Nokia 808 PureView

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Guinsoo írta:Sziasztok!..........

3.) Kikapcsolt (fekete) képernyővel lehet valahogy fotózni/videózni? Próbáltam lock-ot használva, de akkor abbahagyta. Esetleg olyan fotós alkalmazás, ami nem mutatja a képet?
Szia!Igaz nekem N8-van de a kérdésedre félig tudok talán megoldást ha egyre gondolunk, :king: videózni lehet lezárt kijelzővel is méghozzá a SymDVR nevű progival,és a telót lehet állítva is tartani,automatikusan tájol indításkor.Én ezt használom és bevált bizonyos esetekhez :lol: és nem világít a piros led ha közvetlenül van indítva. :up: :lol3:
These users thanked the author bobvosgy for the post:
Guinsoo (2013-05-05 vas. 16:56:33)
Rating: 2.63%
Guinsoo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-05-04 szomb. 19:53:05
Készüléktípus: Nokia 808
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: Guinsoo »

Köszönöm Damir, az 1-2-es tippet! Esetleg még az érdekelne, hogy amennyiben lefordítással lenémítom, majd visszafordítom, akkor ismét hangos lesz, vagy marad néma?
bobvosgy-nek pedig köszönöm a tippet! Szerintem egyre gondolunk. ;) Ezek szerint ez videófelvételre jó, és a kijelző fekete marad. Fotózásra tudsz esetleg hasonló alkalmazást? A HTC-snél beállítottam, hogy egy vagy két másodpercenként csináljon fotót, és természetesen ott is úgy, hogy nem látszódott a telefonon, hogy fotózik.:)
Avatar
bobvosgy
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2011-12-16 pén. 13:12:13
Készüléktípus: LG G2 mini + N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Békés megye
Has thanked: 68 times
Been thanked: 83 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: bobvosgy »

Guinsoo írta:Köszönöm Damir, az 1-2-es tippet! Esetleg még az érdekelne, hogy amennyiben lefordítással lenémítom, majd visszafordítom, akkor ismét hangos lesz, vagy marad néma?
bobvosgy-nek pedig köszönöm a tippet! Szerintem egyre gondolunk. ;) Ezek szerint ez videófelvételre jó, és a kijelző fekete marad. Fotózásra tudsz esetleg hasonló alkalmazást? A HTC-snél beállítottam, hogy egy vagy két másodpercenként csináljon fotót, és természetesen ott is úgy, hogy nem látszódott a telefonon, hogy fotózik.:)
Ha lefordítod és vissza akkor nem lesz hangos,marad néma,sőt ébresztőnél ha ugyan ezt eljátszod akkor úgy veszi mintha szundit nyomnál :bye1: (de ez a némítás ez már az ősrégi telcsikben is megvan,nem újdonság)
A camerapro nevű fotós alkalmazás az lezárt kijelzővel is fotóz és videóz (kipróbáltam az imént) csak egy hátránya van hogy világít ill. villog a piros led :confused3:
:otlet: a piros ledet le kell ragasztani fekete szigetelőszalaggal és már rejtve is marad :whistle:
De mint írtam nekem N8-om van és azon így működik,de szerintem a 808 is ugyanezt csinálja ha jól gondolom,ki kell próbálni.Más ötletem nincs :pirul:
These users thanked the author bobvosgy for the post:
Guinsoo (2013-05-05 vas. 22:39:48)
Rating: 2.63%
btomy87
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010-01-21 csüt. 11:27:24
Készüléktípus: 6220 Classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: btomy87 »

Helló!

Olyan érdekes problémám van, hogy a térkép alkalmazásban a műholdas nézetben nem jól működik, mert amely területeket már régebben megnéztem - tehát letöltött - azokat nem tudom megnézni a nagyobb felbontásban. De azokat amiket még nem néztem meg azokat betölti teljes felbontással, itt már az autók is láthatóak.
A térképek mappáját töröltem már, újra letöltöttem, de ismét ugyanez a probléma fogadott pedig újra töltötte a műholdas nézetet és érdekes módon a régebben látott terültek ismét nem jelentek meg nagyobb felbontásban.
Van valami tippetek?
Műholdas térképet nem lehet letölteni egyben igaz?
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: spider2 »

Nem tudom hogy olvassa-e valaki, de nem régen van ez a telefonom és felmerült pár probléma.

Az első a szenzor beállításoknál adódik. Hiába állítom BE állapotba a bejövő hívásnál nem némítja le a telefont, és ha visszamegyek szenzor menüpontba akkor KI állásba kapcsolja magát. Ez mitől lehet, és mi a megoldás rá?

Második problémám a videók feltöltése youtube-ra. Mikor a youtubera rányomok megtörténik a bejelentkezés majd ACCESS ALLOWED és a következő képernyő a google kereső oldala amit bead és ennyi. Szóval nem tudok feltölteni videót a galériából. Külföldi oldalon olvastam hogy más is kínlódott vele de neki ami bejött nekem attól nem állt helyre, nevezetesen a googleplugins.sisx -et cserélte egyel régebbire. De ha én is lecseréltem akkor maga a youtube menüpont is eltűnt.

Jah és az utolsó gondom hogy lezárt képernyőnél a nagy óra képernyővédő alig látható. Lezárás után 1 másodpercig normálisan látszik majd teljesen elhalványul. Ezt is olvastam hogy nem egyedi probléma, de van erre valami megoldás vagy ezt csak készülék cserével lehet orvosolni?

Valakinek valami ötlet?
g.gabe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-07-29 hétf. 15:54:25
Készüléktípus: Nokia 808
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: g.gabe »

spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: spider2 »

Sajnos a helyzet változatlan. :( 1 pillanatra jó lezárás után majd ismét elhalványul az óra. :(
g.gabe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-07-29 hétf. 15:54:25
Készüléktípus: Nokia 808
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: g.gabe »

Esetleg próbáld meg a szoftot felrakni mégegyszer. én Phoenixel raktam fel és semmi gondja. az óra hiba meg a magyar szoft gondja.
spider2
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 10:13:53
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: spider2 »

g.gabe írta:Esetleg próbáld meg a szoftot felrakni mégegyszer. én Phoenixel raktam fel és semmi gondja. az óra hiba meg a magyar szoft gondja.
A nokia ezt mondja, de ha angolt rakok rá akkor is ilyen marad. Az a baj hogy olvastam külföldi fórumokon hogy ez sajnos hardver hiba és cserélik a készülékeket. Én is viszem vissza mert idegesít, N8-on mindíg így néztem az időt, most meg nem látszik... Azért elég szomorú hogy egy nem olcsó telefonnál ilyen hibák lehetnek. :angry:
XGOD
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 14:06:14
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Nokia 808 PureView

Hozzászólás Szerző: XGOD »

Sizasztok!

Van valakinek gondja 64GB-os SD kartyaval?
Nekem sajnos rendszeresen unmountolja a kartyat hasznalat kozben. Igy nem az igazi.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”