Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Pera
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 22:10:11
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Pera »

Van egy kis problémám. Van egy Nokia 5530-as telefonom. Idáig semmi problémám nem volt vele. Erre most egy különös dolog történt, eltűnt a fényerő szabályzás opció. Rámegyek a kijelző almenüre és a betűméret az üdvözlőszöveg és a megvilágítás időtúllépése mellet nincs ott a fényerősség szabályzó...:D Olyan mint ha egy funkciót csak úgy kitörölt volna a telefon:D:D:D Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon megköszönném.....
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: istnag »

Pera írta:Van egy kis problémám. Van egy Nokia 5530-as telefonom. Idáig semmi problémám nem volt vele. Erre most egy különös dolog történt, eltűnt a fényerő szabályzás opció. Rámegyek a kijelző almenüre és a betűméret az üdvözlőszöveg és a megvilágítás időtúllépése mellet nincs ott a fényerősség szabályzó...:D Olyan mint ha egy funkciót csak úgy kitörölt volna a telefon:D:D:D Ha valakinek van valami ötlete azt nagyon megköszönném.....
Vszínű automatikusra van állítva,vedd ki a pipát az automatikus fényerő szabályozás elől és megjelenik
Caracas8
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-02-16 szer. 17:27:43
Készüléktípus: Samsung SGS WebstarDamianGTO-
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Caracas8 »

Sziasztok! Egy kollegámnak (szlovák-magyar) Szlovák nyelvű éskártyafüggő a telefonja. Ha függetlenitésben tudnátok segiteni, megköszönném, ha nem , legalább azt szeretném kérdezni, tőletek hozzáértőkhöz, hogy szükségem lenne a teló pontos kiadási dátumára. Van vmi spec kód lekérni? Ha valaki segitene, megköszönném! :yes:
Priviben vagy keribali74@gmail.com email. Ty
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

Caracas8 írta:Sziasztok! Egy kollegámnak (szlovák-magyar) Szlovák nyelvű éskártyafüggő a telefonja. Ha függetlenitésben tudnátok segiteni, megköszönném, ha nem , legalább azt szeretném kérdezni, tőletek hozzáértőkhöz, hogy szükségem lenne a teló pontos kiadási dátumára. Van vmi spec kód lekérni? Ha valaki segitene, megköszönném! :yes:
Priviben vagy keribali74@gmail.com email. Ty
Szia!

A fórumon tilos a függetlenítés.
kis habo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-24 hétf. 19:00:05
Készüléktípus: nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: kis habo »

Sziasztok
olyan kérdésem lenne a teloval kapcsolatban hogy megcsináltam szoftver frisitést és amit letöltök rá programot pl : játékok meg ilyen segédprogramok azokat nem engedi telepíteni vagy ha engedi akkor meg nem indulnak el . Telepítés közben aszt irja ki a telepítés sikertelen, érvénytelen tanúsítvány vagy a tanúsítvány lejárt .Valaki tudna nekem ebbe segíteni?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kis habo írta:Sziasztok
olyan kérdésem lenne a teloval kapcsolatban hogy megcsináltam szoftver frisitést és amit letöltök rá programot pl : játékok meg ilyen segédprogramok azokat nem engedi telepíteni vagy ha engedi akkor meg nem indulnak el . Telepítés közben aszt irja ki a telepítés sikertelen, érvénytelen tanúsítvány vagy a tanúsítvány lejárt .Valaki tudna nekem ebbe segíteni?
Szignózni kéne a fájlokat.Potter55 aláírásában megtalálod, a teendőket.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
kis habo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010-05-24 hétf. 19:00:05
Készüléktípus: nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: kis habo »

szerintem nem az a probléma mivel töltöttem le olyanokat is amiket nem kell szignozni és az ovi áruházból is letöltök de nem tudja feltelepíteni
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

kis habo írta:szerintem nem az a probléma mivel töltöttem le olyanokat is amiket nem kell szignozni és az ovi áruházból is letöltök de nem tudja feltelepíteni
Akkor viszont, Beállítások/Alkalmazáskezelő/Telepítő beállítások. Szoftvertelepítés: Mind Online tanusítvány ellenőrzés: Ki Alapértelmezett webcím: Nincs. ;)
Így mennie kell a telepítésnek. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

istnag írta:
Vszínű automatikusra van állítva,vedd ki a pipát az automatikus fényerő szabályozás elől és megjelenik
5530-ban nincs automatikus fényerő szabályozás..
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Ketyera
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011-06-23 csüt. 19:21:18
Készüléktípus: 5530 XP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Ketyera »

Sziasztok !

Sajnos az én telefonom is elkapta a szokásos 5530 betegséget . Nem tudok hívni, se hívást fogadni , mert ahogy felveszem vagy felveszik azonnal kikapcsol a telefon . Amúgy semmi baja , minden funkciója tökéletes, csak telefonálni nem lehet vele ... Néha engedi a hívást , de az nagyon ritka . Esetleg valakinek valami megoldása rá ? :cry2:
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”