Nokia 5230

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Petivagyok írta:hali !

5230 -as teót használok és lenne egy problémám.
Leszedtem a WhatsApp nevü alkalmazást. Tökéletesen fut meg minden, de ha kikapcsolom az alkalmazást akkor is X időnként felmegy a netre. Valami internet Widget nincs amivel szabályozni tudnám ? ha csak GSM módba használóm a telefont akkor 3g-re nem tud felmenni, de Edge kapcsolatra ugyanúgy felmegy. Szükségem lenne erre az alkalmazásra de nemakarom, hogy állandóan a neten lógjona telóm. Ramblow alkalmazást is próbáltam hogy kilőjje a programokat amik a háttérbe viszik fel a netre a telód de nemtalált semmit... Segítség! :\

U.I: az alkalmazás kezelőbe "piros" alkalmazás így nincs Programcsomag beállítás. A programon belül meg csak a roamingot lehet beállítani.. autómatikus kapcsolódás menüpont pedig nincs

+ Esetleg arra van lehetőség h a WhatsApp .SIS fájlt átírjam h milyen időközönként castlakozzon az internetre ? mennyire kivitelezhető ez ?
Szia! Itt a megoldás, csak egy klikk az egész! :)
Katt ide :D
These users thanked the author skyrush7 for the post:
Petivagyok (2013-01-04 pén. 18:03:43)
Rating: 2.63%
Kép
Petivagyok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-01-04 pén. 00:13:08
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Petivagyok »

skyrush7 írta:
Petivagyok írta:hali !

5230 -as teót használok és lenne egy problémám.
Leszedtem a WhatsApp nevü alkalmazást. Tökéletesen fut meg minden, de ha kikapcsolom az alkalmazást akkor is X időnként felmegy a netre. Valami internet Widget nincs amivel szabályozni tudnám ? ha csak GSM módba használóm a telefont akkor 3g-re nem tud felmenni, de Edge kapcsolatra ugyanúgy felmegy. Szükségem lenne erre az alkalmazásra de nemakarom, hogy állandóan a neten lógjona telóm. Ramblow alkalmazást is próbáltam hogy kilőjje a programokat amik a háttérbe viszik fel a netre a telód de nemtalált semmit... Segítség! :\

U.I: az alkalmazás kezelőbe "piros" alkalmazás így nincs Programcsomag beállítás. A programon belül meg csak a roamingot lehet beállítani.. autómatikus kapcsolódás menüpont pedig nincs

+ Esetleg arra van lehetőség h a WhatsApp .SIS fájlt átírjam h milyen időközönként castlakozzon az internetre ? mennyire kivitelezhető ez ?
Szia! Itt a megoldás, csak egy klikk az egész! :)
Katt ide :D

Köszi sikerült végül, csak nem pont ezzel a programmal mert nekem nem hack-elt a telóm, de van 1 másik is felrakva smartnews-ra amibe 1 gombal kell többet nyomni. Tökéletesen működik ! (LeStartStop)
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Rendben! :) Én viszont ajánlom, hogy hackeld a telefont, mert ha későbbiekben hasonló problémákkal találkozol enélkül nem lesz megoldhható! Mellesleg rengeteg előnnyel jár:D (nem károsít, nem ronthasz el semmit)
SmartNews-on Dr.Web AV Symbian Hack címszó alatt mindent megtalálsz!
Kép
mayday13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-01-14 hétf. 10:11:00
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: mayday13 »

Sziasztok
Az lenne a problémám hogy 10 mb-t szabad hely van a telefon memórián tegnap vettem a telefont é így nem tudok rá semmit telepíteni hogy lehetne meg oldani hogy ne csak 10mb-t legyen rajta?
Meg még azt i szeretném kérdezni hogy-hogy kell meg csinálni hogy a memória kártyára telepítse a dolgokat?
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

mayday13 írta:Sziasztok
Az lenne a problémám hogy 10 mb-t szabad hely van a telefon memórián tegnap vettem a telefont é így nem tudok rá semmit telepíteni hogy lehetne meg oldani hogy ne csak 10mb-t legyen rajta?
Meg még azt i szeretném kérdezni hogy-hogy kell meg csinálni hogy a memória kártyára telepítse a dolgokat?
Szia!
Ha valami telepítesz, telepítéskor mindig felteszi a kérdést, hogy hova telepítse, a telefonra, vagy a memkarira. Ha a memkarit jelölöd minden esetben, akkor a telóra csak pár Kb kerül, a többi a memkarin lesz. Viszont annyi hátulütője van a dolognak, ha kiveszed a memkarit, nem fognak működni a telepített progik. Természetesen, ha visszateszed, megint működnek. A készülékre töltött zene, videó fájlokat is át lehet tenni a mekarira a fájlkezelővel.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
mayday13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-01-14 hétf. 10:11:00
Készüléktípus: 5230
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: mayday13 »

Köszi ez már sikerült
valaki esetleg nem tudja hogy a viber miért fagy le ha rá megyek az opciókra?
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

mayday13 írta:Köszi ez már sikerült
valaki esetleg nem tudja hogy a viber miért fagy le ha rá megyek az opciókra?
Szerintem próbáld meg újrarakni a Vibert. Nálam az indítás megy nehezen mondjuk.
These users thanked the author skyrush7 for the post:
mayday13 (2013-01-17 csüt. 12:42:46)
Rating: 2.63%
Kép
Petivagyok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-01-04 pén. 00:13:08
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: Petivagyok »

Most vettem észre amúgy nemrég, hogy a Víber ugyanugy fut a háttérbe folyamatosan mint a Whatsapp, azzal a kivétellel, hogy a Viber nem csatlakozik magától a mobilnetre. Csak észrevétel igazából nem zavar... Nahd e 1 kérdés ! :D

Van olyan Facebook alkalmazás amin ha üzenetet kapok akkor rezeg és pityeg a telefon ? (mint mikor Viberen vagy Whatsappon kapok üzenetet)
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Chat for Facebook Pro - megtalálható az áruházban.
These users thanked the author skyrush7 for the post:
Petivagyok (2013-01-29 kedd 15:23:39)
Rating: 2.63%
Kép
RenaultSoma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-01-10 csüt. 19:23:21
Készüléktípus: 500 5230 c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5230

Hozzászólás Szerző: RenaultSoma »

segítségeteket szeretném kérni: nekem elejtette a telefonját pár napja. hibátlanul üzemel (eddig), de az előlapi díszkeret megadta magát.
ennek mennyire macerás a cseréje? csak le kell szedni a régit és felpattintani az újat, vagy komolyabban szét kell hozzá szedni a telefont?
előre is köszönöm
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”