Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

ben89 írta:Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy a régi 5530 asomat szeretném visszaállítani az eredeti szoftverére(anno innen töltött ROMOT töltöttem fel rá), és nem tudom hogy induljak neki?!Ha jól emlékszem akkor ilyen olyan kódokat át kellett írogatni...Mert most a Suite nem egy 5530nak ismeri fel hanem talán egy C6os telónak.
Itt a válasz.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
ben89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 09:47:55
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: ben89 »

potter55 írta:
ben89 írta:Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy a régi 5530 asomat szeretném visszaállítani az eredeti szoftverére(anno innen töltött ROMOT töltöttem fel rá), és nem tudom hogy induljak neki?!Ha jól emlékszem akkor ilyen olyan kódokat át kellett írogatni...Mert most a Suite nem egy 5530nak ismeri fel hanem talán egy C6os telónak.
Itt a válasz.
köszi!
Még el se kezdtem semmit csinálni,kb egy hete vettem ki a régi sim-emet belőle és azóta áll a telcsi.Na már most vissza akartam rakni és nem ismeri fel?!Ilyennel találkozott valaki?Független a telcsi!Néztem a tüskéket hogy esetleg valami szösz bezavarhat de tiszta a sim helye.
hoho21
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-06 szer. 12:18:40
Készüléktípus: Nokia 5530
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: hoho21 »

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Az a problémám, hogy internetezés közben, (wifiről) egy bizonyos adatmennyiség betöltése után (kb. 5 mega) dob egy errort, hogy a memória megtelt, zárjak be programokat. Ilyenkor automatán ki is lép néha a böngészőből. A belső memóriában 38 mega szabad hely van, a kártyán 2 giga, és netezés közben nem fut semmi más. Nincs erre valamiféle megoldás, hogy a netes tartalomat a memória kártyára mentse böngészés közben? Vagy ennél több adatot nem tud kezelni a böngésző.. bár ezt kétlem. Válaszotokat is előre köszönöm!
Avatar
dani895
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012-04-30 hétf. 09:50:08
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: dani895 »

hoho21 írta:Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Az a problémám, hogy internetezés közben, (wifiről) egy bizonyos adatmennyiség betöltése után (kb. 5 mega) dob egy errort, hogy a memória megtelt, zárjak be programokat. Ilyenkor automatán ki is lép néha a böngészőből. A belső memóriában 38 mega szabad hely van, a kártyán 2 giga, és netezés közben nem fut semmi más. Nincs erre valamiféle megoldás, hogy a netes tartalomat a memória kártyára mentse böngészés közben? Vagy ennél több adatot nem tud kezelni a böngésző.. bár ezt kétlem. Válaszotokat is előre köszönöm!

Nem az tellik meg, hanem Ram! Sajnos ezeknek a telefonoknak kevés ramjuk van, ajánlom használd az Opera Mini-t!
Láttatok már ehhez hasonlót ár/érték arányt????? Newman N2 http://mobilarena.hu/hir/newman_n2_fill ... mobil.html
Avatar
arnold93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012-09-26 szer. 13:01:26
Készüléktípus: Samsung SM-N9005 LG E730
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti,Románia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: arnold93 »

dani895 írta:
hoho21 írta:Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Az a problémám, hogy internetezés közben, (wifiről) egy bizonyos adatmennyiség betöltése után (kb. 5 mega) dob egy errort, hogy a memória megtelt, zárjak be programokat. Ilyenkor automatán ki is lép néha a böngészőből. A belső memóriában 38 mega szabad hely van, a kártyán 2 giga, és netezés közben nem fut semmi más. Nincs erre valamiféle megoldás, hogy a netes tartalomat a memória kártyára mentse böngészés közben? Vagy ennél több adatot nem tud kezelni a böngésző.. bár ezt kétlem. Válaszotokat is előre köszönöm!
Én inkább az uc web böngészõt ajánlom :up: mert az nem fogyaszt sok rammot UCBrowser_V8.8.1.252_S60V5_pf50_(Build13012518).sisx vagy http://wap.ucweb.com
Peace Of Mind
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

Vagy Opera Mini, messze a legjobb szerintem symbianra :)
kadasipeter
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-05-05 vas. 20:10:21
Készüléktípus: 5530 XpresMusic
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: kadasipeter »

Sziasztok hogy lehet meg hackelni a mobilom segitségre van szükségem köszönöm Nokia 5530 XpresMusic
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: kukszi »

kadasipeter írta:Sziasztok hogy lehet meg hackelni a mobilom segitségre van szükségem köszönöm Nokia 5530 XpresMusic
Szia igy . http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-a ... /#comments

az 1. módszert csináld.
Skyp: kukuc-
Avatar
phoenix
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011-12-21 szer. 15:48:27
Készüléktípus: Nokia C5-03
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veletek vagyok az idők végezetéig!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 60 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: phoenix »

Sziasztok!
Készítettem egy Nokia 5530-as Cfw-t amit már kb.3hónapja használok nagyon jó magyar Stabil és a 11-es Térkép maps van rajta tehát frissíteeni lehet ugyan úgy mint a mostani készüléken lévő Nokia Térképeket!
Úgy gondoltam meg osztom hátha van még valakinek e régi készüléke!
Különösebb komentet nem írnák róla csak a Szoftver verzió számát ami:40.0.003 és magyar Sw-ből készült!
Ne kérdezzetek felkel rakni és nem csalódtok majd! :mrgreen:
Tehát az Sw itt:
http://www.mediafire.com/download/arsfx ... sztelt.zip

Mint a Gyárit ugyan úgy rakjuk fel ezt is!!! Nincs másolgatás Phoenixel Go fel! :Notworty:
These users thanked the author phoenix for the post:
szabi113 (2013-07-29 hétf. 16:35:26)
Rating: 2.63%
Nem tudom, mi (és főleg ki) miatt hintődött el az emberek agyában ez a "a szoftfrissítés mindent megold" vonal, de erősen butaság...
Ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb mellett lévő :up: kis gombbal ha valaki segít neked!
Peru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-08-07 szer. 10:52:05
Készüléktípus: NOKIA
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Peru »

Sziasztok! Erre az oldalra keveredtem, és olvastam a kérdéseket. Mivel pont 5530-ast használok, gondoltam válaszolnék egy többek által felvetett problémára. Biztos sokan használnak még 5530-as telót, és szeretnék megúszni a nem olcsó szervizi javíttatást... Tehát, mi is a teendő, ha bejövő és kimenő hívásnál kikapcsol a telefon?!?!... Amint azt minden esetben tapasztaltátok, a javasolt soft frissítés nem segített! Nyilván, hisz az esetek 90%-ában ez nem soft hiba! Ha minden más funkció rendben működik a telón, csak a hívásfogadás, és hívás indítás közbeni kikapcsolás az egyedüli probléma, nem kell senkinek a legrosszabbra gondolnia! ... Megoldása a következő: (Hangsúlyozom, ez az esetek 90%-ára igaz!) Pattintsd le a kijelző körüli dísz keretet (Az enyémen ezüst-kékcsíkkal. a tiéden lehet fekete-piroscsíkkal) Kikapcsolni sem muszáj a telót, mivel jobban nem is kell szétszedni a beavatkozáshoz! Tehát, miután a keretet sikeresen eltávolítottuk, láthatóvá válik néhány csatlakozás a telefonban. Minket most a bekapcsoló gomb alatti keskeny szalagkábel érint legjobban, mivel ezt kell egy vékony csavarhúzóval, vagy egy keskeny kés hegyével, az alaplap élére rányomni minél jobban de azért óvatosan!!! Ez a szalagkábel átfordúl az alaplap élén, könnyen megtalálható, jól látható helyen van! Sajnos elég könnyen elmozdulhat, kisebb koccanásoknál, ütődéseknél általában. Miután helyre igazítottuk, vissza pattinthatjuk a dísz keretet, és kész is vagyunk! Ha mégsem működne a dolog, érdemes megismételni az eljárást, kissé határozottabb mozdulatokkal... (Remélem segítettem, nálam bevált.) Motto: "Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!" ... Egyébiránt csatlakoznék, hogy a soft frissítgetéssel sem oldható meg minden probléma! Általában a műszaki analfabéta szajkózza megállás nélkül, mert valahol azt hallotta!!! Te meg ne dölj be neki!!! -üdv- Peru voltam. :bye1:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”