Nokia 5630 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Sziasztok!

Szerenték új akkut a telefonoba, csak nem tudom milyet. Lehet kapni eredeti nokia akkut, ami elég drága, de legalább tuti jó. Viszont láttam elég sok webshopban utángyárottat, ami nagyobb kapacitású. (az eredeti 860mAh, az utángyártott 1050mAh) Szerintek melyik éri jobban meg? Bír annyival többet a nagyobb kapacitású, hogy megvegye az ember?
Nokia 5800 & Nokia 5320
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

garga pista írta:Sziasztok!

Szerenték új akkut a telefonoba, csak nem tudom milyet. Lehet kapni eredeti nokia akkut, ami elég drága, de legalább tuti jó. Viszont láttam elég sok webshopban utángyárottat, ami nagyobb kapacitású. (az eredeti 860mAh, az utángyártott 1050mAh) Szerintek melyik éri jobban meg? Bír annyival többet a nagyobb kapacitású, hogy megvegye az ember?
Az utángyártott lutri. Bár olcsóbb mint az eredeti, de ki tudja meddig bírja. Meg persze, ez az 1050 mAh is kérdéses. Inkább nézz utána, lehet kapni eredetit, un csomagolás nélkülit annak az ára kb fele a csomagoltnak. Pl anno E65-höz, a csomagolt 8900 Ft volt a csomagolás nélküli 5000 Ft és arra is adtak 6 hónap garanciát.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Hawk
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-10-31 hétf. 13:22:15
Készüléktípus: Nokia 5630
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Hawk »

Sziasztok!
Nekem is már közel másfél éve van ez a telóm, de most találkoztam egy problémával.
A napokban vettem egy Wayteq x960BT-HD PNA-t.
Össze tudom párosítani őket, tudok hívást kezdeményezni, hívást fogadni.
Viszont a telefonban levő névjegyzéket nem tudom letölteni a PNA-ra.
A SIM kártyát áttettem egy Nokia 3110c telóba és simán átmásolta a névjegyzéket.
Ebből azt gondolom, hogy a telefonon van valamilyen beállítás, csak nem tudom mi.
Már átnéztem az összes beállítást, de nem találok semmit.
Ha valaki tapasztalt már hasonlót, tudna segíteni?

Előre is köszönöm!

Üdv: Hawk.
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Szia!

Blueutooth beállításokban kapcsold be a távoli sim módot. Szerintem ez kell neki.
Nokia 5800 & Nokia 5320
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Sziasztok! Valaki ismer olyan programot, amivel le tudom jelszavazni az SMS-eket? Tehát mikor megnyitnám az üzeneteket, kérne egy jelszót.
Nokia 5800 & Nokia 5320
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

garga pista írta:Sziasztok! Valaki ismer olyan programot, amivel le tudom jelszavazni az SMS-eket? Tehát mikor megnyitnám az üzeneteket, kérne egy jelszót.
Vagy csak egy program kell, amivel le tudod jelszavazni az Üzenetek programot. Itt találsz segítséget a Titkosítókhoz.
These users thanked the author potter55 for the post:
garga pista (2012-01-20 pén. 23:19:25)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
scooter01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-10-22 pén. 23:27:41
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: scooter01 »

Sziasztok , valaki nem tudna nekem segíteni hogy régen használtam a biztonsági kódot és már elfelejtettem, viszont be van állítva hogy új sim kártyánál kérje a biztonságit .. :( és én azt már nagyon nem tudom, ezt a nemesis-t a Nokia BB5 PM Security code programot végig kínlódtam, semmi sikerrel , valaki nem tudna segíteni ?? ezen kívűl milyen megoldás lehet ? hogy ha bevinném függetleníteni , az kiütné a biztonsági kódot a gyárira ? vagy saját magam nem tudnám valahogy visszaállítani ? :(

Köszönöm előre is .. :(
Huncut-ka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-08-16 kedd 22:21:00
Készüléktípus: Nokia 6700 Nokia E52
Nem:
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Huncut-ka »

Sziasztok!

A telefonon felül ami van kis műanyag lap a töltő/usb bement körül sikeresen kitörtem. Nem tudjátok lehet e ilyet külön kapni, ha igen mi ennek a pontos neve?! Mert én kerestem de mivel csak találgattam mi lehet így nem sok sikerrel jártam.
Esetleg ha van itt valaki akinek van ilyen rossz háza amit lecserélt és eladja belőle annak is nagyon örülnék. Mert így nagyon csúnya. :(

És a pláne az az egészben hogy nem is az enyém, hanem a páromé, és most érthető okokból neheztel rám.

Előre is köszönöm segítségeteket. Nagyon fontos lenne ez a kis alkatrész.
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120524/ ... es.hu_.jpg
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Sziasztok! Valaki használja az n-gage-et ezen a telefonon? Nekem valamiért maga program nem volt rajta alapból, uh. feltelepítettem, de a játékok nem mennek,mindegyikre corrupted-et ír. Van valami megoldás,hogy működjenek? A "régi" 5320-omon gond nélkül mentek (snakes,meg a flipperes játék). Ha valakinek megy,légyszi írjon. Üdv.
Nokia 5800 & Nokia 5320
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Közben sikerült meghackelni a telefont, most már fel lehet telepíteni a .n-gage jáékokat, pl. a bounce megy, de csak trial. Viszont a snakes subsonic nem akar menni, több változatot is feltettem, de mikkor megnyitom a játékot, feljön az n-gage felirat, majd fekete lesz a képernyő, és hiába várok nem tölt be. Valakinek nincs egy működő változata?

A másik kérdésem, hogy az ovi csevegésnek a főképernyőn van egy nagy "csatlakozás" felirata. Ezt nem lehetne valahogy eltüntetni? Nagyon zavar, és nem használom semmire. A helyére jó lenne, mondjuk egy időjárás jelző sor.
Nokia 5800 & Nokia 5320
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”