térképen a pozíció meghatározása nem működik. Ilyenkor az "először iratkozzon fel adatkapcsolatra" hibaüzenetet kapom. Emellett a webezés, chat és e-mail küldés-fogadás hibátlanul megy, vagyis netem van, az adat előfizetésem is rendben van. Telenoros vagyok. Van valakinek egy használható beállítási ötlete? Az automatikus készülékbeállítást elmentettem, de így is ugyan ez a probléma. Mindenkinek köszönöm a segítséget! Üdv: Marty Mcfly
MinotaurIIam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-09-06 kedd 09:03:59
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Asha 302

Hozzászólás Szerző: MinotaurIIam »

Nekem egy új asha 306-om van, de ilyen témát nem találtam, ezért írok ide.
A gyári memóriakártyán voltak játékok, és egy új memóriakártyára szeretném átmásolni, de azt írja, h. hozzáférés megtagadva, hogyan tehetem át?
GordonSamway
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014-08-08 pén. 18:39:17
Készüléktípus: Asha 302
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Asha 302

Hozzászólás Szerző: GordonSamway »

Sziasztok.Egy gyors kérdés.Hogyan lehet rárakni házilag a 15.09-es firmware-t amit a magyar Nokia honlapja ír,hogy az a legfrissebb ha a T-Mobilos telcsimen 14.78-as van és nem talál újabbat.Köszönöm
A NOKIA így írja:::A frissítés az Ön hálózatának üzemeltetőjétől függően állhat rendelkezésre.
Van 15.15-ös firmware is az a legutolsó elvileg, csak nem tudom,hogy van e benne magyar nyelv :)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”