Nokia X2-00

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
bandee0817
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 23:03:01
Készüléktípus: nokia x2-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: bandee0817 »

üdv. először kösz potternek h megcsinálta ezt a témát :D azért kértem, hogy aki rendelkezik ilyen készülékkel, az írja le észrevételeit, tapasztalatait, mien hibákkal találkozott, ugyanis én már találkoztam pár kis furcsasággal, és szeretném ha tudnánk egymásnak segíteni :) várom a hsz-eket :D
fuck off ,,!,, (O.o) ,,!,,
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bandee0817 írta:üdv. először kösz potternek h megcsinálta ezt a témát :D azért kértem, hogy aki rendelkezik ilyen készülékkel, az írja le észrevételeit, tapasztalatait, mien hibákkal találkozott, ugyanis én már találkoztam pár kis furcsasággal, és szeretném ha tudnánk egymásnak segíteni :) várom a hsz-eket :D
Akkor írd le mikkel találkoztál, hátha tudunk segíteni. :D
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
bandee0817
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 23:03:01
Készüléktípus: nokia x2-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: bandee0817 »

hát előszöris, mikor usb kábellel rákötöm a telefont gépre, hogy másoljak rá, gyakran kiírja h valami más használja a memóriakártyát, és várjam meg míg befejezi. ezt ugy tudtam kiküszöbölni h kivettem a kártyát és visszaraktam, így megszakadt a művelet, korrekt volt minden. megnéztem miaz ami ismeretlen a kártyán. volt egy mappa az imgcache, amibe voltak fájlok, de nem tom mire valók. a másik, amit a gyökér könyvtárba rak, az egy bgsa upload fájl, bár volt már több is, a naggya üres, a legtöbb eddig 4 darab volt ebből, 3 db 0kb-os meg egy 32kb-os, de ezek is üresek voltak. biztos vok benne h ezek azok amiket használ a telefon, de hogy mire azt magam se tudom. a másik meg hogy van mikor fogja magát és a hívások a naplóban eltűnnek h ki hívott, kit hívtam, stb...... nem tom miért vannak ezek :O
fuck off ,,!,, (O.o) ,,!,,
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bandee0817 írta:hát előszöris, mikor usb kábellel rákötöm a telefont gépre, hogy másoljak rá, gyakran kiírja h valami más használja a memóriakártyát, és várjam meg míg befejezi. ezt ugy tudtam kiküszöbölni h kivettem a kártyát és visszaraktam, így megszakadt a művelet, korrekt volt minden. megnéztem miaz ami ismeretlen a kártyán. volt egy mappa az imgcache, amibe voltak fájlok, de nem tom mire valók. a másik, amit a gyökér könyvtárba rak, az egy bgsa upload fájl, bár volt már több is, a naggya üres, a legtöbb eddig 4 darab volt ebből, 3 db 0kb-os meg egy 32kb-os, de ezek is üresek voltak. biztos vok benne h ezek azok amiket használ a telefon, de hogy mire azt magam se tudom. a másik meg hogy van mikor fogja magát és a hívások a naplóban eltűnnek h ki hívott, kit hívtam, stb...... nem tom miért vannak ezek :O
Azokat (imgcache) szerintem a képkezelő használja.
A napló meg meg csak 30 napig tartja meg a hívásokat, utána törlődik. Ha nem 30 nap utána törlődik, akkor ott valami más gond is van.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
bandee0817
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 23:03:01
Készüléktípus: nokia x2-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: bandee0817 »

csak az a baj h nem 30 naponta törlődnek, hanem kb hetente. az előbb is bekapcsoltam a telefont, csinált egy bgsa upload fájlt, a hívásnapló pedig kiürült.
fuck off ,,!,, (O.o) ,,!,,
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

bandee0817 írta:csak az a baj h nem 30 naponta törlődnek, hanem kb hetente. az előbb is bekapcsoltam a telefont, csinált egy bgsa upload fájlt, a hívásnapló pedig kiürült.
Akkor ott valami nem jó. Szerintem vidd vissza, ha van rajta garancia.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sziasztok!
Barátom vett egy ilyen készüléket és nincs megelégedve vele.Ugyanis.Adatkábelt nem adnak a csomagban.Át akarta menteni az előző telójáról (3110c) a memkarin lévő cuccokat,na ez egy tortúra volt.Először felmásolás gépre,Aztán a gépről kártyaolvasóval ,másolás a másik memkarira.Utána látszólag minden rendben volt,2 napig.Aztán a teló meghalt,de teljes mértékben.Be se lehetett kapcsolni.Visszavitte,mivel belefért a 72 órába,szó nélkül kicserélték.Viszont,a jelenlegin,bár szépen műxik,régebbi fw van,tehát nem a legújabb.Most gondban van,hogy merje-e otthol frissíteni,mivel a masina garanciális.(ugyanis közben vett hozzá USB kábelt) Meg persze fél,hogy nem-e az újabb fw adott be az első készüléknek,tehát nem meri a szolgáltatóhoz sem bevinni,hogy frissítsék. :wacko:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Walaki01 írta:Sziasztok!
Barátom vett egy ilyen készüléket és nincs megelégedve vele.Ugyanis.Adatkábelt nem adnak a csomagban.Át akarta menteni az előző telójáról (3110c) a memkarin lévő cuccokat,na ez egy tortúra volt.Először felmásolás gépre,Aztán a gépről kártyaolvasóval ,másolás a másik memkarira.Utána látszólag minden rendben volt,2 napig.Aztán a teló meghalt,de teljes mértékben.Be se lehetett kapcsolni.Visszavitte,mivel belefért a 72 órába,szó nélkül kicserélték.Viszont,a jelenlegin,bár szépen műxik,régebbi fw van,tehát nem a legújabb.Most gondban van,hogy merje-e otthol frissíteni,mivel a masina garanciális.(ugyanis közben vett hozzá USB kábelt) Meg persze fél,hogy nem-e az újabb fw adott be az első készüléknek,tehát nem meri a szolgáltatóhoz sem bevinni,hogy frissítsék. :wacko:
Szia!

Nem hiszem, hogy a szoftverre van gond, inkább kifogott egy szart....

Navifirmen nincs semmilyen szolgáltatós szoftver hozzá, így nem tudom mi a legfrissebb... :roll:

Én frissítenék a helyében, egy új telefonnál főleg.
Avatar
bandee0817
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 23:03:01
Készüléktípus: nokia x2-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X2-00

Hozzászólás Szerző: bandee0817 »

már kezdek rájönni a dolgokra, a hívásnapló az minden egyes bekapcsolásnál törlődik, kérdeztem másokat akinek nokiájuk van és nagyrészt mindenki ugyanezt mondta. egyedül még azt nem tom h a bgsa_upload fájlt mire csinálja, mert azt is minden bekapcsolásnál csinál egyet, valamiféle beállításokat vagy ilyesmit katalogizál sztem. egyedül már csak annyi a problémám h mikor ezt a fájlt csinálja, akkor nem tudom csak ugy simán a gépre csatlakoztatni a telefont, mert ez a cucc használja a kártyát és megkéne várnom míg befejezi. hát én azt nem szoktam megvárni, telefonból kártya ki, kártya be és már működik is :D ennyi a hátránya :S

walaki01: nekem a telefonnal ugy különösebb szoftveres problémám nincs, nem kapcsol ki, semmi ilyesmi. a szoftverfrissítést nem javaslom, mert a garancia elvész, ugyanis ha frissítesz, angol nyelvű lesz, addig megvan a garancia, ha viszont a magyar nyelvet rárakod, akkor elvész. én így tudom. ha a telefon működik rendesen, akkor fölösleges a frissítés, különösebb újításokat ugyse tapasztalna utánna, ami sztem elhanyagolható egy ilyen középkategóriás telefonnál.
fuck off ,,!,, (O.o) ,,!,,
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”