Nokia 6220 Classic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
qhul18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 23:43:15
Készüléktípus: nokia 6220 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: qhul18 »

Hali!
Bocsi, hogy megint írok de nem jövök rá vagy pedig nem jó módon állok neki. Feljebb említett pár hozzászólás előtti gondomra. Valaki picit gondolkodjon vagy segítsen ebbe nekem. Fontos lenne meg oldani. Köszi, bocsánat a türelmetlenségért.
:wacko: :sad: :sad: :sad: :confused3: :confused3:
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: Béla »

[quote="qhul18"]Sziasztok!
Lassan 2 éve, hogy meg van ez a "jó" kis telefon nekem. 2 Kérdésem lenne amire eddig nem jöttem rá vagy pedig elsiklottam felette.

Az első: erre nem tudom a választ mert a Pf2 -s telókra nincs teljes háttérkép kirakó progi ( tudomásom szerint) . Engem is zavar ez a dolog , de elfogadom úgy ahogy van.

A másik:Simán telefonálok bárkivel. Meg szeretném nézni hány perce beszélünk de nem jelzi a telefon. Ezt hol lehet megtalálni rajta, hogy ki jelezze ?
Beállítás-> Telefon beáll.-> Telefon->Hívás->Hívásidőtartam kijelzése -igen , ívás utáni jelentés-> Be.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
qhul18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 23:43:15
Készüléktípus: nokia 6220 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: qhul18 »

Köszönöm a gyors választ!
Egy kis elvont ötletem lenne, lehet-e olyat csinálni, h a témát amit használok azt szerkeszteni és abban is csak ezt a képet ? ( kicserélném a sajátomra )
Akkor csak mellékesen jegyzem meg hiába van sok szép jó kép ha **** se érek vele, mert pf.. ? :S asd
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: Béla »

qhul18 írta:Köszönöm a gyors választ!
Egy kis elvont ötletem lenne, lehet-e olyat csinálni, h a témát amit használok azt szerkeszteni és abban is csak ezt a képet ? ( kicserélném a sajátomra )
Akkor csak mellékesen jegyzem meg hiába van sok szép jó kép ha **** se érek vele, mert pf.. ? :S asd
Próbáld meg ezzel : http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=39715 szétszedni és kicserélni a képet, sok sikert.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
qhul18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 23:43:15
Készüléktípus: nokia 6220 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: qhul18 »

Béla írta:
qhul18 írta:Köszönöm a gyors választ!
Egy kis elvont ötletem lenne, lehet-e olyat csinálni, h a témát amit használok azt szerkeszteni és abban is csak ezt a képet ? ( kicserélném a sajátomra )
Akkor csak mellékesen jegyzem meg hiába van sok szép jó kép ha **** se érek vele, mert pf.. ? :S asd
Próbáld meg ezzel : http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=39715 szétszedni és kicserélni a képet, sok sikert.

rendben köszi meg próbálok valamit csinálni. Majd megírom az eredményemet. Ja és a másik kérdésemre tudsz vagy tud valaki választ. Hogyan tudom a játékok mappát ki vinni gyökérmappába ? Vagy pl a sugó mappát be vinni valahova ? Csak áthelyezni tudom de ha mappáról van szó akkor csak mozgatni tudom.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

csono írta:Köszi!
Örök hálám.

Viszont eddig is az 5.15-ös verzió volt rajta, vagy ez egy jobb verzió??
Ha ezután is szarakodnak a gombok akkor hardveres a probléma?
Még egy utolsó dolog, ugyanonnan tudom letölteni?

Mindent kösz.
Egy-egy verzióból rengeteg féle van.Nyelvi,szolgáltató,stb.Pl ebből az 5.15-ből,van legalább 30-40 féle.Ebből neked az euro 3 kell,mert abban van magyar nyelv.Letölteni a legegyszerűbben a Navifirm progival tudod,amit Innen tudsz letölteni.
Egyébként ajánlom,gyere át ide!Itt egyszerűbben megoldódik a gondod. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
csono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-03-06 vas. 19:28:25
Készüléktípus: Nokia 6220
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: csono »

Walaki01 írta:
csono írta:Köszi!
Örök hálám.

Viszont eddig is az 5.15-ös verzió volt rajta, vagy ez egy jobb verzió??
Ha ezután is szarakodnak a gombok akkor hardveres a probléma?
Még egy utolsó dolog, ugyanonnan tudom letölteni?

Mindent kösz.
Egy-egy verzióból rengeteg féle van.Nyelvi,szolgáltató,stb.Pl ebből az 5.15-ből,van legalább 30-40 féle.Ebből neked az euro 3 kell,mert abban van magyar nyelv.Letölteni a legegyszerűbben a Navifirm progival tudod,amit Innen tudsz letölteni.
Egyébként ajánlom,gyere át ide!Itt egyszerűbben megoldódik a gondod. ;)
A programok tökéletesen működnek, de mivel a 6.101-es verziót raktam rá, ezért (gondolom) nem engedi az 5.15-ös verziót frissíteni.
Valami ötlet???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csono 2011-03-10 csüt. 03:48:53-kor.
qhul18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 23:43:15
Készüléktípus: nokia 6220 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: qhul18 »

Hali! Sikerült össze eszkábálni egy témát. Elmegy. Nem csúcs de jó lesz. Amit linkeltél avval kísérleteztem. Egy helyen lenne benne át írni a betű színt. Mert nem tetszik, de csak a menüben lehet felfedezni. Nagyából ez is meg oldva akkor. Nos ötlet a mappa áthelyezésére ? Fel tettem az X-poler nevű programot de nem találom benne azokat a mappákat amiket szeretnék át tenni máshova.
Avatar
csono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-03-06 vas. 19:28:25
Készüléktípus: Nokia 6220
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: csono »

Nem tudom frissíteni az 5.15-ös verziót. Error!!!
HELP!!!
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6220 Classic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

csono írta:
A programok tökéletesen működnek, de mivel a 6.101-es verziót raktam rá, ezért (gondolom) nem engedi az 5.15-ös verziót frissíteni.
Valami ötlet???
:shock: Ezt a 6.101-est honnan vetted?Mert a Navifirm szerint,ilyen nem létezik,az RM-328-ra. :hmm2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”