Nokia 6280

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
Bris
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 15:37:51
Készüléktípus: 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: Bris »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni téma telepítéshez! 6280 a kicsikém:)és olyan témát kerestem hozzá amin középen animált nagy óra van de valami hiba van mert azt írja amikor aktíválom hogy 1 vagy több elem nem müxik.És nem is rakja ki az órát csak a menü változik meg.nikeclock - nth- ról van szó.a telóm ( S43-series S40)3rd. van valakinak 5lete mi lehet a gond?köszi:)
gondiadam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 13:49:37
Készüléktípus: 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: gondiadam »

Sziasztok! Nekem is Nokia 6280-am van, de most ment tönkre rajta a kamera. Szervizben azt monták vezérlő IC hibás, 10000 ft lenne megcsinálni. Nem lehet ezt az alkatrészt egyszerűen kicserélni? Mert pl. Vaterán, Ebayen sok alkatrész van. Köszi előre is!
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

gondiadam írta:Sziasztok! Nekem is Nokia 6280-am van, de most ment tönkre rajta a kamera. Szervizben azt monták vezérlő IC hibás, 10000 ft lenne megcsinálni. Nem lehet ezt az alkatrészt egyszerűen kicserélni? Mert pl. Vaterán, Ebayen sok alkatrész van. Köszi előre is!
Milyen szervizbe mondták ezt neked? :D
Szerintem csak a kamera modul ment gajra.... És csak le akartak húzni.... Kamera modult nem nehéz kicserélni...
Ha gondolod akkor ránézhetek én is, hogy mi lehet a baja ;) (írj privit)
Kép
Kép
Najim
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009-05-15 pén. 17:34:55
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: Najim »

valaki tudja hogy lehet szoftverfrisiteni?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: Macika »

Najim írta:valaki tudja hogy lehet szoftverfrisiteni?
Igen.
Phoenix-szel. Van topic róla, elolvasod, hogyan kell.
Vagy - ha nem érzel affinitást Magadban hozzá - elviszed valakihez, akinek van hozzá box-a és mondjuk 1500 Ft-ért megcsinálja Neked 10 perc alatt, megvárhatóan...
uLoop
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 16:18:37
Készüléktípus: Nokia 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: uLoop »

Valaki tud erre a telóra videó lejátszó programot? A gyári viszonylag jó, megy rajta az mpeg4+aac hang, de van egy elég zavaró hiányossága: nem lehet előre/hátra tekerni a videóban, illetve egy picit szaggat is néha. Kerestem, de mindenhol csak S60ra való videó lejátszót találtam.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: potter55 »

uLoop írta:Valaki tud erre a telóra videó lejátszó programot? A gyári viszonylag jó, megy rajta az mpeg4+aac hang, de van egy elég zavaró hiányossága: nem lehet előre/hátra tekerni a videóban, illetve egy picit szaggat is néha. Kerestem, de mindenhol csak S60ra való videó lejátszót találtam.
Én találtam javás videólejátszót: mvideo. Próbáld ki hátha lehet benne tekerni, de a minősége a videónak szerintem ugyanaz marad. Talán ha kisebb felbontásba raknád rá a videókat (320x240) akkor nem szaggatna a videó.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
uLoop
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 16:18:37
Készüléktípus: Nokia 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: uLoop »

potter55 írta:
uLoop írta:Valaki tud erre a telóra videó lejátszó programot? A gyári viszonylag jó, megy rajta az mpeg4+aac hang, de van egy elég zavaró hiányossága: nem lehet előre/hátra tekerni a videóban, illetve egy picit szaggat is néha. Kerestem, de mindenhol csak S60ra való videó lejátszót találtam.
Én találtam javás videólejátszót: mvideo. Próbáld ki hátha lehet benne tekerni, de a minősége a videónak szerintem ugyanaz marad. Talán ha kisebb felbontásba raknád rá a videókat (320x240) akkor nem szaggatna a videó.
Pont annyi felbontásba van,a bitrátát is próbáltam lejjebb venni, de csak blokkos lett minden, úgyanúgy eldobál néha képkockákat. A program amit linkeltél sajnos nem igazán működik, ha megpróbálok lejátszani valamit errort dob, próbáltam olyan videóval amit a telefonnal vettem fel, ott javax.microedition.media.MediaException:Invaild locator hibaüzenet, a gépről áttett videónál meg java.lang.IllegalArgumentException:Unsupported mode fogoadott. :confused2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: potter55 »

uLoop írta: Pont annyi felbontásba van,a bitrátát is próbáltam lejjebb venni, de csak blokkos lett minden, úgyanúgy eldobál néha képkockákat. A program amit linkeltél sajnos nem igazán működik, ha megpróbálok lejátszani valamit errort dob, próbáltam olyan videóval amit a telefonnal vettem fel, ott javax.microedition.media.MediaException:Invaild locator hibaüzenet, a gépről áttett videónál meg java.lang.IllegalArgumentException:Unsupported mode fogoadott. :confused2:
Hát akkor csak gyári lesz sajnos.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
uLoop
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-07-30 csüt. 16:18:37
Készüléktípus: Nokia 6280
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6280

Hozzászólás Szerző: uLoop »

potter55 írta:
uLoop írta: Pont annyi felbontásba van,a bitrátát is próbáltam lejjebb venni, de csak blokkos lett minden, úgyanúgy eldobál néha képkockákat. A program amit linkeltél sajnos nem igazán működik, ha megpróbálok lejátszani valamit errort dob, próbáltam olyan videóval amit a telefonnal vettem fel, ott javax.microedition.media.MediaException:Invaild locator hibaüzenet, a gépről áttett videónál meg java.lang.IllegalArgumentException:Unsupported mode fogoadott. :confused2:
Hát akkor csak gyári lesz sajnos.
Kösz azért.
Úgy néz ki sikerült megoldanom a szaggatás problémáját, valószínűleg a magas(30fps) képkockasebesség volt a bűnös, ugyan néha eldob egy-két framet, de sokkal kevesebbet. Amúgy ha valamilyen ritka formátumba/ból kellene átkódolni valamit javaslom mindenkinek a SUPER nevű ingyenes programot, tud muxolni/demuxolni, nagyon sok formátumot ismer,van benne egy nagyon hasznos videó analizáló(kiírja a konténer, videocodec, audiocodec típusát, bitrátát, felbontást, mintavételi frekvenciát, stb.), lejátszóként is működik.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”