Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
wnorbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 20:30:32
Készüléktípus: Nokia 5530 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: wnorbert »

Hali.Olyan kérdésem lenne h nem e tud valaki ilyen telóra han kell pppoe konekciót létrehozni??? v milyen program kell hozzá? v egyáltalán lehet e ilyet csinálni? mivel nekem sajnos nincs direkt hozzáférésű internetem? megoldható ez valahogyan? válaszotokat előre is köszönöm.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Barthezz2 írta:Upsz, akkor elnézést... Most van először symbian-os telóm, és most csináltam ilyeneket először, úgyhogy még van mit tanulnom :)
Egyébként visszatérve az orange-os kezdőképernyőre. Azt esetleg meg tudod mondani, hogy hol találom a hozzá tartozó fájlokat, amiket módosítgatni kellene, hogy átlátszóbb legyen?
semmi gond, sok patch van ami nem egészen úgy működik ahogy az ember várná.
orange -ot megtalálod itt: viewtopic.php?f=82&t=2272&hilit=cfw+mod+lista
kicsomagolod, és megtalálod benne a mif(ek)-et, elvileg az(ok) felel(nek) a megjelenésért. de hogy ezeket miként lehet szerkeszteni arról keress valahol a neten segítséget. google és NP keresés a barátod :)
redx
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-03-21 vas. 11:26:23
Készüléktípus: 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: redx »

bladehu2 írta:
redx írta:Sziasztok.
Feltettem én is a custom fw-t,de nekem nem igazán jön be.mivel tegyem vissza a gyárit?
azert leirhattad volna hogy mi nem jott be... nem baj az ha nem tetszik de ha elmondod abbol t
Pl nem nem éreztem gyorsulást,a menü sokkal lasabban jött be mint a gyári fw-vel.Inkább visszatérek a gyárira.
Avatar
jandras
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009-12-23 szer. 19:41:14
Készüléktípus: Huawei Ascend Y200
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: CeglédNagykáta
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: jandras »

redx írta:
bladehu2 írta:
redx írta:Sziasztok.
Feltettem én is a custom fw-t,de nekem nem igazán jön be.mivel tegyem vissza a gyárit?
azert leirhattad volna hogy mi nem jott be... nem baj az ha nem tetszik de ha elmondod abbol t
Pl nem nem éreztem gyorsulást,a menü sokkal lasabban jött be mint a gyári fw-vel.Inkább visszatérek a gyárira.
Azért jött be lassaban, mert ki lett gondolom szedve az automatikusan induló alkalmazások közül. De igazából ne ezen mérd a gyorsulást, hanem pl valamilyen játékon. Olyan sokat mászkálsz a menüben, hogy azért az 1-2 TIZEDmásodperces lassulásért feláldozol egy csomó hasznos dolgot? Te tudod... :yes:
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

bladehu2 írta: semmi gond, sok patch van ami nem egészen úgy működik ahogy az ember várná.
orange -ot megtalálod itt: viewtopic.php?f=82&t=2272&hilit=cfw+mod+lista
kicsomagolod, és megtalálod benne a mif(ek)-et, elvileg az(ok) felel(nek) a megjelenésért. de hogy ezeket miként lehet szerkeszteni arról keress valahol a neten segítséget. google és NP keresés a barátod :)
Köszi!
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Sziasztok!

Tegnap szedtem le pár témát, amiket feltettem kipróbálni, aztán ma pedig egy saját készítésűt próbáltam ki párszor, aztán azt vettem észre, hogy nem tudom törölni ezeket a témákat, se amelyiket a kártyára tettem, se amit a telefonra. Az alkalmazások eltávolításánál nem csinál semmit, egyszer-kétszer volt talán, hogy "hiba eltávolításkor" üzenetet kaptam, de többnyire semmi sem történik. Próbáltam egy régebben telepített alkalmazást, azt letörölte rendesen.
Mi lehet a gond?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Avatar
wnorbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009-11-17 kedd 20:30:32
Készüléktípus: Nokia 5530 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: wnorbert »

wnorbert írta:Hali.Olyan kérdésem lenne h nem e tud valaki ilyen telóra han kell pppoe konekciót létrehozni??? v milyen program kell hozzá? v egyáltalán lehet e ilyet csinálni? mivel nekem sajnos nincs direkt hozzáférésű internetem? megoldható ez valahogyan? válaszotokat előre is köszönöm.
senki sem tud nekem erre választ adni?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Damir »

Barthezz2 írta:Sziasztok!

Tegnap szedtem le pár témát, amiket feltettem kipróbálni, aztán ma pedig egy saját készítésűt próbáltam ki párszor, aztán azt vettem észre, hogy nem tudom törölni ezeket a témákat, se amelyiket a kártyára tettem, se amit a telefonra. Az alkalmazások eltávolításánál nem csinál semmit, egyszer-kétszer volt talán, hogy "hiba eltávolításkor" üzenetet kaptam, de többnyire semmi sem történik. Próbáltam egy régebben telepített alkalmazást, azt letörölte rendesen.
Mi lehet a gond?
Szia!

Restart volt?
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Barthezz2 írta:Sziasztok!
Tegnap szedtem le pár témát, amiket feltettem kipróbálni, aztán ma pedig egy saját készítésűt próbáltam ki párszor, aztán azt vettem észre, hogy nem tudom törölni ezeket a témákat, se amelyiket a kártyára tettem, se amit a telefonra. Az alkalmazások eltávolításánál nem csinál semmit, egyszer-kétszer volt talán, hogy "hiba eltávolításkor" üzenetet kaptam, de többnyire semmi sem történik. Próbáltam egy régebben telepített alkalmazást, azt letörölte rendesen.
Mi lehet a gond?
valszeg a saját témád installerje nem sikerült túl jól... esetleg próbáld meg manuálisan eltávolítani. főoldalon alul van leírás hogy kell csinálni.
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

wnorbert írta:
wnorbert írta:Hali.Olyan kérdésem lenne h nem e tud valaki ilyen telóra han kell pppoe konekciót létrehozni??? v milyen program kell hozzá? v egyáltalán lehet e ilyet csinálni? mivel nekem sajnos nincs direkt hozzáférésű internetem? megoldható ez valahogyan? válaszotokat előre is köszönöm.
senki sem tud nekem erre választ adni?
hát úgy tűnik még senki sem akart ppoe -t telefonról. mellesleg gyárilag kétlem hogy tudna ilyet, progit meg ha nem találsz a letöltések közt vagy a gugliban akkor lehet hogy nincs is.
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”