Nokia 6700 Classic

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Sziasztok!

Ismét megadta magát a telefonom :S

Jelen esetben olyat csinál, hogy csak feketén világít a kijelző. Egyik pillanatról a másikra történt, reggel még működött délutánra csak ennyit csinált. Ha kiveszem az aksit és vissza teszem ,nem nyomok semmit már akkor is egyből a fekete világító kijelzőt látom. Töltőre nem reagál legalábbis ügye én nem látom, ha igen azt sem. Ilyenkor mi lehet vele? Mi a teendő? Nem garis legalább is nincs hozzá garancia levelem mert kéztől vettem, mennyire számoljak kb ha beadom javíttatni?

Ja! És még valami az mitől lehet, hogy telefonálás közben egyszer csak nem hall az akivel beszélek, ez kb 4-5 mp utána újra jó.

Köszönöm a segítséget.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Huncut-ka írta:Sziasztok!

Ismét megadta magát a telefonom :S

Jelen esetben olyat csinál, hogy csak feketén világít a kijelző. Egyik pillanatról a másikra történt, reggel még működött délutánra csak ennyit csinált. Ha kiveszem az aksit és vissza teszem ,nem nyomok semmit már akkor is egyből a fekete világító kijelzőt látom. Töltőre nem reagál legalábbis ügye én nem látom, ha igen azt sem. Ilyenkor mi lehet vele? Mi a teendő? Nem garis legalább is nincs hozzá garancia levelem mert kéztől vettem, mennyire számoljak kb ha beadom javíttatni?

Ja! És még valami az mitől lehet, hogy telefonálás közben egyszer csak nem hall az akivel beszélek, ez kb 4-5 mp utána újra jó.

Köszönöm a segítséget.
Kérdezd meg -Dr-Strust- vagy Macika tagot pü-ben. Ők talán tudnak segíteni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Köszönöm potter55!

Közben megoldódott és a kijelző szállt el :( Nem lesz olcsó biztos, hát így jártam :)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Huncut-ka írta:Köszönöm potter55!

Közben megoldódott és a kijelző szállt el :( Nem lesz olcsó biztos, hát így jártam :)
Kérdezd meg a 2 tagot, akit linkeltem. Ők olcsóbban javítanak, mint a többi szerviz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Írtam Sturst-nak egyenlőre csak neki. Még egyszer köszi...
fleky
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-18 hétf. 11:23:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: fleky »

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy egy elfelejtett nokia 6700 telefonkódot hogyan tudnék kikerülni. A körülmények a következőek: JAF-fal és phoenixxel frissítgettem már telefonokat nem volt vele semmi gond. Nokia E-51-et simán flasheltem deadphone-ként JAF-fal, viszont egy E-52-vel és egy 6700-val nem tudom megcsinálni, simán azt írja, hogy failed reading phone data. Próbáltam win7 32/64 illetve xp 32 bites oprendszerrel is, ugyan az az eredmény. Valakinek valami ötlete esetleg bármelyikre? :S

köszi
flk
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

fleky írta:Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy egy elfelejtett nokia 6700 telefonkódot hogyan tudnék kikerülni. A körülmények a következőek: JAF-fal és phoenixxel frissítgettem már telefonokat nem volt vele semmi gond. Nokia E-51-et simán flasheltem deadphone-ként JAF-fal, viszont egy E-52-vel és egy 6700-val nem tudom megcsinálni, simán azt írja, hogy failed reading phone data. Próbáltam win7 32/64 illetve xp 32 bites oprendszerrel is, ugyan az az eredmény. Valakinek valami ötlete esetleg bármelyikre? :S

köszi
flk
Szia!
Talán, próbálj meg újabb Phoenixet letölteni!
Pl ezt
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
fleky
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009-05-18 hétf. 11:23:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: fleky »

Walaki01 írta:
fleky írta:Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy egy elfelejtett nokia 6700 telefonkódot hogyan tudnék kikerülni. A körülmények a következőek: JAF-fal és phoenixxel frissítgettem már telefonokat nem volt vele semmi gond. Nokia E-51-et simán flasheltem deadphone-ként JAF-fal, viszont egy E-52-vel és egy 6700-val nem tudom megcsinálni, simán azt írja, hogy failed reading phone data. Próbáltam win7 32/64 illetve xp 32 bites oprendszerrel is, ugyan az az eredmény. Valakinek valami ötlete esetleg bármelyikre? :S

köszi
flk
Szia!
Talán, próbálj meg újabb Phoenixet letölteni!
Pl ezt
köszi, megpróbálom
EDIT: sikerült, köszi szépen, hibát írt ki a flashelés végén, de működik.
draco31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012-10-02 kedd 11:04:25
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: draco31 »

Hello!
Haverom 1 éve nem túl boldog tulajdonosa egy ilyen mobilnak. Akkor vette üzletben új volt függetlenül.
Egy év alatt most van 6. alkalommal szervizben, mert állandóan lefagy, és nem akar befelé kapcsolni.
Szoftverziót nem tudok mondani, mert most épp szervizben van. Otthon nem volt még frissítve, mert fél hogy elvész a gari róla, de gondolom szervizben csak frissítik nen?
Ötlet a hibára?
(Eladó egyébként.)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6700 Classic

Hozzászólás Szerző: Damir »

draco31 írta:Hello!
Haverom 1 éve nem túl boldog tulajdonosa egy ilyen mobilnak. Akkor vette üzletben új volt függetlenül.
Egy év alatt most van 6. alkalommal szervizben, mert állandóan lefagy, és nem akar befelé kapcsolni.
Szoftverziót nem tudok mondani, mert most épp szervizben van. Otthon nem volt még frissítve, mert fél hogy elvész a gari róla, de gondolom szervizben csak frissítik nen?
Ötlet a hibára?
(Eladó egyébként.)
Szia!

Így elég nehéz bármit is mondani, hogy mi lehet a hiba. Még az is lehet, hogy alaplap, ami szinte annyi, mintha új készüléket venne. Próbálja meg kicseréltetni egy másikra, ha eladja sokat veszít vele.

Gyári gari, vagy bolti?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”