Nokia 6303 Classic

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: Damir »

zozor írta:Üdv!
Újratelepítettem a szoftvert, és megint van egy kérdésem: a memóriakártyáról letörölte a zenéket tartalmazó mappát és a gyári térképeket- ezek szerint ki kellett volna venni a kártyát előtte? +a térképet a szervező menüpontba rakta, nem is lehet onnan áthelyezni, nincs rá lehetőség. Mert most azt írja ki, hogy 940MB a teljes memória, ebből 470MB foglalt, de csa 85 látszik( fényképek) és a PC suite 49MB. Szóval hogyhogy nincs több hely? Ha formázom a kártyát, az jót tenne neki? Viszont ezzel a szoftverrel pont a duplája lett a telefon memóriája, pont 10 MB. A végén megcsinálta a gép a visszaállítást. Remélem érthető a dolog, várom segítségeteket. Köszönöm: Zozor
A visszaállítás alatt csak az üzeneteket, névjegyet, jegyzeteket és a naptárt jelöld ki, mást ne tegyen vissza. A memkarit formázd, valami biztos van rajta, ami nem kéne, hogy ott legyen :D
These users thanked the author Damir for the post:
zozor (2011-09-11 vas. 22:31:10)
Rating: 2.63%
tyavi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-08-24 kedd 19:35:05
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: tyavi »

Sziasztok

két kérdésem lenne:

-bejövő híváskor nem jeleníti meg a teljes nevet,ahogy a telefonkönyvben elvan mentve, mintha nem férne ki,
hogy lehet ezen állítani? Vagy külső programmal?
-jobb oldali gomb funkciót, hogyan lehet megváltoztatni?

előre is köszi tyavi
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tyavi írta:Sziasztok

két kérdésem lenne:

-bejövő híváskor nem jeleníti meg a teljes nevet,ahogy a telefonkönyvben elvan mentve, mintha nem férne ki,
hogy lehet ezen állítani? Vagy külső programmal?
-jobb oldali gomb funkciót, hogyan lehet megváltoztatni?

előre is köszi tyavi
Az első kérdésre nem tudom a választ, de a másodikra igen. A funkció megváltoztatásról ebben tudsz erről olvasni a 14. oldaltól.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
zozor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010-05-11 kedd 22:29:39
Készüléktípus: L-820
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: zozor »

Damir írta: A visszaállítás alatt csak az üzeneteket, névjegyet, jegyzeteket és a naptárt jelöld ki, mást ne tegyen vissza. A memkarit formázd, valami biztos van rajta, ami nem kéne, hogy ott legyen :D
Köszöntem! ;)
Formáztam a kártyát, most már 942MB szabad memória van rajta. Holnapra kiderül hogy viselkedik, mert visszarakok gépről pár képet és zenét. Üdv! :)
bubuka.visszater
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 22:06:44
Készüléktípus: Samsung B2100
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: bubuka.visszater »

üdv

egy gyors kérdésem lenne, ill kettő is.
1. olvastam pár fórumban, hogy a telefon hangereje elég harmatos, zajos környezetben nehéz használni. Nektek mik a tapasztalataitok?
2. mivel S40-re nem nyilvános az APInak az a része, amivel a kamera flash-ét lehetne vezérelni (szándékosan, hogy ne olvasszák le), ezért tudtommal nem létezik rá "LED torch" program (ez a high tech extra csak 5 éves modelleken volt általános... Szánalom. Na mindegy). Szóval:
A kérdésem, hogy videó módban a flash felkapcsol magától/felkapcsolható? Mert akkor ez egy workaround lehetne..

Előre is köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: Damir »

bubuka.visszater írta:üdv

egy gyors kérdésem lenne, ill kettő is.
1. olvastam pár fórumban, hogy a telefon hangereje elég harmatos, zajos környezetben nehéz használni. Nektek mik a tapasztalataitok?
2. mivel S40-re nem nyilvános az APInak az a része, amivel a kamera flash-ét lehetne vezérelni (szándékosan, hogy ne olvasszák le), ezért tudtommal nem létezik rá "LED torch" program (ez a high tech extra csak 5 éves modelleken volt általános... Szánalom. Na mindegy). Szóval:
A kérdésem, hogy videó módban a flash felkapcsol magától/felkapcsolható? Mert akkor ez egy workaround lehetne..

Előre is köszönöm.
Szia!

A másodikra tudok csak reagálni. Szerintem ebben is power LED van, ami azt jelenti, hogy nem képes folyamatos működésre, mivel elolvadna. Szerencsére felhagytak ennek a használatával, és az újabb telefonokban már normális, folyamatosan világító LED van.
Ale
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 08:50:00
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: Ale »

A 10.12-es szoftvert feltette már valaki?
szili_x14
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 15:09:51
Készüléktípus: Samsung Galaxy Mini
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: szili_x14 »

Sziasztok!

A barátomnak van egy ilyen telefonja, panaszkodott hogy néha be-befagyogatott és csak akksi kibe-bel tudta megoldani. Újratelepítettük a szoftvert( 6.xx [nemtudom hanyas pontosan]) és azt tapasztalta, hogy a netet nem tudja használni(ez szerintem csak beállítás kérdése). A másik probléma az, hogy a telefon nem tudja megnyitni a képeket(amik rajta voltak eddig is). Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát? Aki tud valamit, kérem segítsen!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: Damir »

szili_x14 írta:Sziasztok!

A barátomnak van egy ilyen telefonja, panaszkodott hogy néha be-befagyogatott és csak akksi kibe-bel tudta megoldani. Újratelepítettük a szoftvert( 6.xx [nemtudom hanyas pontosan]) és azt tapasztalta, hogy a netet nem tudja használni(ez szerintem csak beállítás kérdése). A másik probléma az, hogy a telefon nem tudja megnyitni a képeket(amik rajta voltak eddig is). Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát? Aki tud valamit, kérem segítsen!
Szia!
Phoenix-el kéne újrahúzni, nem tudok linkelni, telefonról vagyok, van hozzá leírás a fórumon.
Ha biztonsági mentést csináltok a beállításokat ne mentsétek. Ha nem jelennek meg a hozzáférési pontok, szolgáltatótól le lehet kérni.

Majd segítek: Itt a leírás a Phoenix-hez. (potter55) :)
Avatar
otti04
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 16:18:01
Készüléktípus: Nokia E71
Tartózkodási hely: Somogy megye
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: otti04 »

sziasztok!

egy kis segítség kellene...
vettem egy 6303-at, és sajnos az eladó szerint a gyári biztonsági kód nincs megváltoztatva, de a gyarái 12345 és a 00000 sem reagál. próbáltam még kismillio lehetséges verziót, de nem ez.. nyilván át van írva a jelszó.

Próbáltam ezen a linken található módszert is, de sajnos ez nem kompatibilis a készülékkel.
http://www.smartnews.hu/2008/07/elfelej ... egfejtese/

Örülnék ha tudnátok segíteni.
köszönöm.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”