Nokia 9500

Minden Nokia kommunikátorokkal foglalkozó témák
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

balazsasd írta:Sziasztok!

Van egy hibás 9500 telefonom. A belső kijelző szellemképes, csíkoz össze vissza.
Csináltam róla pár képet : http://balazsasd.info/telhiba/ Itt megtaláljátok. Van aki azt mondja hogy szalagkébel, de a kijelző mozgatására pici ütögetésre a jelenség nem változik. Van aki azt mondja kijelző. Én már nem tudom. Minnél többet használom egyre jobban csíkoz szellemképez és vibrál. Szeretném megcsináltatni. Van tippetek hogy mi a hibája?

Üdv
balazsasd

Tuti hogy szalagkábel, vagy valamelyik csatlakozója. Ha a képernyő szállna el, az nem így jelentkezne :D
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
balazsasd
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-04-13 kedd 02:26:46
Készüléktípus: e50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: balazsasd »

Értelek. És ha a kijelző vezérlésének van gondja? És ha szalagkábel azt hogy derítem ki? Szét lett szedve a telefon, sérülés nem látszott rajta.
Azért kételkedek, mert egy törött szalagkábel nem okoz FIX hibát, szeret változatos lenni. És még valami : a külső bill és a kis kijelző hibátlanul működik, pedig ugyanazon a szalagkábelen megy át.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

balazsasd írta:Értelek. És ha a kijelző vezérlésének van gondja? És ha szalagkábel azt hogy derítem ki? Szét lett szedve a telefon, sérülés nem látszott rajta.
Azért kételkedek, mert egy törött szalagkábel nem okoz FIX hibát, szeret változatos lenni. És még valami : a külső bill és a kis kijelző hibátlanul működik, pedig ugyanazon a szalagkábelen megy át.

Hm. Ezt jobb lenne bevinni szervízbe, ott jobban meg tudják mondani mint én látatlanba. :S
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: kat001 »

csak nem? végre írt más is, akinek 9500van? el sem hiszem, h van még valakinek ilyen teló..:)))
msnre van tippetek esetleg? mert nem találtam müködő verzát, csak olyat, ami fizetős, v már lejárt..
esetleg demo
balazsasd
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-04-13 kedd 02:26:46
Készüléktípus: e50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: balazsasd »

Az túlzás, hogy nekem is van :) . Már annyira rossz a kijelzőm hogy el se tudom olvasni a szövegeket. Még nem is tudtam kipróbálni se szinte a telefont. A szervizek a közelben meg nagyon rossz felszereltségüek, és eleve úgy állnak hozzá, hogy náluk vegyek egy másik telefont.

MSN-t még én sem találtam rá, de ha lesz engem is érdekel.
bitangember
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-11-06 pén. 22:51:36
Készüléktípus: 9500
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: bitangember »

Sziasztok!
Én RDP klienst keresek 9500-ra. Hol lehet ilyet begyűjteni ingyér' nem korlátost?

Köszönöm!
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: kat001 »

balazsasd írta:Az túlzás, hogy nekem is van :) . Már annyira rossz a kijelzőm hogy el se tudom olvasni a szövegeket. Még nem is tudtam kipróbálni se szinte a telefont. A szervizek a közelben meg nagyon rossz felszereltségüek, és eleve úgy állnak hozzá, hogy náluk vegyek egy másik telefont.

MSN-t még én sem találtam rá, de ha lesz engem is érdekel.
Csao!
Nekem a kijelzővel nincs gond, működik a fényerőkapcsolás, nem vibrál, az igaz, hogy maga a készülék lassú picit, de ez a 150-es proci és a a viszonylag kicsi memória miatt van, hozzá lehet szokni, főleg úgy, h alapból én nem ezt használom, hanem az n95-öt, ez csak levelezni, neten böngészni, és kis naplót vezetni, írni van(most született a lányom, tegnap volt 1 hetes)..
egyedül a ház van kicsit megkopva, meg a nyitó szerkezet volt laza, de azt megoldottam..:)
a turbo msn és az agilemessenger, amit találtam eddig, de nem mennek, regisztráció kellene, a turbot nem tudom hol lehet, a másik meg fizetős sajna..
egyébként meg vagyok elégedve vele, a sebességet kivéve..:) talán egy szótár még jó lenne, meg a lassu proci miatt akadnak a filmek:(
csao
Avatar
kat001
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-01-19 hétf. 11:05:13
Készüléktípus: nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: kat001 »

bitangember írta:Sziasztok!
Én RDP klienst keresek 9500-ra. Hol lehet ilyet begyűjteni ingyér' nem korlátost?

Köszönöm!
csao, én ezen az oldalon keresgéltem, nem tudom ismerted már, vagy sem.. nézz szét rajta:))
www.mobile-apps.org/app-1113-zscreencaptures80-125
csao
camaro383
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009-01-29 csüt. 20:17:59
Készüléktípus: nokia e71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: camaro383 »

Üdv mindenkinek!

Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudnám beállítani a freemailes email fiókomat a készüléken? Egyszerűen nem megy.
Köszi!
Avatar
Fonyod
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 17:39:19
Készüléktípus: Ascend G510
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 9500

Hozzászólás Szerző: Fonyod »

Szia Mindenkinek

Telefon váltás miatt eladó sorba került a 9500-as telefonom.

A telefon magyarországon vásárolt
kártyafüggetlen
magyar menüs
új akkumulátorral (hologramos nokia akkumulátor)
kitúnó esztétikai állpotban
wi-fi, bluetuth, infraport múködik
kijlező karcmentes, élénk szinekkel
gyári asztali dokkolóval
töltővel
gyári dobozban
gyári leirással (használati utasitás)
1 GB-os memóriakártyával

Ár: 20.000- ft + postaköltség

A telefonra telepitve van a Tom-tom navigáció, mely külső GPS vevővel múködik. A GPS vevőt igény esetén (+5.000- ft) adom a telefonhoz.

(Ha kell, képet küldök emailben)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia S80 - okostelefonok (kommunikátorok)”