Nokia C3

Nokia S4x szériával foglalkozó témák
andris1800
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-07-23 csüt. 14:22:10
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: andris1800 »

Köszönöm sikerült vissza állítani most már mindenből egy van. bár még így se lehet beállítani hogy mi legyen a kezdőlap de még keresgélek azért.
szili
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-03-12 hétf. 17:05:14
Készüléktípus: C3-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: szili »

Helló
Egy nemrég kezdődött problémára szeretnék megoldást találni, vajon miért csinálja a C3-00?

-kb. 1 hónapos készülék
-vodafone előfizetéssel
-szoftvere: Variant:87.04
-gyári téma beállitás

Két-három napja vettem észre hogy amikor az automata bill.zár (10sec.) bekapcsol elalszik a kijelző. Majd fél perc elteltével úja felvillan és kb. 1 percig úgy is marad, majd elalszik. És folyamatosan ezt csinálja...
Szoftver frissités, és gyári beállitások visszaállitásán túl vagyok, de nem szűnt meg.
Kérdésem hogy találkozott e valaki ilyennel már, és ha igen mi lett a telefonnal?

Üdv szili
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

szili írta:Helló
Egy nemrég kezdődött problémára szeretnék megoldást találni, vajon miért csinálja a C3-00?

-kb. 1 hónapos készülék
-vodafone előfizetéssel
-szoftvere: Variant:87.04
-gyári téma beállitás

Két-három napja vettem észre hogy amikor az automata bill.zár (10sec.) bekapcsol elalszik a kijelző. Majd fél perc elteltével úja felvillan és kb. 1 percig úgy is marad, majd elalszik. És folyamatosan ezt csinálja...
Szoftver frissités, és gyári beállitások visszaállitásán túl vagyok, de nem szűnt meg.
Kérdésem hogy találkozott e valaki ilyennel már, és ha igen mi lett a telefonnal?

Üdv szili
Szia!
Mivel a készülék 1 hónapos, azaz garanciás, vidd be az üzletbe ahol vetted! Kötelesek elküldeni javításra, ha náluk is jelentkezik a hiba. Mint írtad előfizetéses, tehát a javítás idejére még csere készüléket is kell adniuk. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
69tony
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-05-23 szer. 01:26:24
Készüléktípus: Nokia c3
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: 69tony »

Hali, segítenétek h mi lehet az opera minimmel? Nem tud csatlakozni vele, újratelepítettem de semmi. Ötlet?
69tony
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-05-23 szer. 01:26:24
Készüléktípus: Nokia c3
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: 69tony »

Ja, idő közben tudtam vele wlannal csatlakozni, de csak azzal. Van mobilnetem, rámegyek h vodafone wap1 és nem tud csatlakozni... Ez a 6.5 operára vonatkozik. Az alap beépített buta opera az megy, valamint youtube- ra azt írja h a kapcsolat megszakadt. Wifivel megy, am nem, szerintetek?
Santos93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011-02-02 szer. 19:27:45
Készüléktípus: N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: Santos93 »

Sziasztok!Nekem is ilyen telefonom van tegnap óta.voda kártyám van de a teló független.net van rajta a gxári opera megy is nekem de alkalmazásokkal nem csatlakozik.pl közösség meg ilyenek.Még wifivel semq!!Mi lehet a gond?
puntoszoli
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-09-09 vas. 13:24:31
Készüléktípus: Nokia c3-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: puntoszoli »

Hali nekem olyan segitség kellene hogy nokia c3-01 van de nem tudok youtubozni mert a videokat nem jeleniti meg csak hang van de kép nincs jo lenne ötletek hogy mit lehet csinálni?????
Avatar
Byrone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-03-26 hétf. 17:14:44
Tartózkodási hely: USA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: Byrone »

Nokia C3 is best handset with lot of entertaining features like camera audio video player and Quarty keypad which make internet browsing and chating to easy as well as it loaded with lot of other features like bluetooth connectivity and MicroSD memory card slot, hot swappable, max. 8 GB these all are very impressive featurea which attract us.I really like this handset.
the86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011-05-02 hétf. 15:13:21
Készüléktípus: Vivaz U5i
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: the86 »

Sziasztok! Rendelkezem én is egy c3-00 készülékkel. Újonnan kaptam (én bontottam ki a dobozából). Egy független telefon boltban lett vásárolva kb 1,5 éve. Nah már most az a problémám hogy amikor bekapcsolom akkor a Telenor logó jön be(elméletileg gyári független). Most Vodás kártya van benne. Illetve iszonyatosan lassú lett az utóbbi időben! Ha pc-re rádugom akkor érdekes karaktereket ír a telefonnak mint meghajtó. Tehát nem az a neve hogy c3-00 vagy memori card hanem valami arab írású neve van. Ez miért lehet? Hogy tudok gyári szoftot rakni rá úgy hogy a függetlensége megmaradjon?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia C3

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Szia. Elellenőrzöd hogy a telefonon melyik szoft van *#0000# ha 8.70 vagy ennél kisebb akkor letöltöd ezt a szoftot navifirm vagy a telefonod színének megfelelőt és phönixel felteszed.

http://kepfeltoltes.hu/130223/22556656n ... es.hu_.jpg

059G764: RM-614 EURO B2 BLACK HUN HUNGARY
0597595: RM-614 EURO_B2_GREEN_HUN_HUNGARY
0597565: RM-614 EURO_B2_PINK_HUN_HUNGARY
0593933: RM-614 EURO_B2_SLATEG_HUN_HUNGARY
Skyp: kukuc-
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S40”