Nokia 5630 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: potter55 »

jonyibandi írta:Sziasztok!

Majd egy éve van Nokia 5630as telefonom. Jelenleg a 12.20-as verzió van fenn.Egyedi verziónak 12.020.239.06-ot ír.
T-Mobileos vagyok és a Nokia honlapján és a T-nél sem találtam újabb firmwaret. Nem hittem el, hogy egy ilyen jó telefonra miért nincs folyamatos fejlesztés...
Aztán láttam, hogy többen a v13as firmwaret használják. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes frissíteni? Gondolom ez már (remélem jól fejezem ki magam) független firmware, tehát nem T-s.
Van néhány olyan bugja a telefonnak, ami nagyon zavaró. Kíváncsi lennék, hogy az új firmware mennyivel teljesít jobban.
Tehát összeszedem magam és leírom a kérdéseimet :)
1.Hol tudok frissíteni?
2. Érdemes-e frissíteni? (gyorsabb-e, "bugtalanabb"?)
3. Ha frissítek, vissza tudok-e térni a régi firmwarere? (ha probléma adódna vele)

Köszi a segítséget előre is!
Ez az első symbianos telefonom. Ha valamit esetleg félreértelmeznék, nézzétek el nekem! :)

Andris
1. Ezt olvasd el.
2. Ezt nem tudom.
3. Nem lehet.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
nagyanyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-07-31 pén. 20:39:56
Készüléktípus: 5630 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: nagyanyo »

Sziasztok! Lenne egy hatalmas problémám szeretett készülékemmel :( (Nokia5630) Tegnapi délután óta telefonom megbolondult. Ez alatt azt értem hogy semmi nem működik rajta ami internettel kapcsolatos, wifi hálózatokat nem talál,és a mobilinternet se kapcsolódik sőt ha mobilinternetet szeretnék használni újraindul a készülék :( és minden mobilinternetet használó programnál ezt az újraindítást csinálja.. :( Próbáltam újra felrakni a frimware-t hátha az segít de semmi változás. Nagyon kétségbe esett vagyok nem tudom mi lehet vele és mit tudnék csinálni.. Akinek valami ötlete van szeretettel várom!

Előre is köszönöm!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

nagyanyo írta:Sziasztok! Lenne egy hatalmas problémám szeretett készülékemmel :( (Nokia5630) Tegnapi délután óta telefonom megbolondult. Ez alatt azt értem hogy semmi nem működik rajta ami internettel kapcsolatos, wifi hálózatokat nem talál,és a mobilinternet se kapcsolódik sőt ha mobilinternetet szeretnék használni újraindul a készülék :( és minden mobilinternetet használó programnál ezt az újraindítást csinálja.. :( Próbáltam újra felrakni a frimware-t hátha az segít de semmi változás. Nagyon kétségbe esett vagyok nem tudom mi lehet vele és mit tudnék csinálni.. Akinek valami ötlete van szeretettel várom!

Előre is köszönöm!
Szia!

Phoenix-el húzd újra a szoftvert.
nagyanyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-07-31 pén. 20:39:56
Készüléktípus: 5630 XpressMusic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: nagyanyo »

Köszi a tippet! Próbáltam de így se működik a wifi, egyet se talál :( és már ötletem sincs:( :wacko:
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Hali!

Feltettem a telefonomra az x-plore programot és a CPU sebességre 192 MHz-et ír, pedig 600-nak kellene lennie, nem? Akkor ez egy clone telefon vagy mi ?
Nokia 5800 & Nokia 5320
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Todo »

garga pista írta:Hali!

Feltettem a telefonomra az x-plore programot és a CPU sebességre 192 MHz-et ír, pedig 600-nak kellene lennie, nem? Akkor ez egy clone telefon vagy mi ?
Szia!
Ne aggódj, az X-plore nem tudja pontosan meghatározni a CPU sebességét a C7-nél is azt írja! Ha infot akarsz a telodról akkor ezt tedd rá:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=40590
garga pista
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009-06-04 csüt. 21:16:45
Készüléktípus: 5800 XM + 5320 XM + 6070
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: garga pista »

Köszi! Ez a progi már 600-at ír, megnyugodtam :)
Nokia 5800 & Nokia 5320
jonyibandi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-05-21 pén. 01:40:01
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: jonyibandi »

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik a legfrissebb szoftver a telefonhoz, amit tudok hackelni? Mindenképpen újraraknám a szoftvert, hogy unbranded legyen, csak azért kérdem, milyet rakjakm ert több verzió is van. A mostanit támogatja a Helloox.
Köszi!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

jonyibandi írta:Még annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik a legfrissebb szoftver a telefonhoz, amit tudok hackelni? Mindenképpen újraraknám a szoftvert, hogy unbranded legyen, csak azért kérdem, milyet rakjakm ert több verzió is van. A mostanit támogatja a Helloox.
Köszi!
Mindegyik verzió hackelhető már: viewtopic.php?f=82&t=3080 ;)
jonyibandi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-05-21 pén. 01:40:01
Készüléktípus: 5630
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5630 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: jonyibandi »

Csak azért kérdezgetem, mert korábban ugye az volt a gubanc, a 3massal, hogy azt nem lehetett törni.
De ha lehet, az nagyszerű! :D:D
Köszi a választ!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”