Nokia 701

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Peska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-09-10 szomb. 12:30:05
Készüléktípus: Nokia 701 Dark Steel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Rácalmás
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Peska »

Sziasztok!

Megkérnélek benneteket, hogy a telefonon indítsátok el a szoftverfrissítés alkalmazást. Én elindítottam és talált egy javított szoftvert. Viszont a verzió száma kisebb mint ami a telómon van. Amit talált: 111.040.1511, és ami most van a telómon: 113.010.1056 Akkor most, hogy van ez? Merjem frissíteni, vagy nem? Lehet csak tévesen került ki újra egy régi frissítés? Nem értem. Valakinek ötlete?

Ja, a telóm független.

Köszi

Peska
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Peska írta:Sziasztok!
Megkérnélek benneteket, hogy a telefonon indítsátok el a szoftverfrissítés alkalmazást. Én elindítottam és talált egy javított szoftvert. Viszont a verzió száma kisebb mint ami a telómon van. Amit talált: 111.040.1511, és ami most van a telómon: 113.010.1056 Akkor most, hogy van ez? Merjem frissíteni, vagy nem? Lehet csak tévesen került ki újra egy régi frissítés? Nem értem. Valakinek ötlete?
Ja, a telóm független.
Köszi
Peska
valószínűleg a product code-od alapján a 111-est látja legfrissebbnek. lehet hogy eredetileg szolgáltatós a telefonod aki nem approve-olta (és talán soha nem is fogja) a 113-ast, úgyhogy valszeg phoenix-el került fel rá ez a fw, nem OTA-n.
ne frissítsd, fölösleges. ami rajta van az a legfrissebb. mivel újabb fw 99% hogy soha nem fog rá kijönni így a fw frissítés ellenőrzést nyugodtan kikapcsolhatod/elfelejtheted.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Peska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-09-10 szomb. 12:30:05
Készüléktípus: Nokia 701 Dark Steel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Rácalmás
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Peska »

Köszi a választ! Szerintem valami más lesz. A mostani SW-t OTA-n keresztül raktam fel. Később meg a Nokia Suittal. Meg az előzöt is mikor felajánlotta, frissítések keresése közben. A frissítéseket mindig manuálisan ellenőrzöm, mikor eszembe jut. Eddig ezt a verziót nem ajánlotta fel. A product kódom: 059H037

Valami itt nem kerek.

Köszi mégegyszer! Kíváncsi lennénk, hogy másnál is van-e ez a dolog.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Peska írta:Köszi a választ! Szerintem valami más lesz. A mostani SW-t OTA-n keresztül raktam fel. Később meg a Nokia Suittal. Meg az előzöt is mikor felajánlotta, frissítések keresése közben. A frissítéseket mindig manuálisan ellenőrzöm, mikor eszembe jut. Eddig ezt a verziót nem ajánlotta fel. A product kódom: 059H037
Valami itt nem kerek.
Köszi mégegyszer! Kíváncsi lennénk, hogy másnál is van-e ez a dolog.
erre a product code-ra a nokia care-en a 113.010.1506 a legfrisebb fw. nem tudom miért mutatja neked az ota a régebbit, lehet hogy a telefonod zavarodott meg :) mindenesetre nem érdemes vele foglalkoznod.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Peska
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-09-10 szomb. 12:30:05
Készüléktípus: Nokia 701 Dark Steel
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Rácalmás
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 701

Hozzászólás Szerző: Peska »

Ma reggelre már nem ajánlotta fel a téves frissitést. Úgy látszik vmit észre vettek. Kösz a válaszaidat!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”