Nokia 6233

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
BillyTheKid
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-06-24 pén. 06:46:19
Készüléktípus: Nokia 6233
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: BillyTheKid »

Igen Probaltam, probaltam 512-el, 1-GB, es meg egy 2-GBosalis :confused3: ....de semmmi, ugyanaz a problema jelentkezik.Probaltam mar Softotis frisiteni, de az sem segitett. :no: :no: :no:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: Damir »

BillyTheKid írta:Igen Probaltam, probaltam 512-el, 1-GB, es meg egy 2-GBosalis :confused3: ....de semmmi, ugyanaz a problema jelentkezik.Probaltam mar Softotis frisiteni, de az sem segitett. :no: :no: :no:
Ha szoftot is frissítettél, és a kártyák máshol jól működnek, akkor elég valószínű, hogy valami hardveres hibája van....
Avatar
kungfupanda
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011-06-14 kedd 08:19:13
Készüléktípus: nokia c5-00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: kungfupanda »

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Van egy Nokia 6233-as telefonom, amelyre fel szeretnék rakni Budapest térképet (jar. fájlt), de se régi se új térképet nem fogad el, érvénytelen fájlformátumot jelez a készülék. Régen volt egy ugyanilyen telefonom az valóban gyárilag független volt és akkor vpm 256 bp térképet egy kis "ügyességgel" fel lehetett telepíteni és működött is. Az "ügyesség" abból állt, hogy egy mobilmédia browser programmal a cerificate könyvtárba két fájlt át kellett írni és utána engedélyezni az adatok hozzáférését írás és olvasás szinten. Ezzel a progival a mostani telefonon is megcsináltam amit kellett, de az adatok hozzáférése állandóan menüpont elszürkült, hogy hozzá se lehet férni. Nagy szükségem lenne, hogy ezen a telcsin térkép legyen. Ha tudtok legyetek szívesek segíteni a kérdés megoldásában. :?2:
Elnézést a hosszú írásért, de így tudtam elmagyarázni a legrövidebben.
Üdv: kungfupanda
fesus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-03 szer. 15:02:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: fesus »

Sziasztok!
Van egy 6131-em és nem tudom bekapcsolni rajta az automata hívásfogadást. Bekapcsolom, de csak kicsöng és pár csöngés után a hangposta jelentkezik, ahelyett hogy felvenné. Dugtam bele headsetet is de ugyanaz. Tudja valaki, mit rontok el?
Köszi!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: Todo »

fesus írta:Sziasztok!
Van egy 6131-em és nem tudom bekapcsolni rajta az automata hívásfogadást. Bekapcsolom, de csak kicsöng és pár csöngés után a hangposta jelentkezik, ahelyett hogy felvenné. Dugtam bele headsetet is de ugyanaz. Tudja valaki, mit rontok el?
Köszi!

Dugtál bele valamilyen tartozékot? Ez a funkció csak fülhallgatóval vagy autóskészlettel működik!
fesus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-03 szer. 15:02:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: fesus »

Todo írta:
fesus írta:Sziasztok!
Van egy 6131-em és nem tudom bekapcsolni rajta az automata hívásfogadást. Bekapcsolom, de csak kicsöng és pár csöngés után a hangposta jelentkezik, ahelyett hogy felvenné. Dugtam bele headsetet is de ugyanaz. Tudja valaki, mit rontok el?
Köszi!

Dugtál bele valamilyen tartozékot? Ez a funkció csak fülhallgatóval vagy autóskészlettel működik!
Igen headset-et, de azóta előkapartam egy 6230-t és egy 6600-t is és azzal sem működik.Nem tudom mi lehet vele.
fesus
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-03 szer. 15:02:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: fesus »

Megvan. Le volt némítva és úgy nem működik.Most már jó.
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: Macika »

fesus írta:Megvan. Le volt némítva és úgy nem működik.Most már jó.
Logikus, hogy az automata hívásfogadás nem működik lenémítva, hiszen akkor nem tudnál róla, hogy fogadott egy hívást a telefonod...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
$itte$
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-04 csüt. 15:08:42
Készüléktípus: nokia 6233
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: $itte$ »

Sziasztok!

Ezt a telefont szeretném megcsinálni céges telefonnak csak nem tudom hogy tudnám ki függetleníteni. Ha valaki tudna valami jó programot vagy egy kicsit szájbarágósan elmondani azt megköszönném!

Üdv: Sittes
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6233

Hozzászólás Szerző: potter55 »

$itte$ írta:Sziasztok!

Ezt a telefont szeretném megcsinálni céges telefonnak csak nem tudom hogy tudnám ki függetleníteni. Ha valaki tudna valami jó programot vagy egy kicsit szájbarágósan elmondani azt megköszönném!

Üdv: Sittes
Az oldal nem foglalkozik a témával, de megy egy pü.
These users thanked the author potter55 for the post:
$itte$ (2011-08-13 szomb. 13:28:20)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”