Nokia 6303 Classic

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
us021
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-03-07 szer. 18:37:29
Készüléktípus: Nokia 6303C
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: us021 »

Hello mindenkinek!

Egy elég furcsa hibára lettem figyelmes mostanában a 6303 Classic-ommal kapcsolatban. Ha a fényképezőgépet vagy a videofelvételt elindítanám, hosszú másodperceken át tölt, aztán kiírja, hogy a kamera készenlétbe vágta magát. Másik probléma, hogy a bluetooth-t sem lehet bekapcsolni valamiért, elindítom, úgy csinál, mintha bekapcsolna, de csak mozog fel-alá az állapotjelző, és nem csinál semmit. Egyetlen gombra reagál csak, a hívásmegszakításra, akkor lefagy, és mintha újraindulna, egy idő után láthatóvá válik a főképernyő. Akksi ki, akksi be, újraindítás, memókártya eltávolítás, már mindent próbáltam, de semmi hatás. USB kábelem nincs hozzá, használtan vettem a telefont, töltőt is nagy finnyogva adtak mellé.

Valakinek van ötlete, hogy ez mitől lehet?
tonyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-03-10 szomb. 23:26:05
Készüléktípus: 6303
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: tonyo »

Sziasztok!
A napokban tervezek vásárolni egy ilyen telefont. Körülnéztem a fórumon, de nem találtam erre vonatkozó infót: Van-e a Nokiákban szervízmenü? Olyasmire gondolok, mint a Sony Ericssonokban, ahol végig lehet tesztelni a telefon funkcióit.
üdv:tonyo
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tonyo írta:Sziasztok!
A napokban tervezek vásárolni egy ilyen telefont. Körülnéztem a fórumon, de nem találtam erre vonatkozó infót: Van-e a Nokiákban szervízmenü? Olyasmire gondolok, mint a Sony Ericssonokban, ahol végig lehet tesztelni a telefon funkcióit.
üdv:tonyo
Nincs benne.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tonyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-03-10 szomb. 23:26:05
Készüléktípus: 6303
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: tonyo »

Köszönöm. Közben megvettem a telefont. Eddig tetszik, tényleg azt hozza, amit vártam tőle, viszont nem teljesen értem, hogy a Nokiánál hogy értik az autofocus-t. Az előző telefonom meg a fényképezőgépem is ugye exponálás előtt kis ideig fókuszál és utána fotóz. Ennek a kamerája viszont nem úgy néz ki, mintha bármit is fókuszálna, a közeli képek teljesen homályosak (a lencsét sem látom mozogni). Ha jól tudom, akkor a 6303i-ben tényleg nincs autofocus, de a "sima" 6303-ban, ami nekem is van kéne hogy legyen. Létezhet, hogy kicserélték a kameráját egy nem autofocus-osra? Elvileg akkor a szoftver hibát jelezne, nem?
robi-man
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-04-15 vas. 23:03:42
Készüléktípus: nokia 6303ci
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: robi-man »

üdv mindenkinek!
van egy Nokia 6303ci tip. telefonom és az a gondom, hogy usb kábellel nem ismeri fel a pc-m(linuxmint12 op.rendszer van rajta)!
tudna valaki segíteni?
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: sozs »

Van egy 6303i telefon a családba, amire fel kellene egy másik telefonról vcard-ba lementett számokat. No de ez a telefon és a PC Suite se tudja megoldani a vcard beolvasását és a telefonra való felküldést!
Segítség hogyan lehetne ezt megoldani?
hubandika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-12-04 szomb. 10:04:28
Készüléktípus: Galaxy s cm9
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: hubandika »

Sziasztok. Lehet ezt a telefont valahogy otthon függetleníteni?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: laci64 »

hubandika írta:Sziasztok. Lehet ezt a telefont valahogy otthon függetleníteni?
Nem, de az oldal nem is foglalkozik függetlenítéssel.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
tonyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-03-10 szomb. 23:26:05
Készüléktípus: 6303
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: tonyo »

Sziasztok, a következő a problémám:
Van kb 400 zeneszám a telefonomon (memóriakártyán) és mostanában, ha újakat adok hozzá, akkor a médialejátszó indításakor a következő üzenet fogad: "xx kb szabad memória szükséges. Töröl most?.." A vicc az, hogy a telefon memóriájában kb 16mb szabad hely van (memóriakártyán több Gb), de csak akkor engedi megnyitni a lejátszót, ha kitörlök párszáz kb.-nyi akármit (kápet, hangot, bármit). Lassan már nem lesz mit kitörölnöm, mert csak a gyári tartalmak vannak a memóriában. Ezzel a problémával tudok-e valamit kezdeni, vagy békéljek meg azzal, hogy ennél több zenét már nem képes "észben tartani"?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6303 Classic

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szia!
Egy tipp, szedd le az összes számot, majd másold fel újra. Hátha....
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”