Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
phoenix
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011-12-21 szer. 15:48:27
Készüléktípus: Nokia C5-03
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veletek vagyok az idők végezetéig!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 60 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: phoenix »

fater69 írta:A szoftver verzió helyesen 51.0.002
Szia!
Szerintem egy HardReset segítene!
Az alaphelyzetbe állítsa a telódat tehát a telefonról töröl mindent de a mem.kártyához nem nyúl!
Nem tudom, mi (és főleg ki) miatt hintődött el az emberek agyában ez a "a szoftfrissítés mindent megold" vonal, de erősen butaság...
Ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb mellett lévő :up: kis gombbal ha valaki segít neked!
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

phoenix írta: Szia!
Szerintem egy HardReset segítene!
Az alaphelyzetbe állítsa a telódat tehát a telefonról töröl mindent de a mem.kártyához nem nyúl!
Vigyázat!
Ez a megoldás mindent töröl a telefonról. A névjegyzéket, a képeket, a videókat, a zenéket és a beállításokat is. Ajánlatos előtte csinálni egy biztonsági mentést, aztán a reset után visszamásolni a tartalmat, de a beállításokat nem.
A beállításokat újra kell csinálni manuálisan.
Én inkább a gyorsítótár kiürítését javaslom.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
MinotaurIIam
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-09-06 kedd 09:03:59
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: MinotaurIIam »

Most töltöttem le egy v13 file-ot a 51,6,002,-es szoftverű telefonomhoz, de nem tudom, hogy kell feltenni a telómra, már van letöltve több fw is (2), amiből nem megy csak egy a többire mindig hibákat dob ki (ez hiányzik, ez nem jó, nem olvasható, stb) pls help!
solicitor
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012-08-18 szomb. 10:43:29
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: solicitor »

A C: meghajtón (a különféle játékok és alkalmazások miatt) kevés lett a hely (4,2 mb) ami miatt a telóm lelassult és a menüt sem tudom megnyitni. Az üzeneteket már átirányítottam a memóriakártyára, de még így is kevés. Olvastam, hogy a fájlkezelővel le lehet törölgetni a feles cuccokat, hogy legyen a c:-n hely.

Kérdésem, hogy mik ezek? Mely könyvtárakat törölhetek le gond nélkül helyfelszabadítás végett?
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: vidati »

solicitor írta:A C: meghajtón (a különféle játékok és alkalmazások miatt) kevés lett a hely (4,2 mb) ami miatt a telóm lelassult és a menüt sem tudom megnyitni. Az üzeneteket már átirányítottam a memóriakártyára, de még így is kevés. Olvastam, hogy a fájlkezelővel le lehet törölgetni a feles cuccokat, hogy legyen a c:-n hely.

Kérdésem, hogy mik ezek? Mely könyvtárakat törölhetek le gond nélkül helyfelszabadítás végett?
Szia. Én amondó lennék, ha az alkalmazáskezelőt megtudod nyitni akkor esetleg ha sok téma van telepítve azokból törölj. De nem hiszem hogy mindent használsz igy ezekből is lehet szelektálni. Persze ha kell bármikor telepítheted újra.
These users thanked the author vidati for the post:
solicitor (2013-07-09 kedd 19:52:21)
Rating: 2.63%
Myair
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 21:41:44
Készüléktípus: Samsung I8910 HD
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Myair »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni 5230 készülékem szoftverfrissítésével kapcsolatban.
Jelenleg ez a gyári szoftver van rajta: V 20.0.005
Kérdéseim:
-mi kell ahhoz, hogy tudjam frissíteni? (milyen segédprogram, linkek, stb.)
-hol találom hozzá a legfrissebb gyári illetve tört sw-ket, ha készültek.

Előre is köszi a válaszokat!
fater69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010-12-14 kedd 06:00:09
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: fater69 »

Sziasztok!
Vodafon függő telefonomon szeretném a szoftvert (51.002) újratelepíteni. Nokia Suite felismeri, minden oké addig, amíg biztonsági mentést csinál. Amikor viszont elkezdené telepíteni a szoftvert, akkor azzal a hibával megszakad, hogy nincs USB kapcsolat. Majd megint lesz. Tovább gomb, aztán megint megszakad. És ez így megy. Nem értem. :hmm2: Pláne nem úgy, hogy a GPS térképeket, hangutasításokat meg simán telepítette... :roll: Az oprendszer ( win7) is látja a telót rendesen.
Bármelyik USB portba (6db) dugom, mindenhol ez a jelenség. Csak a firmware újratelepítése szakad meg , usb kapcsolati hibára hivatkozva. Nem értem.
Z6008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-06-27 hétf. 19:13:23
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tolna megye
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Z6008 »

fater69 írta:Sziasztok!
Vodafon függő telefonomon szeretném a szoftvert (51.002) újratelepíteni. Nokia Suite felismeri, minden oké addig, amíg biztonsági mentést csinál. Amikor viszont elkezdené telepíteni a szoftvert, akkor azzal a hibával megszakad, hogy nincs USB kapcsolat. Majd megint lesz. Tovább gomb, aztán megint megszakad. És ez így megy. Nem értem. :hmm2: Pláne nem úgy, hogy a GPS térképeket, hangutasításokat meg simán telepítette... :roll: Az oprendszer ( win7) is látja a telót rendesen.
Bármelyik USB portba (6db) dugom, mindenhol ez a jelenség. Csak a firmware újratelepítése szakad meg , usb kapcsolati hibára hivatkozva. Nem értem.
Miért nem a JAF progival frissíted?
De itt minden megtalálsz: http://www.nokiaprogramok.hu/forum/view ... =82&t=2271
Z6008
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011-06-27 hétf. 19:13:23
Készüléktípus: Nokia 5230
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tolna megye
Has thanked: 16 times
Been thanked: 0

Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Z6008 »

Sziasztok!
Amikor először telepítettem ezt v3.88 universal rom by MG, akor működött a youtube alkalmazás. Pár hete újra telepítettem, minden oké, de a youtube ha meg nyitom azt írja nem tud kapcsolódni a szerverhez, más böngészőkkel se működik. A youtube 2.2 verzió van telepítve.
Használ még valaki symbiant, mi a gond?
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Ehhez a telefonhoz tud valaki magyar product code-ot írni, amivel a legfrisebb magyar szoftvert rakja fel az NSU? PC-t átírni a Nemesissel kell?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”