Nokia 6210 Navigator

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
blnt47
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 22:38:20
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: blnt47 »

Hello!

Olyan problémám van, hogy még a régi nokia maps van rajt és az nem ingyenes, de a 3asat amit direkt ehhez töltöttem le a nokia oldaláról nem engedi feltelepíteni,. arra hivatkozik hogy beépített összetevő... próbáltam a szoftver újratelepítését az ovi suittal de olyan mintha semmit nem csinált volna minden program maradt rajt... gyári beállításokat nem tudom visszaállítani mert használtan vetem és nincs meg a biztonsági kód.
ötletek? (ja a kód meg lett változtatva próbálétam: 4db nulla 5db nulla 1234 és 12345)
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

blnt47 írta:Hello!

Olyan problémám van, hogy még a régi nokia maps van rajt és az nem ingyenes, de a 3asat amit direkt ehhez töltöttem le a nokia oldaláról nem engedi feltelepíteni,. arra hivatkozik hogy beépített összetevő... próbáltam a szoftver újratelepítését az ovi suittal de olyan mintha semmit nem csinált volna minden program maradt rajt... gyári beállításokat nem tudom visszaállítani mert használtan vetem és nincs meg a biztonsági kód.
ötletek? (ja a kód meg lett változtatva próbálétam: 4db nulla 5db nulla 1234 és 12345)
Szerintem,a bizt kódhoz csinálj egy szoftfrissítést Phoenixszel!Ha a legújabb van rajt,akkor telepítsd rá újra és a bizt kód visszaáll az alapra.
A restet minden készüléken meg lehet csinálni biztonsági kód nélkül is.(hard reset)
Szerk.
Tanulmányozd ezt!viewtopic.php?t=140&f=80
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
blnt47
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 22:38:20
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: blnt47 »

Köszi a segítséget, de ennyire nem értek hozzá, csak egy ismerősöm kért meg rá, hogy csináljam meg neki, de nem akarom elrontani. Azt mondták a Nokiában, hogy rá kellene mennie a 3-as verziónak is, de nem lesz ingyenes mert ez a készülék nem támogatja, igaz ez? Mert néha mondanak olyat ami nem feltétlenül van úgy...
blnt47
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-07-20 hétf. 22:38:20
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: blnt47 »

Még egy kérdés:
Ha ez nem fog működni akkor raknék rá Garmint, már leszedtem az 5.00.60-at de nem találok hozzá európa térképet. Van valakinek?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

blnt47 írta:Még egy kérdés:
Ha ez nem fog működni akkor raknék rá Garmint, már leszedtem az 5.00.60-at de nem találok hozzá európa térképet. Van valakinek?
Itt találsz,az első oldalon.Vannak feloldott bemásolósok is,amit csak be kell másolni a memkarira a Garmin mappába.viewtopic.php?f=92&t=169&start=1200 De vigyázz mert a teljes EU térkép több mint 2 GIGA és a Garmin Mobile Xt a 2 Giga feletti térképfájlokat nem tudja kezelni.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Sziasztok! Szeretnék (és fogok is) ilyen telefont venni. Pár napon belül meglesz. Az lenne a kérdésem, hogy ugy-e ezen a telefonon ingyen megy a GPS. Csak kell hozzá térképet szerezni? Erdélyi vagyok. Honnan lehetne, egy teljes romániai térképet letölteni? Előre is köszi a válaszokat. Esetleg, ha még valami jó dolog eszetekbe jut a telóról, szívesen várom a kommenteket:) :yeah: :Notworty:
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Damir »

Xaba írta:Sziasztok! Szeretnék (és fogok is) ilyen telefont venni. Pár napon belül meglesz. Az lenne a kérdésem, hogy ugy-e ezen a telefonon ingyen megy a GPS. Csak kell hozzá térképet szerezni? Erdélyi vagyok. Honnan lehetne, egy teljes romániai térképet letölteni? Előre is köszi a válaszokat. Esetleg, ha még valami jó dolog eszetekbe jut a telóról, szívesen várom a kommenteket:) :yeah: :Notworty:
Szia!

Itt megtalálsz mindent: viewforum.php?f=92

Garminnak, Ovi Mapsnak és az NDrive-nak van jó román térképe.
These users thanked the author Damir for the post:
Xaba (2011-06-22 szer. 12:10:16)
Rating: 2.63%
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Valaki legyen szíves és adjon nekem ehhez a telefonhoz, egy románia térképet! (Garminhoz!) , mert én már lassan fél napja küszködök vele, de sehogy sem akar sikerülni, ráadásul holnap érettségi..! Előre is köszönöm annak az embernek, aki segít! (már ha van olyan..)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Todo »

Xaba írta:Valaki legyen szíves és adjon nekem ehhez a telefonhoz, egy románia térképet! (Garminhoz!) , mert én már lassan fél napja küszködök vele, de sehogy sem akar sikerülni, ráadásul holnap érettségi..! Előre is köszönöm annak az embernek, aki segít! (már ha van olyan..)
Lehet, hogy a Garmin térképek topicban hamarabb kapsz segítséget!
viewtopic.php?f=92&t=169
Xaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011-03-31 csüt. 15:47:51
Készüléktípus: E66 + [SE W660]
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6210 Navigator

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Sziasztok! Nagyon tettszik ez a telefon nekem! Csupán két apróságot jegyeznék meg. Az egyik, hogy nem menti a kimenő üzeneteket, és nem találom, hogy hol kell beállítani, hogy mentse. És a másik, hogy Ovi-ról töltöttem egy K virusirtót, és most nem tudom letörölni:( Ha valaki tud valamit, írjon!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”