Nokia 5530 XpressMusic

3xxx, 5xxx, 6xxx, 7xxx -es és N-Gage Nokia telefonokkal foglalkozó témák
Avatar
umfrider1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 21:09:26
Készüléktípus: HTC Incredible S
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: umfrider1 »

hát ez vaalhogy nem akar összejönni. csak nem értem, hogy mondjuk a nokiának ahonlapjáról miért ne tudnám letölteni?!
mire jó ez, hogy így más ösvényeken kell megközelítenem. mert a szoftverfrissítés az hivatalos, ingyenes stb. van akinek sikerül, van akinek nem.
hogy van ez? persze, már kértem segítséget a megfelelő fórumon, azért köszönöm az ittenit is.
no meg, akinek fennvan ez a 20.0.080-as, attól érdeklődnék, hogy miylen? van-e benne valami számottevő újítás? jó? :D
"A titoktartás az a szilárd halmazállapotú anyag,
mely alkoholban oldódik"


-!!! Bluetotth Headset Eladó !!!-
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

helohalo. hozott a nyuszi egy 5530-as moddolt romot, tőlem nektek :)
viszont mielőtt feltöltöm ide a NP -ra jó lenne ha valaki vállalkozó kedvű feltenné és letesztelné, tekintve hogy nekem nincs 5530-am. Ugyanazok vannak benne mint az 5230-amban (ami tökéletesen működik), szóval nem nagyon hiszem hogy az 5530 (ami ugyanúgy s60v5-ös) mást produkálna, de biztos ami tuti. Lécci aki nem tudja mi ez az várjon egy kicsit és inkább olyan tegye fel aki tudja mit csinál. Aláírásomban lévő 5230 CFW topic nyitó hozzászólásában van segítségül link JAF-os frissítéshez. Tapasztalatokat privátban légyszives, ha minden oké akkor töltöm fel ide is (mivel innen nem tudom törölni ha valamit javítani kellene benne).
5530 CFW letöltés: http://www.4shared.com/file/257344364/d ... _080_.html
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
bellatrix92
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-02-08 hétf. 15:36:07
Készüléktípus: nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hozzászólás Szerző: bellatrix92 »

sziasztok!

Fóliát szeretnék cserélni a telómon, mert a gyári már nagyon karcos. Sokféle boltban sokfajta fóliát láttam. Mindegy, hogy melyiket veszem? Vagy minőségben különböznek?

Egyébként nehéz tökéletesen feltenni az új fóliát? Kell tudni hozzá valami praktikát? Nem szeretném ha bubis vagy szöszös lenne alatta.

Amúgy mennyi egy fólia rá kb?

Köszönöm szépen, kellemes ünnepeket :)
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re:

Hozzászólás Szerző: Segal »

bellatrix92 írta:sziasztok!

Fóliát szeretnék cserélni a telómon, mert a gyári már nagyon karcos. Sokféle boltban sokfajta fóliát láttam. Mindegy, hogy melyiket veszem? Vagy minőségben különböznek?

Egyébként nehéz tökéletesen feltenni az új fóliát? Kell tudni hozzá valami praktikát? Nem szeretném ha bubis vagy szöszös lenne alatta.

Amúgy mennyi egy fólia rá kb?

Köszönöm szépen, kellemes ünnepeket :)
hatalmas különbségek lehetnek közöttük minőségben. Ha jobb helyen veszed pl speedshop akkor kérésre fel is szokták tenni plusz tutira tudják is melyikre melyik a legjobb.
Avatar
umfrider1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2010-01-03 vas. 21:09:26
Készüléktípus: HTC Incredible S
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Re:

Hozzászólás Szerző: umfrider1 »

bellatrix92 írta:sziasztok!

Fóliát szeretnék cserélni a telómon, mert a gyári már nagyon karcos. Sokféle boltban sokfajta fóliát láttam. Mindegy, hogy melyiket veszem? Vagy minőségben különböznek?

Egyébként nehéz tökéletesen feltenni az új fóliát? Kell tudni hozzá valami praktikát? Nem szeretném ha bubis vagy szöszös lenne alatta.

Amúgy mennyi egy fólia rá kb?

Köszönöm szépen, kellemes ünnepeket :)
hello!

lehet kapni többfélét, de én személy szerint azt a fajtát javasolnám ami keményebb. van olyan is ami nagyon vékony, de azt nehezebb felrakni. a vastagabb az könyebben kezelhető és úgymond rácuppan a telóra.
az ára az nem sok, én multkor 800-ért láttam 3 db-ot

Üdv!
"A titoktartás az a szilárd halmazállapotú anyag,
mely alkoholban oldódik"


-!!! Bluetotth Headset Eladó !!!-
bellatrix92
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-02-08 hétf. 15:36:07
Készüléktípus: nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: bellatrix92 »

Segal írta:
bellatrix92 írta:sziasztok!

Fóliát szeretnék cserélni a telómon, mert a gyári már nagyon karcos. Sokféle boltban sokfajta fóliát láttam. Mindegy, hogy melyiket veszem? Vagy minőségben különböznek?

Egyébként nehéz tökéletesen feltenni az új fóliát? Kell tudni hozzá valami praktikát? Nem szeretném ha bubis vagy szöszös lenne alatta.

Amúgy mennyi egy fólia rá kb?

Köszönöm szépen, kellemes ünnepeket :)
hatalmas különbségek lehetnek közöttük minőségben. Ha jobb helyen veszed pl speedshop akkor kérésre fel is szokták tenni plusz tutira tudják is melyikre melyik a legjobb.
Fú gondoltam én, hogy nem ilyen egyszerű ez :S
Ilyen speedshop nevezetű üzlet hol található Pest és Heves megye környékén? Mennyibe kerül ha rá is rakatom?

Amúgy én 2 db-os fóliát láttam 2000-ért.
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Segal »

bellatrix92 írta:
Fú gondoltam én, hogy nem ilyen egyszerű ez :S
Ilyen speedshop nevezetű üzlet hol található Pest és Heves megye környékén? Mennyibe kerül ha rá is rakatom?

Amúgy én 2 db-os fóliát láttam 2000-ért.
Budapesten van üsd be googléba. Ingyen ráteszik.
bellatrix92
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-02-08 hétf. 15:36:07
Készüléktípus: nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: bellatrix92 »

Segal írta:
bellatrix92 írta:
Fú gondoltam én, hogy nem ilyen egyszerű ez :S
Ilyen speedshop nevezetű üzlet hol található Pest és Heves megye környékén? Mennyibe kerül ha rá is rakatom?

Amúgy én 2 db-os fóliát láttam 2000-ért.
Budapesten van üsd be googléba. Ingyen ráteszik.
Megvan, köszi :) Majd ha arra járok... :)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

bellatrix92 írta:Megvan, köszi :) Majd ha arra járok... :)
de ha nem jarsz arra viszont mediamarkt/saturn kozeleben igen, akkor lehet ott kapni DEJA foliat, 1e FT egy csomag amiben 3db meretre vaghato van. Felrakni meg ugy kell (es ez minden foliara igaz) hogy lehetoleg minel por/szoszmentesebb helyen, mivel eleg egy kis por vagy szallo szosz ami bemegy ala mikozben rakod fel, es maris buborekos lesz a folia. Arrol nem beszelve hogy rogton hozzatapad es azt leszedni rola nemigazan lehet, vagy ha igen akkor szep ujjlenyomatok lesznek a folian azaz dobhatod ki. Egy brando folianal egy ilyen baki eleg sokba kerul...
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5530 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Egy érdekes dolog történt ma velem.. Csörgött a telefon, de mivel éppen rohanásban voltam, nem vettem fel, mivel egy ismeretlen szám volt számomra(jelezte a számot, csak nem tudtam ki az). Aztán mikor már volt időm, megnéztem, és olyan ismerősnek tűnt a szám. Hát nem hiába, mert egy ismerősömé volt, aki benne is van a telefonkönyvemben, ennek ellenére nem jelezte ki, hogy ki az, és mikor utána hívtam, akkor híváskor sem.
Ilyenkor mi van?

umfrider1:
hát a régi szoftot én ugyan sokáig nem használtam, de nekem úgy tűnt, hogy a 40-es mintha hangyányit pörgősebb lenne, valamint aznap, hogy meghoztam a telót, 2x is lefagyott, az új szofttal eddig még nem, csak ha valami nem megfelelően működő progit tettem fel, tehát úgy alapra nem. Más egyéb különbséget nem nagyon tudok, mert mint mondtam, sokat nem volt fent a régi szoft.
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
Válasz küldése

Vissza: “S60 - egyéb készülékek”