Nokia 6280

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
eve58
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-07-24 szomb. 20:16:49
Készüléktípus: Nokia 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280-hoz MobiPocket Reader

Hozzászólás Szerző: eve58 »

potter55 írta:
eve58 írta:Sziasztok!
Segítséget kérek!
Nokia 6280-al kompatibilis MobiPocket Readerhez hol lehet hozzájutni?
Létezik ilyen?
Ami itt fent van javás telefonhoz, az nem működik rajta sajnos :roll:
Szerintem csak az van ami itt fent van. De van egy olyan program, amivel lehet javás könyveket készíteni, azt kipróbálhatod. PL ez :jobbra: Book Reader Tequilacat.

Ne tedd fel két helyre ugyanazt a kérdést, mert nem szabad. A másikat töröltem.
Bocsánat...köszönöm a törlést - én is megpróbáltam, mikor felfedeztem, hogy van 6280-as téma is - de én nem tudtam :confused2:

A TequilaCat-et ismerem, használom is, csak többszáz .prc formátumú e-bookkal rendelkezem a számítógépen, és nem tudom, hogy lehet belőlük kinyerni a text fájlt (copy-paste módszeren kívül - de az meg picit babrás), hogy a Tequila számára is "emészthető" legyen... (esteleg egy ilyen konverter is jó lenne - de hát csak olyat találtam, ami .prc-be konvertál - belőle nem :wacko:
Ugyan a pluginok közt látom a TC programban, hogy elvileg létezik a .prc-hez is modul, csak nem találom, honnan lehetne beszerezni :hmm2: ott pedig inaktív - tehát nincs benne, csak jelölve van, hogy lehetne...
Ha ebben tudnál segíteni esetleg, azt is megköszönném :D Már rojtosra vertem a billetyűket "guglizással" - de eredménytelenül :sad:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6280-hoz MobiPocket Reader

Hozzászólás Szerző: potter55 »

eve58 írta: Bocsánat...köszönöm a törlést - én is megpróbáltam, mikor felfedeztem, hogy van 6280-as téma is - de én nem tudtam :confused2:

A TequilaCat-et ismerem, használom is, csak többszáz .prc formátumú e-bookkal rendelkezem a számítógépen, és nem tudom, hogy lehet belőlük kinyerni a text fájlt (copy-paste módszeren kívül - de az meg picit babrás), hogy a Tequila számára is "emészthető" legyen... (esteleg egy ilyen konverter is jó lenne - de hát csak olyat találtam, ami .prc-be konvertál - belőle nem :wacko:
Ugyan a pluginok közt látom a TC programban, hogy elvileg létezik a .prc-hez is modul, csak nem találom, honnan lehetne beszerezni :hmm2: ott pedig inaktív - tehát nincs benne, csak jelölve van, hogy lehetne...
Ha ebben tudnál segíteni esetleg, azt is megköszönném :D Már rojtosra vertem a billetyűket "guglizással" - de eredménytelenül :sad:
Én is csak ezt találtam a google-val :jobbra: link. (prc to txt converter írtam be a google-ba). Ha jó tudsz angolul akkor talán segíthet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
eve58
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-07-24 szomb. 20:16:49
Készüléktípus: Nokia 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280-hoz MobiPocket Reader

Hozzászólás Szerző: eve58 »

potter55 írta:
eve58 írta: Bocsánat...köszönöm a törlést - én is megpróbáltam, mikor felfedeztem, hogy van 6280-as téma is - de én nem tudtam :confused2:

A TequilaCat-et ismerem, használom is, csak többszáz .prc formátumú e-bookkal rendelkezem a számítógépen, és nem tudom, hogy lehet belőlük kinyerni a text fájlt (copy-paste módszeren kívül - de az meg picit babrás), hogy a Tequila számára is "emészthető" legyen... (esteleg egy ilyen konverter is jó lenne - de hát csak olyat találtam, ami .prc-be konvertál - belőle nem :wacko:
Ugyan a pluginok közt látom a TC programban, hogy elvileg létezik a .prc-hez is modul, csak nem találom, honnan lehetne beszerezni :hmm2: ott pedig inaktív - tehát nincs benne, csak jelölve van, hogy lehetne...
Ha ebben tudnál segíteni esetleg, azt is megköszönném :D Már rojtosra vertem a billetyűket "guglizással" - de eredménytelenül :sad:
Én is csak ezt találtam a google-val :jobbra: link. (prc to txt converter írtam be a google-ba). Ha jó tudsz angolul akkor talán segíthet.
Köszönöm, ugyan ez sem lendített túl nagyot rajtam, mert sajnos a teszt azt dobta, hogy ezek a .prc-k nem igazi DOC fájlok, és csak azokra érvényes az a módszer :wacko:
Azért mégegyszer köszönöm, és keresgélek tovább. :cry2:
Avatar
monostorimate
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-03-21 vas. 14:07:15
Tartózkodási hely: Géderlak
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: monostorimate »

Sziasztok érdeklődnék hogy tud e valaki átvezető szallagkábelt ehez a típushoz? met nem müködik a telő a töltést veszi de nem kapcsol be ha teljesen lemerül csak ritkán és nem merem kikapcsolni sem köszönöm a válaszokat
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: potter55 »

monostorimate írta:Sziasztok érdeklődnék hogy tud e valaki átvezető szallagkábelt ehez a típushoz? met nem müködik a telő a töltést veszi de nem kapcsol be ha teljesen lemerül csak ritkán és nem merem kikapcsolni sem köszönöm a válaszokat
Keresd meg strust vagy Macika tagot pü-ben.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
tade15
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-09-22 szer. 15:07:40
Készüléktípus: Huawei Ascend G300
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: tade15 »

Üdv urak.Van egy ilyen telóm pntosabban 6288 áll a szekrényben vagy 1 éve,és most szükségem lenne rá.Viszont Pannonos és függetleniteni kéne.Tud valaki segiteni?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: laci64 »

tade15 írta:Üdv urak.
Csak GSM üzletben. Itt nem foglalkozunk függetlenítéssel.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
tade15
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-09-22 szer. 15:07:40
Készüléktípus: Huawei Ascend G300
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: tade15 »

laci64 írta:
tade15 írta:Üdv urak.
Csak GSM üzletben. Itt nem foglalkozunk függetlenítéssel.
Köszi.
rawen18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-02-20 szomb. 18:21:43
Készüléktípus: 5800xp
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: rawen18 »

Sziasztok nekem olyan problémám lenne a 6280-asal hogy nincs térerőm de mindig volt minden hol egyik napról a másikra elment nagyon ritkán egy nap egyszer 2 percig visszajön! A simkártyával nincs gond márt másik telóba mükxik! Szalag hiba lenne vagy milehetmég vele??? előre is köszönöm!
Avatar
Parpo86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018-09-20 csüt. 15:28:58
Készüléktípus: Redmi Note 9 Pro
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: Parpo86 »

Sziasztok, nemrégiben elkezdtem régi nokiákat gyüjtögetni és 1 olyan gondom lenne Nokia 6280 RM-78 nincs meg véletlenül valakinek lementve a legutolsó magyar független product codos rom? Mióta nincs microfos sem nokia adatbázis lehetetlen a régi telefonokat magyarosítani házilag. A nokia e5-00 hoz találtam, e7-00 találtam de 6280 hoz nincs. Válaszokat és segítséget előre is köszönöm.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”