Nokia 701

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Tibor021
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 13:45:25
Készüléktípus: Nokia 701
Tartózkodási hely: Újvidék
Has thanked: 32 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Tibor021 »

Kristoff31 írta:...esetleg valamilyen más egyszerű navigációs progi van, amelynek van jó szerbia térképe is? Nokia maps jó lenne csak térképe nincs szerbiára...
Garmin?

Kűlőmben nekem sem sikerűlt a FP1 utáni patch. Az ok más volt: jelentette hogy a Norton AV-nek letelt a licenc-je. Próbáltam párszor, de nem ment.
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: blpub »

Azóta jött ki újabb norton-csomag, ami megoldja az időlimites problémát.
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=69410.0
Az első HSZ alján vannak apró betűvel a linkek, azt kell tölteni, amiben a (new) szerepel.
These users thanked the author blpub for the post:
Tibor021 (2012-06-02 szomb. 13:35:53)
Rating: 2.63%
Üdv!
Kristoff31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-01 pén. 08:50:11
Készüléktípus: Nokia 701
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Kristoff31 »

Tibor021 írta:
Kristoff31 írta:...esetleg valamilyen más egyszerű navigációs progi van, amelynek van jó szerbia térképe is? Nokia maps jó lenne csak térképe nincs szerbiára...
Garmin?

Kűlőmben nekem sem sikerűlt a FP1 utáni patch. Az ok más volt: jelentette hogy a Norton AV-nek letelt a licenc-je. Próbáltam párszor, de nem ment.
nem próbáltam....majd utánanézek! Kössz
Kristoff31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-01 pén. 08:50:11
Készüléktípus: Nokia 701
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Kristoff31 »

blpub írta:És ez az ...1.7RP+ patch zöld?
igen zöld! Próbáltam már, hogy az open4allt is bebökjem zöldre, de akkor sem változik semmi! Azért kössz az eddigi segítségeteket is....bár a Nokia nagy hülyeséget csinál ezzel a certificate dologgal.... androiddal semmi ilyen probléma nem volt, én mégis visszatértem symbianra mert made in Hungary a telefon, meg mert Nokia symbian mindig is a kedvencem volt, minden hibája ellenére, de most egy kicsit elegem lett.... na de mindegy ez van :)
Tibor021
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-12-16 szer. 13:45:25
Készüléktípus: Nokia 701
Tartózkodási hely: Újvidék
Has thanked: 32 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Tibor021 »

Sajnos, az újjal is ugyanaz a helyzet: "This Norton security product is expired" - üzenetet dob ki. :-(
Kristoff31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-01 pén. 08:50:11
Készüléktípus: Nokia 701
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Kristoff31 »

Lehetséges, hogy ott hibádzik a dolog, hogy a rompatcher nem ismeri fel az installserver 1.7es patchet, azután sem, hogy a C: -n létrehoztam a patches mappát? A rompatcherben átkéne váltania installserver 1.7 patchre a választható opció? Mert ha igen, akkor valami végett ez nem történik meg nálam...
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: blpub »

Azt a patchet kell betenni a patches mappába, amiben szerepel az RP+, mert az való a rompatcher plushoz. Gyárilag is települ elvileg vele egy installserver patch, de az nem működik FP1-gyel, de a csomagban ott a működő.
Viszont ha a norton időlimitet ír ki (ezt Tibord021-nek), akkor már egyszer fent volt a telódon, és ha akkor visszaállítottad a karantént, akkor a hackelt fájlok ott vannak, ahol kell nekik, még egyszer nem kell feltenni őket. A hack fájlok ugyanazok FP1-en, és sima Belle-en, csak az installserver más. Sőt, a rompatcher fel se menne, ha nem lennének a hack fájlok a helyükön. Asszem. :)

Kristoff31: a vicc, hogy megnéztem a programjaimat és gyakorlatilag az ndrive-on kívül mind ingyenes, és eddig soha semmit nem töltöttem a nokia áruházból, de most megtaláltam mindent, amire szükségem van, és ingyenesek. Az ndrive-ot se nagyon használom, mert a térkép lassan 3 éves benne, de ha gyorsan kell megtalálni valamit, vagy ellenőrizni, akkor azt indítom el, mert a keresés gyorsabb és jobb benne, mint a nokia mapsben.
Üdv!
Kristoff31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-01 pén. 08:50:11
Készüléktípus: Nokia 701
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Kristoff31 »

blpub írta:Azt a patchet kell betenni a patches mappába, amiben szerepel az RP+, mert az való a rompatcher plushoz. Gyárilag is települ elvileg vele egy installserver patch, de az nem működik FP1-gyel, de a csomagban ott a működő.
Viszont ha a norton időlimitet ír ki (ezt Tibord021-nek), akkor már egyszer fent volt a telódon, és ha akkor visszaállítottad a karantént, akkor a hackelt fájlok ott vannak, ahol kell nekik, még egyszer nem kell feltenni őket. A hack fájlok ugyanazok FP1-en, és sima Belle-en, csak az installserver más.
Értem, de éppen azt a patchet nem ismeri fel a rompatcher, amelyet a patches mappába kell átmásolni! Nekem alapból nem jön létre a C-n patches mappa így létrehoztam, és abba másoltam, de semmi....
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: blpub »

De nem is látszik a rompatcherben?
És miben, mármint milyen progiban hoztad létre? Mert ha a nokia saját gyári fájlkezelőjében (a szürke kartotékszekrény sárga mappával), akkor az a C:\data\patches mappát hozza létre, mert ami a nokia fájlkezelőjében a C gyökere, az valójában a C:\data. Ezért kell az x-plore (fentebb linkelt fórumból az is letölthető), mert azzal tudsz közvetlen a C meghajtóra mappát létrehozni. Bár igazából az E-re is jó, és ott a nokia fájlkezelője is az E gyökerébe teszi, csak jobb, ha a C-n van, mert mass storage módban ha USB-n lógsz, az E elérhetetlen. Aztán ez nehogy bekavarjon a rompatchernek, jobb a C-re tenni ezeket a hack dolgokat.
Üdv!
Kristoff31
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012-06-01 pén. 08:50:11
Készüléktípus: Nokia 701
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Kristoff31 »

blpub írta:De nem is látszik a rompatcherben?
És miben, mármint milyen progiban hoztad létre? Mert ha a nokia saját gyári fájlkezelőjében (a szürke kartotékszekrény sárga mappával), akkor az a C:\data\patches mappát hozza létre, mert ami a nokia fájlkezelőjében a C gyökere, az valójában a C:\data. Ezért kell az x-plore (fentebb linkelt fórumból az is letölthető), mert azzal tudsz közvetlen a C meghajtóra mappát létrehozni. Bár igazából az E-re is jó, és ott a nokia fájlkezelője is az E gyökerébe teszi, csak jobb, ha a C-n van, mert mass storage módban ha USB-n lógsz, az E elérhetetlen. Aztán ez nehogy bekavarjon a rompatchernek, jobb a C-re tenni ezeket a hack dolgokat.
nem, nem látszik, pedig X- ploreban hoztam létre a mappát meg minden.....lehet esetleg ez segítene rajtam:
http://www.smartnews.hu/2012/02/modosit ... 9-by-joe3/

mit gondolsz? Megéri? És ha igen tudsz ajánlani egy leírást, hogy hogy kell flashelni, valamint hogy veszéllyel jár e a dolog?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”