Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olvass!)

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Tosh233 írta:
Már sikerült megoldanom ezt a problémát, de még nagyobb sz@arba estem!!! Felraktam rá az oprendszert, belép működik, de két percenként újraindul a telefon!!! :( Vissza raktam rá egy eredeti Noki S60-as rendszert de azzal is!!! :( Ilyenkor mit lehet tenni?
Először próbálj csinálni egy hard resetet! Ha nem segít, kikapcs, akku ki, vársz 1-2 percet, akku be, bekapcs. Ha ez sem segít, akkor próbáld a telót újra flashelni, Phoenixszel, DEAD módban. Természetesen az eredeti 60-al csináld!
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Tosh233
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013-03-14 csüt. 21:18:29
Készüléktípus: Nokia 5800 XM
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Tosh233 »

A helyzet változatlan!!! :( Akkor menthetetlen??? És ha igen GSM-be beveszik még?
hunci07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-07-25 szer. 22:04:59
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: hunci07 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nokia 5800 Xpress Music-om van és nagyon szeretem viszont a képernyője mostanában elég sokszor becsíkozódik és semmi nem látszódik rajta csak a háttérkép színei, csörögni ugyanúgy csörög akkor is, csak nem látom ki hív. Először akkor tapasztaltam mikor hidegben csak a kabátzsebembe tettem, majd mikor a táskámban volt, akkor is ezt produkálta. Mitől lehet ez? Ki fog purcanni a telefonom? :sad:

Előre is köszönöm a segítséget!
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

hunci07 írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nokia 5800 Xpress Music-om van és nagyon szeretem viszont a képernyője mostanában elég sokszor becsíkozódik és semmi nem látszódik rajta csak a háttérkép színei, csörögni ugyanúgy csörög akkor is, csak nem látom ki hív. Először akkor tapasztaltam mikor hidegben csak a kabátzsebembe tettem, majd mikor a táskámban volt, akkor is ezt produkálta. Mitől lehet ez? Ki fog purcanni a telefonom? :sad:

Előre is köszönöm a segítséget!
Szia!
Sajna ez az 5800 "betegsége". Nem szereti a hideget. Próbáld inkább meleg helyen tartan! Van rá egy házilagos megoldás ha már melegben is ezt produkálja. De azért némi szerelői érzék kell hozzá. http://www.youtube.com/watch?v=LJv0R6awSlo Ezen a videón látható a megoldás.
These users thanked the author Walaki01 for the post:
hunci07 (2013-03-28 csüt. 11:14:01)
Rating: 2.63%
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
akyyy
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010-05-01 szomb. 19:33:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: akyyy »

sziasztok.

bár már jó régóta sony tulaj vagyok (kb másfél éve vagy több) még mindig itt van a jó öreg nokiám, amit kb egy hónap mulva ujra elő kell vennem.

küldölre megyek egy rövid időre, és szeretnék kockulni rajta :)

van-e esetleg valami jó kis rom rá, vagy melyik az oroginal legújabb, ha van még egyáltalán?
facebook, képfeltöltés, foursquare, esetleg twitter menjen rajta, meg tudjak böngészni (opera minivel :D).

sajnos vagy nem sajnos csak ő független, a sony nem, igy ezt tudnám használni külföldi simmel is. meg hát ott az ovi maps is, amihez net se kell nem ugymint a google mapshoz androidon :D
contrast
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 18:09:10
Készüléktípus: 5800 xpress music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: contrast »

Sziasztok!
Szeretnem megkerdezni hogy tudja-e valaki hogy, hogyan tudom kicserelni a mikrofont az 5800 ban?
Elore is koszi.
arnold
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: ferret »

contrast írta:Sziasztok!
Szeretnem megkerdezni hogy tudja-e valaki hogy, hogyan tudom kicserelni a mikrofont az 5800 ban?
Elore is koszi.
arnold
Youtube-on keress rá így: nokia 5800 disassembly
Persze azért lehet, hogy jobb ha szakihoz viszed.
Kép Kép
contrast
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010-01-07 csüt. 18:09:10
Készüléktípus: 5800 xpress music
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: contrast »

Szia. azon mar tul vagyok. De ez fixen van a panelon. Feltetelezem, hogy fe kell melegiteni. Csak a technikara, es a megfelelo eszkoz tipusara illetve a kis fortelyokra lettem volna kivancsi.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

contrast írta:Szia. azon mar tul vagyok. De ez fixen van a panelon. Feltetelezem, hogy fe kell melegiteni. Csak a technikara, es a megfelelo eszkoz tipusara illetve a kis fortelyokra lettem volna kivancsi.
Szia!
Sajna házilag nem fog menni. Speciális infra forrasztóállomás kellene hozzá, ami piszok drága. Még a szervizekben is csak elvétve található. :wacko:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Janek01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-12-18 vas. 15:33:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800XM/NE(1.oldalon fontos infók.Kérdés előtt olva

Hozzászólás Szerző: Janek01 »

Üdv Mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Adott egy Nokia 5800 xpressmusic ami valamiért a youtube videokat wifin keresztül nem akarja lejátszani csak a sima neten de ott meg gond nélkül. A netem nem lassú eddig jó volt már kétszer is csináltam szoftverfrissítést de nem hozott eredményt sajnos.
Amikor wifin szeretném lejátszani a videot akkor vagy két percig kiírja ,hogy kapcsolódás utána meg azt írja ki ,hogy kapcsolódás sikertelen. Régebben nem volt semmi gond ,ezt azóta csinálja mióta frissítem a telefont ,de azóta már megpróbáltam újra hát ha jó lesz .
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”