Nokia C3-01

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

hkornel12 írta:Lehet erre az S40-re programokat telepítgetni, mint pl. ébresztőóra stb, vagy ez egyáltalán nem enged semmit? E51-ről készülnék váltani de a Nokia jelenlegi kínálata a középkategóriában elég silány.
Gondolom navigációt nem lehet rakni rá.
Hát ha symbianról szeretnél váltani akkor elég visszaesésnek fog tűnni,főleg ha sok progit használsz.
S40-re elég szegényes a választék és azok is csak java alapúak ami nem egy nagy tűz.
Fentebb is írtam,hogy navigációt eddig nem leltem rá. Bár olvastam valahol,hogy a Nokia nagy változásokat ígér az S40-es platformra.
Többek közt navit is ígérnek rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tojasosnokedli 2011-07-05 kedd 19:58:51-kor.
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

Előjött az első és elég nagy hiba. :angry:
Az érintő kijlező szerintem megadta magát.
Hol érzékeli az érintést hol nem.
Sw-t újraraktam,kijelző újrakalibrálva ... semmi. Többször újraindítottam de max csak egy kis ideig működik rendesen. :weep:
Óriási csalódás mert nagyon szerettem ezt a típust. :confused3:
Szerencse,hogy van rá 2 év Nokia garancia így megy a szervizbe ...
Aztán meg piacra dobom ...
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

Nos. Ma elhoztam a szervizből a telefont. Kijelző csere volt. Sejtettem,hogy ez volt a baja. :smartass:
Most ismét működik. :taps1:
Kérdeztem az eladót,hogy mennyire tré ennek a típusnak a kijelzője. Nem mondott semmi biztatót. :confused2:
Azt mondta,ez a típus eléggé hajlamos a kijelző hibára. Sokat visznek vissza belőlük. :shock:
Azt is megkérdeztem,hogy mennyi az esély arra,hogy ismét találkozunk ezzel a problémával. 50-50%-ot mondott.
Általában sikerül elsőre helyrehozni a hibát. :crazy:
Remélem én is ebbe a kategóriába tartozom és nem kell újra bevinnem ilyen problémával ... így is nagyon gondolkodom,hogy eladom és mást veszek ... de azért próbálok kitartani mert ezt leszámítva nagyon tetszik a készülék. :yes:
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

Ismét jelentkezem ... bár úgy látom szinte csak én írok ebbe a fórumba ... és sajnos ismét nem dícsérni jöttem .. :confused3:
Tegnap ismét szervizbe vittem a telót. :censored:
Most a mikrofon halt be rajta. Katasztrófa ez a telefon .. pedig mennyire tetszet ...
Valahogy nagyon belenyúltam ebbe a szériába. Most már tényleg piacra megy ha visszaérkezik. Nem görcsölök vele tovább.
Béke poraira ... :ras:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tojasosnokedli írta:Ismét jelentkezem ... bár úgy látom szinte csak én írok ebbe a fórumba ... és sajnos ismét nem dícsérni jöttem .. :confused3:
Tegnap ismét szervizbe vittem a telót. :censored:
Most a mikrofon halt be rajta. Katasztrófa ez a telefon .. pedig mennyire tetszet ...
Valahogy nagyon belenyúltam ebbe a szériába. Most már tényleg piacra megy ha visszaérkezik. Nem görcsölök vele tovább.
Béke poraira ... :ras:
Lehet tényleg csak egy hibás darabot fogtál ki, azért szenvedsz vele ennyit.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
phermous
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-04-22 pén. 11:22:13
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: phermous »

Az enyém, továbbra is hiba nélkül megy, bár asszem akkor le kell kopogni :S Kijelző rendben, 6-os sw fut rajta. Aksi továbbra is gyenge, de ez orvosolható pót aksival, autós töltővel, stb...
Flajsz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-07-24 vas. 19:17:31
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Flajsz »

Üdv.mindenkinek tudja-e valaki,.hogy a 6.00 verzió mennyire jó,érdemes-e v 05.60 verziót frissiteni?
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

Tegnap kaptam az értesítős sms-t miszerint ismét kész a készülék. :taps1:
Ilyen téren le a kalappal a szerviz előtt. :Notworty:
Gyorsan dolgoznak. Bár már volt rossz tapasztalatom is velük sajnos.
Csütörtökön megyek be érte ... kíváncsi leszek ... :whistle:
tojasosnokedli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-04-18 hétf. 12:42:19
Készüléktípus: Nokia C3-01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: tojasosnokedli »

tojasosnokedli írta:Tegnap kaptam az értesítős sms-t miszerint ismét kész a készülék. :taps1:
Ilyen téren le a kalappal a szerviz előtt. :Notworty:
Gyorsan dolgoznak. Bár már volt rossz tapasztalatom is velük sajnos.
Csütörtökön megyek be érte ... kíváncsi leszek ... :whistle:

Nos. Elnézést a kései beszámolóért de az utóbbi időben tele volt a brokim mindennel. :down:
Szóval az történt,hogy csütörtökön bementem az Új Udvar bevásárlóközpontban levő Nokia boltba. Készüléket átvettem. Kérdem az ügyintézőt szabad-e tudni mit csináltak javítás címén. Mondja persze, rá is írták. Sw frissítést hajtottak végre. :hmm2:
Elcsodálkoztam hisz nem sokkal ezelőtt adta vissza a szerviz a készüléket és a kijelző csere mellé felrakták a legújabb sw-t is (bár az már nekem is fent volt mikor bevittem). :wacko:
Mondom emberemnek azért kipróbálnám mielőtt távozom.
Sim be,telefon bekapcs,páromat hívom .... éééééés ugyanaz a hibajelenség amivel bevittem. :whaaa: :whaaa: :whaaa: :whaaa: :whaaa: :whaaa: :whaaa: :whaaa:
Agygörcsöt kaptam és olyan dührohamot,hogy azt hittem kinyírok valakit ..... :angry: :angry: :angry: :duhos2: :duhos2:
Csávó látta,hogy nem vagyok beszámítható állapotban így egyből felajánlotta,hogy küldi vissza a szervizbe de csak hétfőn.
Mondtam neki,szó se róla majd én bemegyek az Arany János utcai fő és egyben egyetlen szervizükbe.
Át is haladtam ahol a nyikhaj gyíkarc próbált hülyének nézni. Kérdem tőle,nem nézik meg,hogy milyen hibával küldik be a készüléket illetve ha megjavították akkor nem nézik meg sikerült-e ? :evil: A válasz annyi volt: megnéztük és jó volt. :ras:
Aztán szót szó követett de közöltem vele,hogy azonnal küldjék fel a központi szervizbe Szombathelyre és nézzék meg mi a frász van ezzel a csodával.
Ez lett a végszó.
Most megint várok. 1-1.5 hetet mondtak mire visszaér.
These users thanked the author tojasosnokedli for the post:
Aga (2011-08-05 pén. 13:30:32)
Rating: 2.63%
Aga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-05 pén. 09:51:49
Készüléktípus: c3 01
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Aga »

Hali
Én meg pont most vettem egy T-mobilost, kicsit lelombozódtam :( . Nekem sem engedi a frissítést, de lehet nem is erőltetem ezek után.
Aga
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”