Nokia C3-01

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Aga írta:Hali
Én meg pont most vettem egy T-mobilost, kicsit lelombozódtam :( . Nekem sem engedi a frissítést, de lehet nem is erőltetem ezek után.
Aga
Ha nincs új fw, nem is fogja engedni. Viszont ha kijön akkor menni fog. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Aga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-05 pén. 09:51:49
Készüléktípus: c3 01
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Aga »

Köszi, megnéztem, a v.05.60 van rajta. A Nokia azt írja, hogy van 06.0 -s.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Aga írta:Köszi, megnéztem, a v.05.60 van rajta. A Nokia azt írja, hogy van 06.0 -s.
Sőt már van 6.2 és 6.5 is a Navifirm szerint. Ha szolgáltatónál vetted, vidd be és kérd, hogy frissítsék. Persze, ha nincs vele gond, akkor inkább ne forszírozd a dolgot, mert állítólag az S40-es telók nem hogy javulnának a frissítéssel, hanem egyre butábbak lesznek. :wacko:
These users thanked the author Walaki01 for the post:
Aga (2011-08-05 pén. 22:36:19)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Aga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-08-05 pén. 09:51:49
Készüléktípus: c3 01
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Aga »

Köszi, inkább hagyom akkor.
Sayon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-22 hétf. 13:59:51
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Sayon »

Sziasztok. Egy kis segítség kéne ha tudtok... Pár hónapos a c3-1es készülékem,amit már 298716419 szer a falnak csaptam volna, ha nem írtam volna alá két évet pluszban miatta. Kívülről nagyon kis csinos visszafogott dizájnos teló, de szerintem egy kupac kutya izé... Hol is kezdjem?: az hagyján hogy tele pakolja a micro sd-t felesleges cuccokkal mikor megnézed a képeket, vagy zenét hallgatsz,amit aztán törölhetsz ki nehogy megteljen a kártyád,
hogy a kijelzőjét napsütésnél alig látod,meg néha nem is érzékel rendesen,csak topog egy helyben,hogy néha re-startol használat közben,aminek a következménye sok esetben az hogy elszáll az egész mentett felhasználói beállítás, kezdheted elölről,csengőhang, téma, üzenetjelző hang egyebek... De pár napja történt a legdurvább, híváslista törlésnél lefagyott,majd pár perc múlva úgy nézett ki hogy minden rendben,annyi kis gebasszal,hogy benne maradt egy név a listán, se időpont, se dátum mellette. Namost mikor ki akarom törölni, azt írja rá hogy :ÉRVÉNYTELEN MEMÓRIAHELY... köszi nokia . tehát valahova úgy bemásolta hogy azt szerintem csak szervizben lehet kiszedni. már megpróbáltam a *#7370# software reset kódot ami letörölte az egész telómat, csak azta kis bibit hagyta benne ami miatt beütöttem. Még garanciális. lehet hogy csak ez az egy módja van? vigyem szervizbe? akkor szerintem hetekig leszek teló nélkül . ha Van ötletetek, szivesen fogadok minden javaslatot. Köszi előre is :) üdv
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sayon írta:Sziasztok. Egy kis segítség kéne ha tudtok... Pár hónapos a c3-1es készülékem,amit már 298716419 szer a falnak csaptam volna, ha nem írtam volna alá két évet pluszban miatta. Kívülről nagyon kis csinos visszafogott dizájnos teló, de szerintem egy kupac kutya izé... Hol is kezdjem?: az hagyján hogy tele pakolja a micro sd-t felesleges cuccokkal mikor megnézed a képeket, vagy zenét hallgatsz,amit aztán törölhetsz ki nehogy megteljen a kártyád,
hogy a kijelzőjét napsütésnél alig látod,meg néha nem is érzékel rendesen,csak topog egy helyben,hogy néha re-startol használat közben,aminek a következménye sok esetben az hogy elszáll az egész mentett felhasználói beállítás, kezdheted elölről,csengőhang, téma, üzenetjelző hang egyebek... De pár napja történt a legdurvább, híváslista törlésnél lefagyott,majd pár perc múlva úgy nézett ki hogy minden rendben,annyi kis gebasszal,hogy benne maradt egy név a listán, se időpont, se dátum mellette. Namost mikor ki akarom törölni, azt írja rá hogy :ÉRVÉNYTELEN MEMÓRIAHELY... köszi nokia . tehát valahova úgy bemásolta hogy azt szerintem csak szervizben lehet kiszedni. már megpróbáltam a *#7370# software reset kódot ami letörölte az egész telómat, csak azta kis bibit hagyta benne ami miatt beütöttem. Még garanciális. lehet hogy csak ez az egy módja van? vigyem szervizbe? akkor szerintem hetekig leszek teló nélkül . ha Van ötletetek, szivesen fogadok minden javaslatot. Köszi előre is :) üdv
Szia!
Ments le róla minden adatot, aztán nyugodtan vidd be a szervizbe. Az előfizus teló helyett kötelesek a javítás idejére,hasonló tudású csere készüléket biztosítani. A lementést azért ajánlom, mert, ha szoftot frissítenek, esetleg a készüléket , vagy valamelyik fő egységét cserélik, előfordulhat, hogy minden adat elveszik róla.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Sayon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-08-22 hétf. 13:59:51
Készüléktípus: Nokia C3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: Sayon »

Szia mivel elég új vagyok,itt köszönöm meg a tippet :). ettől féltem. jobb szeretem magam orvosolni a dolgokat, de aszem nemlesz más választásom,főleg hogy még garanciális. csak nem szeretek veszekedni mikor hülyének néznek...Már bánom hogy ezt választottam, de nem volt sok lehetőség, és nincs is mit csodálkozni,ha az ember ingyen kap telefont,akkor benne van a pakliban hogy olyat kap hogy nyulat fog :D jó kis 6300ás nokiám hüpp :(
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: apeelme »

van egy ilyen telóm, páromé volt sokáig, cseréltem benne SIMet és már bekapcsoláskor biztonsági kódot kér amire természetesen NEM emlékszik a hölgyike! A gyári 12345-t próbáltam nem az! De most szólt hogy jah azt megváltoztatta...grrrr :evil: :evil: :evil: :duhos2:
kisütném az agyát ha kell csak tűnjön el...mármint a telónak ;)
segítsetek!!!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: potter55 »

apeelme írta:van egy ilyen telóm, páromé volt sokáig, cseréltem benne SIMet és már bekapcsoláskor biztonsági kódot kér amire természetesen NEM emlékszik a hölgyike! A gyári 12345-t próbáltam nem az! De most szólt hogy jah azt megváltoztatta...grrrr :evil: :evil: :evil: :duhos2:
kisütném az agyát ha kell csak tűnjön el...mármint a telónak ;)
segítsetek!!!
Azt csak egy drága eszközzel, box-szal lehet kiütni belőle. Vagy elviszed egy szervizbe vagy kérdezd meg Macika tagot pü-ben.
These users thanked the author potter55 for the post:
apeelme (2011-11-01 kedd 17:57:33)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
apeelme
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010-10-17 vas. 10:38:56
Készüléktípus: Nokia E50
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C3-01

Hozzászólás Szerző: apeelme »

köszönöm írtam neki!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”