Nokia 7650 - az első színes

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Shelbyke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-16 kedd 16:27:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: Shelbyke »

De jó volt átolvasni ezt a topicot.
Jó látni, hogy hogyan állnak hozzá az emberek ehhez a telefonhoz, és mennyi tisztelője van.

Én egy Nokia 7110-es után ruháztam be rá. :)

De nagyon nem szeretet. :(
Rendszeresen látogattam a szervizeket és heteket állt bent a telefon.
Volt gond a gombjaival, főleg a navigációs gombbal, de a több is elromlott sokszor.Na és az Sw :D
Volt rajta elő, hátlap csere is.
És a 11 dik szemvíz után, csörögtem rám, hogy kész befejezték és nem foglalkoznak vele többet. :?
Menjek be a szalonba, és válasszak egy ujjat a polcról! :lol:
Így is történt, és azzal már semmi baj nem volt.
4 évig használtam majd úgy döntöttem lenyugdíjazom és lett egy n70(már ö is nyugdíjas) :D

Imádtam.A mai napig, néha néha bekapcsolom, és játszok rajta, mert a Bouncet nem lehet megunni :)
Ép tegnap vettem elő megint :)

E telefon miatt regisztráltam anno erre az oldalra, de volt még azt hiszem másik 2 magyar is. :shifty:
A tv távirányító progi, pedig szerintem az egyik legjobb, és leghasznosabb volt.Szerencsésnek mondhatom magam, mert a lakásba az összes tv és videót tudta kezelni. :taps2:

Eszem ágába sincs eladni! :Notworty:
Úgy tudom ő volt az első kamerás mobil. jól tudom?
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Shelbyke írta:De jó volt átolvasni ezt a topicot.
Jó látni, hogy hogyan állnak hozzá az emberek ehhez a telefonhoz, és mennyi tisztelője van.

Én egy Nokia 7110-es után ruháztam be rá. :)

De nagyon nem szeretet. :(
Rendszeresen látogattam a szervizeket és heteket állt bent a telefon.
Volt gond a gombjaival, főleg a navigációs gombbal, de a több is elromlott sokszor.Na és az Sw :D
Volt rajta elő, hátlap csere is.
És a 11 dik szemvíz után, csörögtem rám, hogy kész befejezték és nem foglalkoznak vele többet. :?
Menjek be a szalonba, és válasszak egy ujjat a polcról! :lol:
Így is történt, és azzal már semmi baj nem volt.
4 évig használtam majd úgy döntöttem lenyugdíjazom és lett egy n70(már ö is nyugdíjas) :D

Imádtam.A mai napig, néha néha bekapcsolom, és játszok rajta, mert a Bouncet nem lehet megunni :)
Ép tegnap vettem elő megint :)

E telefon miatt regisztráltam anno erre az oldalra, de volt még azt hiszem másik 2 magyar is. :shifty:
A tv távirányító progi, pedig szerintem az egyik legjobb, és leghasznosabb volt.Szerencsésnek mondhatom magam, mert a lakásba az összes tv és videót tudta kezelni. :taps2:

Eszem ágába sincs eladni! :Notworty:
Úgy tudom ő volt az első kamerás mobil. jól tudom?
Szerintem nem ő volt az első kamerával ellátott készülék (vagyis nokiánál lehet), de ő volt az első szines készüléke a nokiának és az első okostelefon :Notworty:
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
botond
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 6811
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:09:08
Készüléktípus: Huawei P20 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 25 times
Been thanked: 58 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: botond »

Az első beépített kamerás Nokia volt.

Nekem előtte 6610-esem volt, és ahhoz lehetett csatlakoztatni madzagos kamerát. Hát valami iszonyú gyenge képeket csinált.
Aztán a 7650-ben már volt kereső is, tehát látta az ember, hogy mit fotózik. Na én amikor ezt másnál láttam meg, ráizgultam egyből. :D
Igaz egyből nem tudtam megvenni, mert akkor olyan 170.000 pénzbe került. Ez olyan 2002-ben volt, amikor kijött.
Aztán már nem is tudom hogyan, de később megvettem talán előfizetéssel 2003-ban. Ekkor már jóval olcsóbb volt, meg az előfizetés miatt is. Tehát így kb 70-ért hozzájutottam asszem 2003-ban.

Aztán akkor jött nálam is a megvilágosodás, hogy miket is tud ez a teló, és elkezdtem gyűjtögetni hozzá a progikat.
Akkoriban még csak az erni wap oldala volt, és onnan szedegettem le rá én is a TV távirányítót, fájlkezelőt, System tools-t, Stackert, Operát, stb (Közben csalok, mert nézem, mik vannak a telón, van 1 példány belőle :D )

Szóval nekem ekkor változott meg a világ...
Shelbyke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-16 kedd 16:27:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: Shelbyke »

Úgy gondoltam, hogy az első amibe be volt építve a kamera.
Avatar
Algieba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:36:02
Készüléktípus: Nokia 7650 Vodafone 845
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: Algieba »

A 9210 kommunikátor volt az első színes kijelzős okostelefonja a gyártónak. Bár a kommunikátorokat szokás külön "elit" csoportként kezelni, és éppen ezért magam is figyelmen kívül hagytam a topik elnevezésekor az S80-as 9210-est. Pedig megelőzte a 7650-est.
A 7650 az első beépített kamerás és S60-as okostelefonja a Nokiának. Egy sikertörténet első szereplője.

Jelenleg nálam is bekapcsolva van a nagy öreg, mert éppen net rádiós sis programot keresgélek hozzá. Valamiért akad benne a gprs net. Pedig érvényes mobil webem van, ami gond nélkül csatlakozik a hálóhoz a többi mobilomban.
Valami megoldás? Vagy reménytelen vágykép a netes rádióhallgatás a 7650-essel?
Mobilmániás vagyok. :-)
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Algieba:
Próbáld meg ezeket, hátha jók lesznek :roll:
Virtual Radio, Mobiedge Radio
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
bikemano
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 16:35:21
Készüléktípus: iPhone 3G
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Erdély
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: bikemano »

Algieba írta:A 9210 kommunikátor volt az első színes kijelzős okostelefonja a gyártónak. Bár a kommunikátorokat szokás külön "elit" csoportként kezelni, és éppen ezért magam is figyelmen kívül hagytam a topik elnevezésekor az S80-as 9210-est. Pedig megelőzte a 7650-est.
A 7650 az első beépített kamerás és S60-as okostelefonja a Nokiának. Egy sikertörténet első szereplője.

Jelenleg nálam is bekapcsolva van a nagy öreg, mert éppen net rádiós sis programot keresgélek hozzá. Valamiért akad benne a gprs net. Pedig érvényes mobil webem van, ami gond nélkül csatlakozik a hálóhoz a többi mobilomban.
Valami megoldás? Vagy reménytelen vágykép a netes rádióhallgatás a 7650-essel?
Én az S60-as széria okostelefonjai közt értettem elsőnek nem a kommunikátorok közt, ami külön széria (S80) :P
Nokia 3310 ► Nokia 3650 ► Nokia 3300 ► Sony Ericsson P800 ► Nokia N72 Black ► Nokia N73 ► Nokia N95 + Nokia 6600 ► Nokia N73 ► Apple iPhone 3G 8GB
Avatar
Algieba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:36:02
Készüléktípus: Nokia 7650 Vodafone 845
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: Algieba »

Nekem is jó látni, hogy rajtam kívül még mennyien kedvelik a nagy öreget. :)

Sajnos, a net rádiós alkalmazásokat nem tudta kezelni, egyszerűen a GPRS még nem képes ekkora adatáramlást lekezelni, és a netemet is állandóan eldobja az Öreg. Az OperaMini is hibákat jelez, pedig fix és már egy éve jól üzemelő netcsomagom van. Legalább is két SE telefonommal, az egyszerű K320 és a fejlettebb K800, gond nélkül barangolhatok a hálón az OperaMinivel. Bár ezekben már a 4-es van, míg a 7650-es a 3-ast kezeli.

A szörfözős bugjai ellenére tökéletesen működik a nagy öreg. Éppen pár Symbian alkalmazást keresgélek rá. :)
Mobilmániás vagyok. :-)
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Akkor eggyel több tisztelője lesz a telefonnak (én)!
Átolvastam a hsz-eiteket és látom nagyon tisztelitek ezt a telefont,amit teljes mértékben meg is érdemel.
Avatar
Algieba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 20:36:02
Készüléktípus: Nokia 7650 Vodafone 845
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 7650 - az első színes

Hozzászólás Szerző: Algieba »

http://logout.hu/bejegyzes/algieba/noki ... friss.html

Van másnál is aktív szolgálatban lévő 7650? Ugyan van jóval fejlettebb okostelefonom is, de azok eleganciája és megbízhatósága meg sem közelíti az öreg Nokiáét. :yes:
Mobilmániás vagyok. :-)
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”