Nokia 6650 Fold

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
istvans756
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009-09-09 szer. 20:41:12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: istvans756 »

Miért van az hogy a hangfelvevővel felveszek 30 másodperces felvételt és visszajátszásnál csak 23 másodperces a felvétel. A hang amit felvettem visszajátszáskor nem lehet érteni semmit (mondjuk ha beszédet veszek fel). Mi lehet a baj?? :hmm2:
RViktor86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-18 csüt. 10:27:24
Készüléktípus: Nokia 6650 Fold
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: RViktor86 »

Sziasztok!
Remélem még nem halott ez a topic.
Segítségre lenne szükségem! Megörököltem egy ilyen telefont, elkezdtem rajta zsonglőrködni, olyan navigációt akarok rá, mint pl. a Garmin Mobile Xt, de ezt sehogy sem sikerül ráraknom, nekem a Mapsource progi telepítése után, nem csinál olyan mappát, ahova a feloldófájlokat kéne raknom, úgyhogy a garmin-t fel is adtam, bár még lesz egy próbálkozásom, hátha összejön.
Na de a másik, én hülye leszedtem a Nokia Maps 3.01-et, telepítettem a telefonra, és azóta elkezdi betölteni és a 3/4-énél kiírja hogy rendszerhiba. Gondoltam visszarakok rá egy régebbi verziót, leszedtem a 2.0-t, ott már a telepítésnél kiírja, hogy frissítési hiba. Ilyenkor mit tudok tenni, hogy tudom leszedni a 3.0-s verziót? Vagy melyik verzió passzol ehhez a telefonhoz? Az alkalmazáskezelőben nincsen benne, így ott nem tudom törölni. Kezdő vagyok ebben még, eddig SE-m volt, az egyszerűbb volt ennél, igaz nem is Symbianos volt.
Ha vki tud segíteni legyen oly szíves segítsen, mert nekem ez magas :cry3:
Elöre is köszönöm!
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Mapshoz törölni kéne előbb a memkártya cities mappáját, mert a régi verzió filejai ütköznek az újjal!
Garmin esetében pedig csináld meg te magad azt a mappát!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
RViktor86
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-11-18 csüt. 10:27:24
Készüléktípus: Nokia 6650 Fold
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: RViktor86 »

Délután elszórakoztam vele egy darabig, végül sikerült a Maps-et visszarakni. Kipróbáltam vagy 5 féle verziót, aztán az egyik jó is lett.
Garmint is felraktam :whaaa: Az nehezebb volt, mert a gépen a mapsource nem az Appdata-ba tette a térkép file-jait, hanem a saját Garmin könyvtárába, így ott kellett garmin unlockerrel feloldanom, de végülis meglett, csak keresni kellett.
Köszi azért a segítséget!
geza84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-01-04 kedd 19:53:21
Készüléktípus: 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: geza84 »

Jól értem, hogy ha felteszem a 4.18-at, akkor soha többé nem lesz magyar menüje a telefonnak... ?
A 4.18-as szoftot semmiképp sem lehet magyarosítani?
Nem lehet valahogy kicserélni a nyelvi file-jait a 3.31 file-jaira?

Írta valaki, hogy létezik 3.31v48 verzió is. Találtam is egy oldalt, azt hiszem itt linkelte be valaki, ahol fennt van pár firmware:
-3.09
-3.31
-3.31v48(update)
-4.18
A sime 3.31 és a v48 között mi a különbség?
Ha nekem a software updater azt mondja, hogy 3.31-es a spftware verzióm, akkor az nem a v48-as?
Vagyis ha azt felraknám, akkor változna valami vajon?

Igazából a probléma amire megoldást keresek az, hogy vettem egy Bluetooth kihangosítós autós fejegységet, és nem éppen jól kommunikál vele a teló. A fejegység állandóan valami zene lejátszóként látja, és nagyon körülményes telefonálni, hívást fogadni vele... Valaki találkozott már ilyesmi problémával?
Szóval én a Bluetooth kezelés javulását várnám egy szoft frissítéstől...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2011-01-05 szer. 15:35:10-kor.
Ok: Tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, legközelebb erre figyelj oda. Köszönöm.
geza84
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011-01-04 kedd 19:53:21
Készüléktípus: 6650
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: geza84 »

Na, már tuti, hogy a telefonommal van baj, most próbáltam feleségem Samsungjával, teljesen jól kommunikál a fejegységgel...
Az én Nokia 6650 Fold-omat meg állandóan valami zenelejátszóként látja... mit lehetne csinálni, hogy telefonként kezelje?

Ja, és feleségem Samsungjáva, meg egyik haver Nokiájával is kéri a kódok (0000) az én Nokiámmal nem kéri... anélkül csatlakozik...

Olyat találtam, hogy a 6650 támogatja az A2DP 1.2 Fejlett hangtovábbítási profilt és a HFP 1.5 Kihangosító profil-t.
Nekem úgy tűnik, hogy A2DP-vel csatlakozik a fejegységhez HFP helyett.
Ezeket hogyan tudom én állítani?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2011-01-05 szer. 15:36:58-kor.
Ok: Tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, legközelebb erre figyelj oda. Köszönöm.
Avatar
drschwarcz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-12-25 szomb. 22:26:27
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: drschwarcz »

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni. Egy ismerősömnek van egy ilyen telefonja és még a 3.09-es firmware futt rajta, ezt szerettem volna frissíteni a 3.31-re. A gondom az, hogy amikor elindulna a telepítés megszakad az USB kapcsolat. Simán Ovi-val akarok frissíteni, semmi hack. A biztonsági mentést rendben megcsinálja. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a hiba?
Előre is köszi a segítséget.
Nokia X6 16gb
SPB Mobile Shell v3.7.2
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

drschwarcz írta:Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni. Egy ismerősömnek van egy ilyen telefonja és még a 3.09-es firmware futt rajta, ezt szerettem volna frissíteni a 3.31-re. A gondom az, hogy amikor elindulna a telepítés megszakad az USB kapcsolat. Simán Ovi-val akarok frissíteni, semmi hack. A biztonsági mentést rendben megcsinálja. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a hiba?
Előre is köszi a segítséget.
A flashelés alatt a kapcsolat megszakad,de csak látszólag.Attól a művelet,ha nem piszkálod lezajlik.Utána a teló újraidul.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
drschwarcz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010-12-25 szomb. 22:26:27
Készüléktípus: Nokia X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: drschwarcz »

Walaki01 írta:
drschwarcz írta:Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni. Egy ismerősömnek van egy ilyen telefonja és még a 3.09-es firmware futt rajta, ezt szerettem volna frissíteni a 3.31-re. A gondom az, hogy amikor elindulna a telepítés megszakad az USB kapcsolat. Simán Ovi-val akarok frissíteni, semmi hack. A biztonsági mentést rendben megcsinálja. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a hiba?
Előre is köszi a segítséget.
A flashelés alatt a kapcsolat megszakad,de csak látszólag.Attól a művelet,ha nem piszkálod lezajlik.Utána a teló újraidul.
Ok. Akkor majd várok vele egy ideig, hátha, de az Ovi is kiírta, hogy megszakadt a kapcsolat és állítsam helyre.
Nokia X6 16gb
SPB Mobile Shell v3.7.2
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 6650 Fold

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Őszinté szólva,én nem vagyok oda az OVIért.Jobbnak és egyszerűbbnek tartom, a Nokia PcSuite progit.Abba is le lehet tölteni a Nokia Software Updatert és az eddig mindig rendesen tette a dolgát. :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”