Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Ketyera írta:Sziasztok !

Sajnos az én telefonom is elkapta a szokásos 5530 betegséget . Nem tudok hívni, se hívást fogadni , mert ahogy felveszem vagy felveszik azonnal kikapcsol a telefon . Amúgy semmi baja , minden funkciója tökéletes, csak telefonálni nem lehet vele ... Néha engedi a hívást , de az nagyon ritka . Esetleg valakinek valami megoldása rá ? :cry2:
:hmm2: Esetleg egy reset, vagy fw újrahúzás, ha van frissebb, frissítés. Viszont ha még él (ami valószínű) a 2 éves Nokia gari, akkor szervíz.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Walaki01 írta:
Ketyera írta:Sziasztok !

Sajnos az én telefonom is elkapta a szokásos 5530 betegséget . Nem tudok hívni, se hívást fogadni , mert ahogy felveszem vagy felveszik azonnal kikapcsol a telefon . Amúgy semmi baja , minden funkciója tökéletes, csak telefonálni nem lehet vele ... Néha engedi a hívást , de az nagyon ritka . Esetleg valakinek valami megoldása rá ? :cry2:
:hmm2: Esetleg egy reset, vagy fw újrahúzás, ha van frissebb, frissítés. Viszont ha még él (ami valószínű) a 2 éves Nokia gari, akkor szervíz.
Ezek mind, de én megnézném a sim-kártyát, hogy megfelelő-e. Próbáld ki másik telefonban, vagy próbálj ki más kártyát. Ezt csak azért írom ide, mert ahogyan írtad, minden funkciója tökéletesen működik.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Ketyera
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-06-23 csüt. 19:21:18
Készüléktípus: 5530 XP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Ketyera »

Gsmlinenál vettem , ott elvileg csak 1 év garit adtak, de ha rosszul tudom az jó lenne. Reset megvolt , nem segít rajta és a frissítés sem ... Valószínű alaplapi hiba lesz , és akkor kuka :sad:
A hiba nem egyedi , googleba beírva a tüneteket egyből ezt a típust dobta ki és nem 1 ilyet . talán valami szériahiba lesz

Megnéztem közbe , 6 hónap teljeskörű és 24 hónap szoftvergarancia , ami szoftverfrisítést tartalmaz , de nem tudom azzal mennyivel lennék előrébb ...
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Ketyera írta:Gsmlinenál vettem , ott elvileg csak 1 év garit adtak, de ha rosszul tudom az jó lenne. Reset megvolt , nem segít rajta és a frissítés sem ... Valószínű alaplapi hiba lesz , és akkor kuka :sad:
A hiba nem egyedi , googleba beírva a tüneteket egyből ezt a típust dobta ki és nem 1 ilyet . talán valami szériahiba lesz

Megnéztem közbe , 6 hónap teljeskörű és 24 hónap szoftvergarancia , ami szoftverfrisítést tartalmaz , de nem tudom azzal mennyivel lennék előrébb ...
Ezért nem jó bolti garanciálisat venni. Semmit se ér....
Ha 2 év Nokia garancia lenne rajta, már vihetnéd is be a Nokiába.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Ketyera
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-06-23 csüt. 19:21:18
Készüléktípus: 5530 XP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Ketyera »

Hello!

Ma egyik napról a másikra megjavult a telefon (koppkopp). Visszaraktam a sim kártyát elkezdtem telefonálgatni meg megcsörgetni magam és hibátlanul ment . Remélem agy is marad ! Azért köszi a segítségért ;)
BLili
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-07-10 vas. 16:43:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: BLili »

Sziasztok!
Most romlott/fog elromalni szerintem az előző telefonom és egy Nokia 5530-at szeretnék, a rózsaszín-fehér változatot:) Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudja-e valaki, hogy ilyet lehet-e még kapni? Egyátalán a típust? Mert bementem a T-Mobile-ba és érdeklődtem utána, de a nő azt mondta hogy erről még életébe nem hallott és elkezdte reklámozni az 5230-ast. Szóval nem hitt nekem. És azon gondolkodtam hogy egy ismerősöm 2009 karácsonyán kapott ilyet és hogy nem túl régi-e a telefon. Szóval kérlek írjátok le, hogy lehet-e kapni és hogy hol? Lehetőleg a T-Mobile-nál? A válaszokat köszönöm:)
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

BLili írta:Sziasztok!
Most romlott/fog elromalni szerintem az előző telefonom és egy Nokia 5530-at szeretnék, a rózsaszín-fehér változatot:) Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudja-e valaki, hogy ilyet lehet-e még kapni? Egyátalán a típust? Mert bementem a T-Mobile-ba és érdeklődtem utána, de a nő azt mondta hogy erről még életébe nem hallott és elkezdte reklámozni az 5230-ast. Szóval nem hitt nekem. És azon gondolkodtam hogy egy ismerősöm 2009 karácsonyán kapott ilyet és hogy nem túl régi-e a telefon. Szóval kérlek írjátok le, hogy lehet-e kapni és hogy hol? Lehetőleg a T-Mobile-nál? A válaszokat köszönöm:)
Ha a T-Moble azt mondja nem lehet kapni ott, akkor valószínűleg igaz. :)
De itt még lehet kapni kártyafüggetlenül.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
szasza91
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-07-28 szer. 14:31:04
Készüléktípus: nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: szasza91 »

Sziasztok!
Nokia 5530am van és a kérdésem az hogy számítógépről hogyan tudnám tölteni? Egyáltalán lehetséges?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

szasza91 írta:Sziasztok!
Nokia 5530am van és a kérdésem az hogy számítógépről hogyan tudnám tölteni? Egyáltalán lehetséges?
Szia!

Nem vesz fel áramot az USB-n keresztül.
ben89
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-02-26 pén. 09:47:55
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: ben89 »

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy a régi 5530 asomat szeretném visszaállítani az eredeti szoftverére(anno innen töltött ROMOT töltöttem fel rá), és nem tudom hogy induljak neki?!Ha jól emlékszem akkor ilyen olyan kódokat át kellett írogatni...Mert most a Suite nem egy 5530nak ismeri fel hanem talán egy C6os telónak.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”