Nokia C3-01

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Sayon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-22 hétf. 13:59:51
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Sayon »

Hali :) olvastam a gondodat a biztonsági kóddal kapcsolatban. esetleg megpróbálhatod a software resetet ami az én telómon konkrétan mindent vissza állított gyárira. nálam ez működött hogy *#7370# ezt próbáld meütni neki fő képernyőn hátha jó kombó... :)
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sayon írta:Hali :) olvastam a gondodat a biztonsági kóddal kapcsolatban. esetleg megpróbálhatod a software resetet ami az én telómon konkrétan mindent vissza állított gyárira. nálam ez működött hogy *#7370# ezt próbáld meütni neki fő képernyőn hátha jó kombó... :)
Ezzel csak az a gond, hogy a reset előtt kéri azt a biztonsági kódot, amiről a tulajnak fogalma sincs. Esetleg megpróbálható, a szoft frissítése, vagy újra telepítése. Egyes készülékeknél, visszaáll a bizt kód az alapra. Persze nem garantálom, hogy ennél a telónál visszaáll.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Sayon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-22 hétf. 13:59:51
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Sayon »

hm érdekes... én ahányszor beütöm azonnal figyelmeztet hogy minden vissza áll alaphejzetbe, pedig nekemis aktiv a biztonsági kódom...de nem kéri. jó szerintem ez a teló egy célbalövöldésnél max 2pálcát érhet.... nagyon szeretnék megszabadulni tőle, de esélyem nincs rá.
Sayon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-22 hétf. 13:59:51
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Sayon »

Szerintem egyébként úgy a legegyszerűbb ahogy mondod, újra kell rakni rá a szoftwerést... :D az tuti megoldja. nekem is meg oldotta mikor a híváslistát nem tudtam ki törölni. be vittem a tré mobilhoz, a csákó 20perc alatt helyre tette. Azóta sem kedvelem jobban ez ta mocskot... :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sayon írta:Szerintem egyébként úgy a legegyszerűbb ahogy mondod, újra kell rakni rá a szoftwerést... :D az tuti megoldja. nekem is meg oldotta mikor a híváslistát nem tudtam ki törölni. be vittem a tré mobilhoz, a csákó 20perc alatt helyre tette. Azóta sem kedvelem jobban ez ta mocskot... :D
Egy dolgot azért nem szabad elfelejteni! A T-nél, mint az összes forgalmazó szolgáltatónál, megvannak azok a progik, amivel az általuk forgalmazott összes mobil típus biztonsági kódját ki tudják olvasni. Persze, ez is, mint szinte minden, fizetős szolgáltatás, pár ezrest kérnek érte. De ugyanezt, tudtommal, minden olyan GSM szerviz meg tudja tenni, amelyik rendelkezik, un. boxszal. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Flajsz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-07-24 vas. 19:17:31
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Flajsz »

Hali én júniusba vettem a t.-nél a telót ,azóta volt kijelző cserém és még mindíg néha van,hogy nem érinkezik a kijelző.Az a baj,hogy már frissitettem volna a szoftvert de nem engedi.Már bánom,hogy ezt a készüléket választottam! :duhos2:
phermous
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-04-22 pén. 11:22:13
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: phermous »

Sziasztok!

rég jártam erre, a telenornál mostanában vált elérhetővé a 06.05-ös sw, amit fel is tettem és lekopogom, eddig rendben van. Végigolvastam a hsz-eket, azt hiszem elég nagy szerencsém van ezzel a készülékkel, mivel az első három napjától eltekintve, nem nagyon volt vele bajom, akkor meg jött a 06.00-ás update, ami a spontán fagyásokat megoldotta.
Navi ügyben annyi történt azóta, hogy tudtommal egyes S40-esekre már létezik navigáció (http://mobilarena.hu/hir/nokia_maps_ser ... ra_is.html) , de ha jól tudom a nokia ezt nem szeretné mindre elérhetővé tenni (sajnos). Én amúgy a Foursquare térképét szoktam használni, ami ugyan csak térkép, de ezt találtam a legjobbnak eddig a java-sok közül.
minden jót
esel64
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011-11-07 hétf. 17:21:03
Készüléktípus: N86 8MP
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: esel64 »

Én most vásároltam egy ilyen telefont. Sikerült felfrissítenem 7.15-e. Alapvetően nekem tetszik, nem kell várni tőle olyan dolgokat amiket nem tud ez a platform. Arra ott vannak a komolyabb telefonok. Mint minden érintőkijelzőre erre is vigyázni kell. É olyan problémával találkoztam, hogy ha fülhallgatót dugtam rá, és kihúzom nem tűnik el a statusbaron a jel, és úgy érzékeli, hogy még mindig be van dugva. Csak újra indítással tűnik el a jel. Esetleg valakinek erre vonatkozólag van-e hasonló tapsztalata, vagy lehet, hogy hardveres hiba lehet?
soli88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-01-16 hétf. 20:52:11
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: soli88 »

Sziasztok!
Nekem szinte ugyanaz a problémám, mint "tojasosnokedlinek" az érintője megfőtt, vagyis mindig elcsúszik balra és a jobb oldalát nem érzékeli, hogy nyomom, már járt szervizben, de ott szó szerint nyomorékok, mert egy kijelzővédő fóliát én is feltudok rá ragasztani, volt már szoftverfrissítés v6.05-re, kalibrálás, gyárira visszaállítás mindent, kb. 10x majdnem földhöz vágás is :) , de semmi... úgyhogy jól benéztem ezt a telefont... :weep:
Mondjuk jó kis teló lenne, mert (nekem) nem fagy ki, gyors, szép, esztétikus, mindent tud amire nekem szükségem van, sztem a kamerája is tetszetős képet csinál, fém hátlap-előlap, jól elhelyezett gombok és a legjobb a vaku, amit ZSEBLÁMPA!!! funkcióként is lehet használni, imádom és nem értem egy ilyen apróságot miért nem raknak minden telóba!!! :whaaa:
De ezek mind lehetnek szuperek, ha a telefon használhatatlan az érintője miatt... :!: ...eddig szinte csak Nokiáim voltak, viszont ezt nem tudom hol gyártják, de tuti nem "igazi" Nokia már, mert ennek inkább ne legyen a neve Nokia, hanem inkább legyen Szégyen!!! :wacko:
Ui: jah majdnem elfelejtettem a legviccesebbet az érintővel kapcsolatban, hogy mikor kb 1-2 napig használhatatlan, akkor utána semmilyen hozzápiszkálás nélkül egyszer csak magától megjavul és több órára működőképes lesz és semmi baja, aztán kezdődik minden elölről...!!! :lol:
hami82
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012-01-17 kedd 18:21:22
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: hami82 »

Sziasztok!


hmmm...sajnos én is befaragtam a nokia c3-01-emmel, tavaly augusztusban vásároltam, nem is volt vele semmi ognd kb. 2,5 hónapig, utána elkezdődött a kijelzőhiba, nekem semmire nem reagált, még a bill. zárat sem tudtam feloldani, nagyon gáz volt:S. Elvittem a bolta, ahol vettem, elküldték szervízbe. kb. 1,5 hét után jöt az sms., hogy elkészült a készülék. Átvettem és működött. A javítási papírjára "mechanikus hiba" volt feltüntetve, de erről az eladó sem tudott mondani semmit, természetesen egy szép új fóliát ragasztottak a kijelzőre..:D Ezután ismét eltelt kb 2 hónap, karácsony után ismét ugyan az a hiba előjött, elősször csak nem azt a parancsot hajtotta végre, amire "mutattam", majd 1-2 óra után már semmire nem reagált...így ismét beadtam a boltba, ahonnan a szervízbe küldték..12.30-án, a telefon még azóta sem érkezett meg, kicsit kezdek dühös lenni :duhos2: és már-már ott tartok, hogy bánom a vásárlást :shock:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”